Треба вояцьку форму!

Автор Lesyk, 18.09.2012 22:05:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lesyk

Так істірічєскі склалося, що я поступив на військову кафедру. І як наслідок - треба форму  (ненавижу українську військову форму - бридота  :-\). Може хто має якийсь норм комплект нашої форми (ріст 178), або знає де дешево і сердито можна взяти?

Roy

На джерельній, в Антеї. Або ж на Базарній, там того добра є досхочу, і за адекватні ціни.
Крім жахливого крою та вигляду, там ще матеріал нестерпний. Особливо "стєколка"  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

ЦитуватиКрім жахливого крою та вигляду, там ще матеріал нестерпний. Особливо "стєколка"
Ага, зараз практично увесь матеріал для пошиття йде з китаю.

Lesyk

Цитата: Roy від 19.09.2012 00:23:32
На джерельній, в Антеї. Або ж на Базарній, там того добра є досхочу, і за адекватні ціни.
Хочу дешевше ніж там. Може в когось шось валяється, може хтось з непостійних дописувачів вже відівчився там і має непотрібний комплект - виміняв би його у літровому еквіваленті. Не хочу таке фуфло купувати в бариг і давати овер 150 грн.

YserL

Можеш поїхати на Бориславську (помоєму в Бориславі або біля нього) швейну фабрику. Коли востаннє дивився, якісне пошиття. Використання гудзиків замість липучок.

zelja

Там жеш на кафедрі під тебе пошиють. Повний комплект без берців 250 грн(штани,куртка,футболка і шляпа літня) . Але якість не ахті. ;)

zelja

Цитата: Lesyk від 19.09.2012 01:50:13
Цитата: Roy від 19.09.2012 00:23:32
На джерельній, в Антеї. Або ж на Базарній, там того добра є досхочу, і за адекватні ціни.
Хочу дешевше ніж там. Може в когось шось валяється, може хтось з непостійних дописувачів вже відівчився там і має непотрібний комплект - виміняв би його у літровому еквіваленті. Не хочу таке фуфло купувати в бариг і давати овер 150 грн.
Дешевше не знайдеш хіба БУ а так щоб відходити 2 роки 1 раз в тиждень то її повністю хватає . Вона псується після жоского прання.

Lesyk

Я ж і питаю, чи може в когось є. Само-собою шо б/у. Нема мені шо робити тільки купувати за якісь гроші таке сміття.

Mustafa

Цитата: Lesyk від 20.09.2012 13:35:53
Я ж і питаю, чи може в когось є. Само-собою шо б/у. Нема мені шо робити тільки купувати за якісь гроші таке сміття.
Є таке, написав в ПП.

Lesyk

Форма знайдена і виміняна за копійки. Все як я і хотів. Дешевшев рази навіть за те, що мені пропонував Mustafa. 

Bottlehunter

Може поділишсі, де знайшов і за що заміняв?
Най жиє Гуцулія!

Lesyk

В знайомих моїх родичів. Ціна - крайнє помірна, як для дофіга родича якихось знайомих, шо впринципі мені дуже сподобалося - військовий бушлат старого (радянського) зразка за весь комплект сучасної форми (без буциків - бундеси куплю собі, чи ше шось) 8)

Де купити буцики я знаю, подібних "цінних" порад типу Джерельної і так далі більше не треба  :-\

Lesyk





Вояцьку форму вже повністю укомплектував - лишилися берци. Хто шо порадить?

Alter

Цитата: Lesyk від 04.10.2012 00:42:35




Вояцьку форму вже повністю укомплектував - лишилися берци. Хто шо порадить?

Бундес моделі 2001-2005 року. Краще б/у, так як на нові ціни просто офігєнні.

Якщо просто на воєнку тарабанитись - купи наш мотлох за 150-200 грн, а потім викинь.

ЦитуватиДе купити буцики я знаю, подібних "цінних" порад типу Джерельної і так далі більше не треба

Якщо знаєш де, то йди туди і вибирай з того що є, ібо можна і Хаікси порадити і Беллівель, але того фіга з два накопаєш в підходящих як цінах так і розмірах.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lesyk

Цитата: Alter від 04.10.2012 01:00:54
Якщо знаєш де, то йди туди і вибирай з того що є, ібо можна і Хаікси порадити і Беллівель, але того фіга з два накопаєш в підходящих як цінах так і розмірах.

Гарна порада, сам би не додумався піти у загальновідомі місця за загальновідомим ширпотребом  :-\

418 Гості, 0 Користувачів