Мапи Львова 1977 та 1993 років

Автор bexx, 16.09.2012 12:40:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

bexx


linuxoid

Вирішив підзаробити? Наш ресурс некомерційний! Якщо я не правий, то перезалий на більш доступний файлообмінник!

STALKER

Думаю без його "цінних" карт ніхто не помре)

bexx

Флудери, не подобається - не вантажте.
З цього файлообмінника безкоштовно можна завантажити, почекавши 30 секунд.

bexx

Цитата: linuxoid від 16.09.2012 13:29:39
Вирішив підзаробити? Наш ресурс некомерційний! Якщо я не правий, то перезалий на більш доступний файлообмінник!

На тому сайті пропали всі мої електронні речі півроку тому. Тому я до того сховища не маю довіри

linuxoid

Цитата: bexx від 16.09.2012 15:26:14
На тому сайті пропали всі мої електронні речі півроку тому. Тому я до того сховища не маю довіри

Безкоштовно з depositfiles можна скачати лише один раз запевний період часу, причому, якщо провайдер надає сірі ІР-адреси, то лише одна людина зі всієї мережі зможе скачати безкоштовно. Проблему з ex_ua_ всі знають і вона вже пів року як вирішена, крім того на форумі є можливість зробити вкладення до поста, а найкращий варіант для зображень це - Пікасса, надіюсь Гугл вам нічим не завинив?

Roy

На початок, для карт в нас є окремий розділ, хто не знає.
По друге. З depositfiles скачувати ніхто не буде, і пропонувати це тут, вже вдруге - доволі хамовито.
По третє.
Цитуватипацан ти собі гониш- ти таку пургу несеш що дай дорогу
STALKER - навіть при такому розкладі, просив б акуратніше висловлюватися.
І по четверте. Усне попередження для bexx, вже вдруге. Якщо бажаєш допомогти, прислухайся до порад дописувачів, а також почитай трохи форум.
Meine Ehre heißt Treue

John

Одним архівом з narodRU.
Вміст архіву:
1. Карта Львова 1993 + індекс з ukrmapsORGua. Там вона 5 лінків коштує! (:
2. Карта Львова 1977 з lvivcenter + індекс. Індексу на lvivcentr немає.


272 Гості, 0 Користувачів