Автор Тема: Штинь-Лог 2  (Прочитано 18421 раз)

1 гість дивиться цю тему.

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • Стать: Чоловіча
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
Re: Штинь-Лог 2
« Відповідь #40 : 20.10.2015 16:22:53 »
Мабуть тому, що гоффна палять зараз на осушувальній станції.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Stanislav

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #41 : 28.10.2015 21:16:17 »
Ото жесть, вчора так штинiло що навiть до вокзалу дотягувало, колега с роботи розповiв.
Зараз теж саме, живу на Хмельницького в районi ринка Пiдзамче, такого штину я не пам'ятаю.
Рiвень 12 балiв з 10.

Ще цiкаве те, що подзвонив до водоканалу, а вони тiпа нiчого не знають. Уроди.
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1308
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #42 : 31.10.2015 03:17:32 »
Це unbelievable!
Запах по 12 бальній шкалі крадеться в хату крізь зачинені вікна. Привокзальна.

Шановні експлорери, не хочете зайнятись дослідженням питання розповсюдження запаху, з метою висвітлення у широкі маси?  :)
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

:-)

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #43 : 31.10.2015 11:48:10 »
Це unbelievable!
Запах по 12 бальній шкалі крадеться в хату крізь зачинені вікна. Привокзальна.

Шановні експлорери, не хочете зайнятись дослідженням питання розповсюдження запаху, з метою висвітлення у широкі маси?  :)
Не переймайся, то передвиборне загострення.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

Driver

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 117
    • Перегляд профілю
« Відповідь #44 : 31.10.2015 11:59:32 »
Зауважив що найбільша концентрація "Штиню Садового" припадає на кінець тижня (можливо зливають шось перед вихідними) по друге вся ця хмара смороду має бути важча за повітря і поширюватись низинними частинами міста (я про те що привокзальна є вище за центр, хоча якшо її розміри набагато більші тоді пофіг). P.S. думаю намічається вилазка в наше підземне русло))  P.S.2. якщо вигнати нечисть з мерії ситуація могла б покращитись. P.S.3. певно треба подати колективну заявку в битву екстрасенсів для виявлення джерела штиню.
Розшарити F VK G+
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1065
    • Перегляд профілю
« Відповідь #45 : 31.10.2015 12:59:46 »
P.S. думаю намічається вилазка в наше підземне русло)) 

Ти сі збираєш в Полтву? Бери нас з Руфінусом. Було би файно пройтися через весь центр як в старі добрі часи.

Щодо запаху - думаю, то жиркомбінат на Городоцькій. Кілька раз було таке, що біля водоспаду, де втікає притока з Городоцької, штинило немилосердно. Причому тільки ввечері в певні години.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
    • Перегляд профілю
« Відповідь #46 : 31.10.2015 13:44:30 »
Щодо запаху - думаю, то жиркомбінат на Городоцькій. Кілька раз було таке, що біля водоспаду, де втікає притока з Городоцької, штинило немилосердно. Причому тільки ввечері в певні години.
Та йой. шо Ти таке кажеш. то ж ЕНЗИМ!!!!!!!!!11111111111

Як часом прогулянка планується, то було б добре, аби хтось позичив Л-1 найменшого розміру. а то один юний науковець пише про то де гулятимемо, але от не був, то не порядок. Але цікавлять більше бічні всілякі, вітовського, снопківська, Погулянка.
Розшарити F VK G+

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1065
    • Перегляд профілю
« Відповідь #47 : 31.10.2015 14:04:51 »

Як часом прогулянка планується, то було б добре, аби хтось позичив Л-1 найменшого розміру. а то один юний науковець пише про то де гулятимемо, але от не був, то не порядок. Але цікавлять більше бічні всілякі, вітовського, снопківська, Погулянка.

Я з тобов погоджуюся, нефайно на Ензим нападати.

А що то за такий юний науковець, якщо не секрет?
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1308
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #48 : 31.10.2015 14:30:16 »
По моїм спостереженням, у Львові пуркають три підприємства:
- Львівський пивзавод на Клепарівський. Часом, вечорами, прилеглі райони окутує специфічний хмелевий запах. Кардинально відрізняється від того, що ми чуємо зазвичай.
- Жиркомбінат на Городоцькій, має свій характерний запах, але знову ж таки, кардинально відрізняється від того, який нам до болю знайомий. Чути його вздовж Городоцької, та прилеглих вулиць (інколи). Розповсюджується з кан. люків
- Ну і третій, Ензим, через викиди якого, на мою думку смердить найбільше. Бо був на місці витоку труби з заводу, та цей запах не можу ні з яким переплутати :-X. З системи каналізації не розповсюджується. Оскільки, завод має власні очисні, можливо запах розповсюджується саме звідти. (аерація, мулові поля, тощо)
Ви собі й не уявляєте, як невблаганно смердить на Кривчицях, Пластовій, особливо вечорами...Колектор з ензиму проходить по вулиці Богданівській, до низу. Там також, аромати ще ті.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
    • Перегляд профілю
« Відповідь #49 : 31.10.2015 14:32:36 »

Я з тобов погоджуюся, нефайно на Ензим нападати.

