Штинь-Лог 2

Автор inkognito, 05.09.2012 09:57:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Мабуть тому, що гоффна палять зараз на осушувальній станції.
Resistance is futile

Stanislav

Ото жесть, вчора так штинiло що навiть до вокзалу дотягувало, колега с роботи розповiв.
Зараз теж саме, живу на Хмельницького в районi ринка Пiдзамче, такого штину я не пам'ятаю.
Рiвень 12 балiв з 10.

Ще цiкаве те, що подзвонив до водоканалу, а вони тiпа нiчого не знають. Уроди.

Roy

Це unbelievable!
Запах по 12 бальній шкалі крадеться в хату крізь зачинені вікна. Привокзальна.

Шановні експлорери, не хочете зайнятись дослідженням питання розповсюдження запаху, з метою висвітлення у широкі маси?  :)
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Цитата: Roy від 31.10.2015 03:17:32
Це unbelievable!
Запах по 12 бальній шкалі крадеться в хату крізь зачинені вікна. Привокзальна.

Шановні експлорери, не хочете зайнятись дослідженням питання розповсюдження запаху, з метою висвітлення у широкі маси?  :)
Не переймайся, то передвиборне загострення.
Декольтем своїм мене манила.

Driver

Зауважив що найбільша концентрація "Штиню Садового" припадає на кінець тижня (можливо зливають шось перед вихідними) по друге вся ця хмара смороду має бути важча за повітря і поширюватись низинними частинами міста (я про те що привокзальна є вище за центр, хоча якшо її розміри набагато більші тоді пофіг). P.S. думаю намічається вилазка в наше підземне русло))  P.S.2. якщо вигнати нечисть з мерії ситуація могла б покращитись. P.S.3. певно треба подати колективну заявку в битву екстрасенсів для виявлення джерела штиню.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Bottlehunter

Цитата: Driver від 31.10.2015 11:59:32
P.S. думаю намічається вилазка в наше підземне русло)) 

Ти сі збираєш в Полтву? Бери нас з Руфінусом. Було би файно пройтися через весь центр як в старі добрі часи.

Щодо запаху - думаю, то жиркомбінат на Городоцькій. Кілька раз було таке, що біля водоспаду, де втікає притока з Городоцької, штинило немилосердно. Причому тільки ввечері в певні години.
Най жиє Гуцулія!

:-)

Цитата: Bottlehunter від 31.10.2015 12:59:46
Щодо запаху - думаю, то жиркомбінат на Городоцькій. Кілька раз було таке, що біля водоспаду, де втікає притока з Городоцької, штинило немилосердно. Причому тільки ввечері в певні години.
Та йой. шо Ти таке кажеш. то ж ЕНЗИМ!!!!!!!!!11111111111

Як часом прогулянка планується, то було б добре, аби хтось позичив Л-1 найменшого розміру. а то один юний науковець пише про то де гулятимемо, але от не був, то не порядок. Але цікавлять більше бічні всілякі, вітовського, снопківська, Погулянка.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Цитата: :-) від 31.10.2015 13:44:30
Та йой. шо Ти таке кажеш. то ж ЕНЗИМ!!!!!!!!!11111111111

Як часом прогулянка планується, то було б добре, аби хтось позичив Л-1 найменшого розміру. а то один юний науковець пише про то де гулятимемо, але от не був, то не порядок. Але цікавлять більше бічні всілякі, вітовського, снопківська, Погулянка.

Я з тобов погоджуюся, нефайно на Ензим нападати.

А що то за такий юний науковець, якщо не секрет?
Най жиє Гуцулія!

Roy

По моїм спостереженням, у Львові пуркають три підприємства:
- Львівський пивзавод на Клепарівський. Часом, вечорами, прилеглі райони окутує специфічний хмелевий запах. Кардинально відрізняється від того, що ми чуємо зазвичай.
- Жиркомбінат на Городоцькій, має свій характерний запах, але знову ж таки, кардинально відрізняється від того, який нам до болю знайомий. Чути його вздовж Городоцької, та прилеглих вулиць (інколи). Розповсюджується з кан. люків
- Ну і третій, Ензим, через викиди якого, на мою думку смердить найбільше. Бо був на місці витоку труби з заводу, та цей запах не можу ні з яким переплутати :-X. З системи каналізації не розповсюджується. Оскільки, завод має власні очисні, можливо запах розповсюджується саме звідти. (аерація, мулові поля, тощо)
Ви собі й не уявляєте, як невблаганно смердить на Кривчицях, Пластовій, особливо вечорами...Колектор з ензиму проходить по вулиці Богданівській, до низу. Там також, аромати ще ті.
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Цитата: Bottlehunter від 31.10.2015 14:04:51
Цитата: :-) від 31.10.2015 13:44:30
Та йой. шо Ти таке кажеш. то ж ЕНЗИМ!!!!!!!!!11111111111

Як часом прогулянка планується, то було б добре, аби хтось позичив Л-1 найменшого розміру. а то один юний науковець пише про то де гулятимемо, але от не був, то не порядок. Але цікавлять більше бічні всілякі, вітовського, снопківська, Погулянка.

Я з тобов погоджуюся, нефайно на Ензим нападати.

А що то за такий юний науковець, якщо не секрет?
Кулєги, наче не мєнтовський. :)
Декольтем своїм мене манила.

