Розбитий літак у Горганах

Автор RoMeL, 27.07.2009 19:05:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Недавно ходив у похід Горганами, то один чувак розказав, де у Горганах є розбитий літак :P
Карта місця ось:
Fruere vita, dum vivis

Stinger

Так, чув про те. здається німецький Юнкерс 88, знайомий один, авіамоделіст там лазив і знайшов запальничку зі свастикою, сам бачів...

Golem

Зачот! Коли, куда і скільки везти пива? ;)

Думаю ше цього літа туда навідатися. Детальніше напишу в Планах.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lubko

ше на Аршиці є уламки літака..
Gott mit uns..

Golem

гм. Цікаво. А чи є десь фото?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Gulya

Є бажаючі  піти, найти той  літачок!?:(найти його)  на  ці  вихідні ( субота-неділя) ( п. с ) Знаю класну  дорогу, як  туди можна дійти
,  що би не  було дефолтово=)) ((  через синяк, малий Горган, на довбушанку... і  туди далі=))
Because It's There

Gulya

є ІнфА, що а гоганах їх є 5  штук, тих розбитих  Літаків!
Because It's There

Golem

На жаль, цими вихідними робота по Нетуристичній Україні
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

Що за літачок? Звідки інформація?

Golem

А ось цей. Його ніхто не бачив, але казали шо він там є. Проблема в тому, шо там купа жерепу, шукати треба великою бандою, більший шанс успіху.
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

Тоді треба їхати в листопаді буде менше листя і кращий огляд, обов"язково брати оптику. Деколи, огляд місцини з високої точки дає безліч прихованої інфи! Можливо, якщо пішов по деревах, ще є залишки сліду  від падіння! Я з вами обов"язково!!!!

Golem

Ну там шо осінню, шо весною, шо зимою - жереп завжди зелений і противний. І важкопрохідний. То вже високогіря,в  такий час і сніг може лежати.



Дігери всіх країн єднайтеся!

Lubko

погугліть про розбитий літак на Аршиці. він ніби більш доступний і відомий серед туристів. принаймні про нього багато чув розмов, а от про "під Довбушанкою" оце вперше чую.
Gott mit uns..

yar-79

Нічого, все бува вперше! Треба більше інфи. Я не розумію, як в тих корчаках можна було знайти запальничку пілота, і не знайти всього літака???

Stinger

А хто сказав що вони не знайшли літака? вони навіть крісло пілота звідти зняли та забрали до свого музею в авіамодельному клубі, який до 2005-го року знаходився на Нечуя-Левицького 15, до речі экспозицію музею 2 рази виставляли в львівському історичному музеі на площі ринок, і там було то крісло...

yar-79

Ну то треба в них проконсультоватись, де точно він знаходиться, може в них і фото якісь знайдуться! Я куди діли пілота? І чому взяли тільки крісло, там більш цікавішого нічого не знайшлося?

Stinger

Ну як розповідали що пілотів там і не було, двигуни селяни розтягнули, а запальничку знайшли саме під кріслом, коли його знімали... Фотки були в них, тіки от контакт з тими хлопцями втрачений ще з 2005 року... бачів кілька разів їхнього ідейного лідера, то він зпився до ручки... зпробую ще з одним зконтактувати, може що знає.,

Stinger

Цікава річ що літаків там дійсно декілька, ось ссилка на інфу http://www.karpaty.com.ua/?chapter=forum&forum=7&topic=1878

до речі дуже добре гуглиться в неті інфа по цій темі...

yar-79

 Якщо нема мотору, то і змісту його шукати не бачу. Техніка ця дуже цінна, особливо мотори. Декілька років тому, в Росії шукачи знайшли цілий месер у болоті, та спробували його продати. Трупи з прострілиними головами чотирьох "продавців" знайшли біля болота, а месер бандити витягли гелікоптером, і слід його одразу загубився...
В мене є знайомі які займаються реалізацією таких штук, зараз продаю їм два легких радянських танка, що знайшов під Бродами. Якщо маєте інфу про німецьки літаки з моторами, діліться і будете жити довго та з купою грошей у кишені. П.С. Треба знайти місцевих що потягнули мотор, вони цін не знають...

wanderer

Цитувати...зараз продаю їм два легких радянських танка...
почому танк, друже ?

А можна поцікавитись навіщо воно комусь ? Ну я ще можу зрозуміти танк розбитий - комусь в колекцію - красіво, але розбитий двигун...

394 Гості, 0 Користувачів