Штинь-Лог 2

Автор inkognito, 05.09.2012 09:57:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Resistance is futile

Lvivnet

Ковельська 7:00, страшний сморід на десятку

Stinger

10:40 Агент проінформував, що в районі залізничного базару, штин на 7 з 10

Lvivnet

В нашому районі а це Польова-Рогатка сморід переважно може "прорвати", тобто несподівано появитися причому різко або увечері або зранку, коли сідає\сходить сонце(тобто коли темніє\світає),коли йде зміна вологості. На районі відсутня ливнева каналізація, і ще на більшості вулиць відсутня навіть какашкова каналізація, всі\більшість мають персональні вигрібні ями( тобто каналізація  це не причина на нашому районі бо вона відсутня, ну і ями не причини бо вони закриті). Штиняє натуральний гівном, не дріжджями, не шкурами, не шоколадом і не кавою. І це не дивно - за 500 метрів у нас очисні. Але штиняє тільки як я написав вище. Вночі і вдень абсолютно не чути.

Щодо центра - моя незмінна думка , відсутність гідрозатворів в нових зливних решітках, міняли дороги кругом, міняли решітки кругом, решіток сотні, от і причина одночасної появи смороду в центральній частині міста.

Drusja

Вчора і сьогодні в районі Електрону на привокзальній стійкий штин на 4
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Stinger


Estel_Shmidt

сьогодні сильно смерділо в центрі...біля Міцкевича та вул. Князя Романа
вчора вечером біля гуртожитків 7 та 9 політехніки доволі сильно смерділо. вітер південно-західний

Lvivnet

Ковельська, ні вчора ввечері ні вночі ні зранку не смерділо зовсім

Stinger

Гнатюка, з 4 ранку і до і зараз штинить на 7+, блювотні рефлекси дають сі чути...

yanktank

о 6-пів 7 штинило на Городоцькій (від привокзального до центру). Інтенсивність дуже висока була. В маршрутці небуло чим дихнути.

Lvivnet

Ковельська, в 6  ранку було  десь на 1 бал і то на 5 хвилин, і пропало.

Roy

Свіжі новини.
Станом на вчорашній ранок 13.09., стоки з славнозвісної труби, що по вул. Пластовій вже припинились.  Можливо, знову ж таки, тимчасово.



Нагадую, що було раніше ось так:


Також, вийшла стаття у газеті ЗІК (13 число) - пишуть, що львівські дігери знають чому у Львові смердить.  :)  Також є згадка про нас, а також про "шкалу Садового".  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Розчаровуєш маси. :) Хороша інфа! Проте, штинить знову наразі, легко, але зовсім не гіменцем.
Інфа твоя гарно ллє світло на проблему.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Останнім часом зранку на Хмельницького, Липинського та Чорновола на тверду трієчку, але стабільно. Сильних викидів аномальної смородової активності не відчував. Раніше смерділо куди сильніше, але не регулярно.

Ioan85

Смерділо всю ніч по вулиці Патона...

Lvivnet

Страшенний сморід був сьогодня вночі , вул. Ковельська.  Скільки тут живу а сьогодня аж голова боліла і в горлі дерло, не зміг спати. Ср@ний Садовий :-X

yaroslav21

Це прихованолатентне винищення львів"ян,а я думаю шо мене в горлі дере і голова болит. :-X

Skip

Як пише galinfo

У Львові куплять машину для очистки каналізаційних мереж
З природоохоронного фонду міського бюджету Львова виділили кошти на придбання спеціалізованої машини для очистки каналізаційних мереж, повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Зокрема, на придбання спеціалізованої машини для гідродинамічної промивки та очистки каналізаційних колекторів та лабораторії для відеообстеження колекторів виділено 6 млн. 3 тис. грн. з міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

Як розповіли в управлінні екології та благоустрою ЛМР, кошти буде скеровано для ЛКП «Львівводоканал», яке вже безпосередньо оголошуватиме тендер на закупівлю машини.


Stinger

 Гнатюка, з 5-ї ранку смержить на чьотку 5-ку :-X

YserL

Але й зараз штиняє говном. Біля головної поти просто ппц.

278 Гості, 0 Користувачів