Stanislav

О, знову смердить, 10 з 10, на Хмельницького бiля рынку Пiдзамче. I знову з горiлим смаком. Кисла капуста, або кислий борщ зi смаком горiлого.буэээ.
Хлопцi, а в ваших районах теж штин горiлий? Якщо я вiрно розумiю - це через те, що на мулових полях сушать сухий залишок. Але якi поля, з ензиму, чi з мiсцевих споруд неясно.

Цитата: Roy від 31.10.2015 14:30:16
По моїм спостереженням, у Львові пуркають три підприємства:
- Львівський пивзавод на Клепарівський. Часом, вечорами, прилеглі райони окутує специфічний хмелевий запах. Кардинально відрізняється від того, що ми чуємо зазвичай.
- Жиркомбінат на Городоцькій, має свій характерний запах, але знову ж таки, кардинально відрізняється від того, який нам до болю знайомий. Чути його вздовж Городоцької, та прилеглих вулиць (інколи). Розповсюджується з кан. люків
- Ну і третій, Ензим, через викиди якого, на мою думку смердить найбільше. Бо був на місці витоку труби з заводу, та цей запах не можу ні з яким переплутати :-X. З системи каналізації не розповсюджується. Оскільки, завод має власні очисні, можливо запах розповсюджується саме звідти. (аерація, мулові поля, тощо)
Ви собі й не уявляєте, як невблаганно смердить на Кривчицях, Пластовій, особливо вечорами...Колектор з ензиму проходить по вулиці Богданівській, до низу. Там також, аромати ще ті.


До речi, а де труба виходить с заводу? Саме на Богданiвськiй?

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Lybidj

по моїм спостереженням то ця труба вже зашита  https://www.facebook.com/companyenzym/photos/pcb.1688177494746516/1688177364746529/?type=3&theater
взагалі багато шо змінилось. оператор насоски з водоканалу кажее що до тої труби підключили все місто Винники і Родинну ковбаску і шо то абзац а не ковбаска


Roy

Цитата: Lybidj від 09.11.2015 15:41:56
по моїм спостереженням то ця труба вже зашита  https://www.facebook.com/companyenzym/photos/pcb.1688177494746516/1688177364746529/?type=3&theater
взагалі багато шо змінилось. оператор насоски з водоканалу кажее що до тої труби підключили все місто Винники і Родинну ковбаску і шо то абзац а не ковбаска
Дякую за інформацію!
В кожному разі, запах свого апогею досягає далі на очисних.
Meine Ehre heißt Treue

Stanislav

Сьогоднi вночi знов штинiло. Усю нiчь, до самого ранку. 10 з 10.
Суки, як вони вже заманали.
2 тижнi було норм, i знову почалось.

Stanislav

Може це виглядає якось наївно, але я створив електронну петицію нашому президенту.
Бо щось потрібно робити, наша корупційна місцева влада зовсім с катушок з'їхала. Дихата "повітрям", у якому велика концентрація аміаку та всякого каналізаційного лайна абсолютно неможливо, це може підтвердити будь-який лікар.

Кому не байдуже - будь ласка проголосуйте.

https://petition.president.gov.ua/petition/17817

Дякую!

YserL

Цитата: Stanislav від 26.11.2015 17:02:24
Може це виглядає якось наївно, але я створив електронну петицію нашому президенту.
Бо щось потрібно робити, наша корупційна місцева влада зовсім с катушок з'їхала. Дихата "повітрям", у якому велика концентрація аміаку та всякого каналізаційного лайна абсолютно неможливо, це може підтвердити будь-який лікар.

Кому не байдуже - будь ласка проголосуйте.

https://petition.president.gov.ua/petition/17817

Дякую!
Можете написати петицію державною мовою?

Stanislav

Цитата: YserL від 26.11.2015 17:21:43
Можете написати петицію державною мовою?

Я створив російською, бо вчора коли зареєструвався на сайті на першій сторінці було багато петицій російскою мовою, але не суть.
Нажаль редагувати петиції неможливо, тільки створити нову, та і треба чекати на верифікацию від адміністрації, її можуть скасувати як дублікат.

Для цієї важливої теми я не думаю що питання мови принципіальне.

Bottlehunter

Дякую, проголосував.

ІМХО, в нашому місті штин і громадський транспорт - дві найбільші проблеми. Треба щось з тим робити.
Най жиє Гуцулія!

:-)

Цитата: Stanislav від 26.11.2015 17:02:24
Може це виглядає якось наївно, але я створив електронну петицію нашому президенту.
Бо щось потрібно робити, наша корупційна місцева влада зовсім с катушок з'їхала. Дихата "повітрям", у якому велика концентрація аміаку та всякого каналізаційного лайна абсолютно неможливо, це може підтвердити будь-який лікар.
https://petition.president.gov.ua/petition/17817
Вміст шкідливих речовин у повітрі опублікуйте, чьо.

Для загального розвитку:
Наразі запустилися певні процеси, які останні роки 2 притримували, щоб не сильно смерділо в районі ТЕЦ-2. Тобто для усунення, але я волію називати це так. А там диви і в місті перестане (бо треба буде провести решту заходів).
Декольтем своїм мене манила.

265 Гості, 0 Користувачів