потрібна порада

Автор volodimir, 10.10.2012 18:20:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

volodimir

потрібна порада який телефон краще LG Optimus Link P698 Black или Gigabyte GSmart G1342 ?

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Hel_2

Я би порадив взяти краще Gigabyte GSmart G1342. Поперше внього більший екран розмір 3.5" так що користування цим телефоном є зручнішим.
Подруге версія операційної системи новіша OC Android 4.0.
Так що смартфон буде працювати краще !
І ще один плюс внього краща камера 5мп і має спалах.
Ну і сама фірма достатньо хороша.
Ну дальше сам вибирай, А я описав тільки те по чому зараз най частіше вибирають телефони.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Alter

ЦитуватиА я описав тільки те по чому зараз най частіше вибирають телефони.

А батарея, наявність GPS і теде вже не рулять? ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Hel_2

Цитата: Alter від 10.10.2012 22:27:41А батарея, наявність GPS і теде вже не рулять? ;)
2 Alter
Я нестав описувати це тому що LG Optimus Link P698 і Gigabyte GSmart G1342 мають встоєний GPS модуль, також вних майже однаковий об'єм батареї.

Зараз людям головне щоб телефон гарно виглядав і щоб швидко працював, а так більшості людей просто пофіг на все інше.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

knedlyk

Як на разі на обидва телефони немає користувацьких прошивок типу Cyanogenmod. Були спроби портувати ClockWorckMode recovery, але не знаю чи пішло. Фактично користувачі тих телефонів стають заручниками тільки офіційних прошивок, ніяких вправо-вліво від офіціозу. Можливо для декого з користувачів це є критичним (для мене, наприклад :-\).
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч

volodimir

ккажуть телефони гігабайт часто виходять з ладу  , а деколи з самого початку вже є бракованими . наскільки це правда ?

97 Гості, 0 Користувачів