Тунель Кохання

Автор Зоряна, 13.09.2012 12:40:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Зоряна

Привіт всім)) Дуже хочу поїхати до м. Клевань, побачити "тунель кохання". Планую 30.09.12, хто хоче, пишіть...

Roy

Теж б не відмовився. Які є варіанти добирання?
Meine Ehre heißt Treue

Oly

З радістю поїду, якщо з роботи вдастся відпроситися :-\
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Dima_Bear

найоптимальній варіант: швидкісною електричкою "Полісся" Львів - Рівне о 9:50 зі Львова, час в дорозі десь 2 год. 35 хв. а там на маршрутку до Клеваня.( в напрямку Луцька),

Якщо буду вдома то теж можливо підїду, по дорозі можна буде заїхати на "Білу гору" відвали "Рівнеазоту"

Oly

Цитата: Dima_Bear від 13.09.2012 13:19:22
по дорозі можна буде заїхати на "Білу гору" відвали "Рівнеазоту"

клас))))
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Roy

Та, ця електрина зручна для добирання. 30 число - неділя, можна їхати.

Dima_Bear, порадь, як назад добиратись?
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

до речі Тунель кохання сьогодні замітив в ось  цьму кліпі

Dima_Bear

Цитата: Roy від 13.09.2012 13:22:04
Та, ця електрина зручна для добирання. 30 число - неділя, можна їхати.

Dima_Bear, порадь, як назад добиратись?

Змушений вас розчарувати : Львів Рівне   щоденно, крім неділі(((

ну з Луцька є в 18:20 на ЛЬвів потяг, з Рівного по обіді немає нічого, хіба ще зі Здолбунова вночі щось там є...

Roy

З Здолбуневим без проблем, там є Луганськ-Львів.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Oly

Цитата: Roy від 13.09.2012 14:35:50
З Здолбуневим без проблем, там є Луганськ-Львів.  :)
Вже нема. Відмінили місяці 2-3 тому :'(
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Roy

Овва.., відмінили улюблений експрес Схід-Захід. Але то не проблема. Є ще кілька поїздів, як Київ - Франківськ, Київ-Ужгород + електрина з Здолбунова на Файне місто.
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

ще в ночі є Мінськ-Чернівці, та Пітер-Львів

Oly

Можна організувати поїздку так, щоб підвечір приїхати в Рівне, погуляти по нічному місту і вночі повертатись назад, щоб зранку бути у Львові
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

ZED

Нас теж цікавить цей райончик. +2

Lesyk

Яко людина яка там була від щирого серця дам пораду - нема рєзону ніякого так далеко для такої бурди пхатися  :-\
Вас привітає замазана мазутом трава, сотні комах (довкола болота), кілометра 2-3 залізничної гілки, на якій лиш де-не-де кущі гарно створюють "тунельні арки". А ше добирання туди/назад дуже неайс.
Тому, Зоряно та/чи Oly, може просто вечірнім Львовом прогуляємось? Або навіть краще нічним  :)

Oly

Цитата: Lesyk від 13.09.2012 23:29:33
Тому, Зоряно та/чи Oly, може просто вечірнім Львовом прогуляємось? Або навіть краще нічним  :)
Прогулятися по нічному Львову кожного дня є можливість, а поїхати десь за місто не завжди.
Згідна, що заради одного тунелю не варто туди пхатися, але додавши до маршруту ще кілька природних/індустріальних/історико-культурних об'єктів може вийти не поганий тур. Живемо один раз і треба на власні очі це чудо побачити, щоб потім самому давати поради від щирого серця)))
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Lesyk

На вилазку по рівненському краю я неодмінно був би в перших, хто зголосився.
Але тут лише кущі бомків і смороду тунель кохання  :-\  Якби я там не був зі своїм одногрупником (до якого власне в гості і їхав) - то це б була марна вилазка.
Для тих хто не в курсі - потрійний звіт звідти є тут.

Roy

Пофіг. Якщо є класна компанія - то хоч на рівненське сміттєзвалище.  ;D

Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Вибачайте за оффтоп:
Я би краще поїхав на Боржавську вузбкоколійку. Відстань на 50 км більша, але принаймі я думаю ця подорож була би цікавіша. З добиранням проблем немає є прямий поїзд. Давно хочу туди поїхати та нема з ким.

278 Гості, 0 Користувачів