А що то за такий юний науковець, якщо не секрет?
Кулєги, наче не мєнтовський. :)
Розшарити F VK G+

Stanislav

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #50 : 31.10.2015 20:01:42 »
О, знову смердить, 10 з 10, на Хмельницького бiля рынку Пiдзамче. I знову з горiлим смаком. Кисла капуста, або кислий борщ зi смаком горiлого.буэээ.
Хлопцi, а в ваших районах теж штин горiлий? Якщо я вiрно розумiю - це через те, що на мулових полях сушать сухий залишок. Але якi поля, з ензиму, чi з мiсцевих споруд неясно.

По моїм спостереженням, у Львові пуркають три підприємства:
- Львівський пивзавод на Клепарівський. Часом, вечорами, прилеглі райони окутує специфічний хмелевий запах. Кардинально відрізняється від того, що ми чуємо зазвичай.
- Жиркомбінат на Городоцькій, має свій характерний запах, але знову ж таки, кардинально відрізняється від того, який нам до болю знайомий. Чути його вздовж Городоцької, та прилеглих вулиць (інколи). Розповсюджується з кан. люків
- Ну і третій, Ензим, через викиди якого, на мою думку смердить найбільше. Бо був на місці витоку труби з заводу, та цей запах не можу ні з яким переплутати :-X. З системи каналізації не розповсюджується. Оскільки, завод має власні очисні, можливо запах розповсюджується саме звідти. (аерація, мулові поля, тощо)
Ви собі й не уявляєте, як невблаганно смердить на Кривчицях, Пластовій, особливо вечорами...Колектор з ензиму проходить по вулиці Богданівській, до низу. Там також, аромати ще ті.

До речi, а де труба виходить с заводу? Саме на Богданiвськiй?
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1308
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #51 : 31.10.2015 22:08:40 »
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Lybidj

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 2
    • Перегляд профілю
« Відповідь #52 : 09.11.2015 15:41:56 »
по моїм спостереженням то ця труба вже зашита  https://www.facebook.com/companyenzym/photos/pcb.1688177494746516/1688177364746529/?type=3&theater
взагалі багато шо змінилось. оператор насоски з водоканалу кажее що до тої труби підключили все місто Винники і Родинну ковбаску і шо то абзац а не ковбаска

Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1308
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #53 : 09.11.2015 17:15:21 »
по моїм спостереженням то ця труба вже зашита  https://www.facebook.com/companyenzym/photos/pcb.1688177494746516/1688177364746529/?type=3&theater
взагалі багато шо змінилось. оператор насоски з водоканалу кажее що до тої труби підключили все місто Винники і Родинну ковбаску і шо то абзац а не ковбаска
Дякую за інформацію!
В кожному разі, запах свого апогею досягає далі на очисних.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Stanislav

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #54 : 25.11.2015 15:15:42 »
Сьогоднi вночi знов штинiло. Усю нiчь, до самого ранку. 10 з 10.
Суки, як вони вже заманали.
2 тижнi було норм, i знову почалось.
Розшарити F VK G+

Stanislav

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #55 : 26.11.2015 17:02:24 »
Може це виглядає якось наївно, але я створив електронну петицію нашому президенту.
Бо щось потрібно робити, наша корупційна місцева влада зовсім с катушок з'їхала. Дихата "повітрям", у якому велика концентрація аміаку та всякого каналізаційного лайна абсолютно неможливо, це може підтвердити будь-який лікар.

Кому не байдуже - будь ласка проголосуйте.

https://petition.president.gov.ua/petition/17817

Дякую!
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 460
    • Перегляд профілю
« Відповідь #56 : 26.11.2015 17:21:43 »
Може це виглядає якось наївно, але я створив електронну петицію нашому президенту.
Бо щось потрібно робити, наша корупційна місцева влада зовсім с катушок з'їхала. Дихата "повітрям", у якому велика концентрація аміаку та всякого каналізаційного лайна абсолютно неможливо, це може підтвердити будь-який лікар.

Кому не байдуже - будь ласка проголосуйте.

Дякую!
Можете написати петицію державною мовою?
Розшарити F VK G+

Stanislav

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #57 : 26.11.2015 17:32:52 »
Можете написати петицію державною мовою?

Я створив російською, бо вчора коли зареєструвався на сайті на першій сторінці було багато петицій російскою мовою, але не суть.
Нажаль редагувати петиції неможливо, тільки створити нову, та і треба чекати на верифікацию від адміністрації, її можуть скасувати як дублікат.

Для цієї важливої теми я не думаю що питання мови принципіальне.
Розшарити F VK G+

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1065
    • Перегляд профілю
« Відповідь #58 : 27.11.2015 10:00:33 »
Дякую, проголосував.

ІМХО, в нашому місті штин і громадський транспорт - дві найбільші проблеми. Треба щось з тим робити.
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
    • Перегляд профілю
« Відповідь #59 : 27.11.2015 11:30:37 »
Вміст шкідливих речовин у повітрі опублікуйте, чьо.

Для загального розвитку:
Наразі запустилися певні процеси, які останні роки 2 притримували, щоб не сильно смерділо в районі ТЕЦ-2. Тобто для усунення, але я волію називати це так. А там диви і в місті перестане (бо треба буде провести решту заходів).
Розшарити F VK G+