під політехом

Автор wanderer, 27.07.2009 21:21:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sasha1990

Ніколи раніше не зауважував, що по території політеха розкидано купу різних вент.шахт. Так от вирішив зробити окрему тему про це. Напевно багато з учасників форуму вчилися, бо вчаться в політесі, може хто шо знає. Тільки не баньте цю тему, будь ласка... ::)

Буду першим (ой не будеш нажаль... inkognito). Як я вже писав в іншій темі біля головного корпусу є вент. шахта. Вхід в бомбосховие з підвалу корпусу, причому вхід відкритий для очей, герма зразу в коридорі.

Sasha1990

якшо дозволите трохи фото до вище сказаного:
1.Вент.шахта між 4им корпусом і бібліотекою
2.Вент.шахти біля входу в 4ий корпус
3.Вент.шахта біля заднього входу в 1ий корпус(помоєму найбільша)
4.В*їзд під землю біля кормушки

Roy

Ну і незабуваймо про хитро замасковану ВШ, що біля головного входу хімічного корпусу на пл.Юра. 8 корпус здається.
Meine Ehre heißt Treue

Sasha1990

під 8мим корпусом підвал тупо гіганський  :o Я  там був на другому курсі, він ше й так зроблений, шо тільки в нього спускаєшся - зразу хочеться вдіти хімзахист і заспівати гімн СРСР  ;D Доречі, хтось знає, той корпус з якимось із корпусів з*єднаний? То напевно вент шахта не бомбосховища

:-)

Це вентшахта витяжки, чи то навпаки нагнітання повітря з/до лабораторій. Чи туди чи звідти можуть сказати нам вентиляційники, хоча при нагоді гляну на короби. В підвалі знаходяться лабораторії ІХХТ і і ІМФН (кафедри пластмас і матеріалознавства відповідно, можливо ще якісь) - відповідно випари там такі ого. :-X

Sasha1990 - у Вас надзвичайно слушні думки. ;D
Цікаво чи перечитували повністю теми про вентшахти тут і наведені в посиланнях на інші сайти. ;)
Декольтем своїм мене манила.

Romchick

Цитата: Sasha1990 від 15.03.2010 17:16:11
2.Вент.шахти біля входу в 4ий корпус

Я колись мав честь пропхати руку з фотоапаратом в цю ВШ.




До речі тунель тої шахти йшов в сторону бібліотеки.

Hack

Трошки підземного переходу у другому корпусі:


сурова колодка з ланцюгом =\


За дверима, прямо перехід в кормушку:


За дверима, наліво перехід в сторону четвертого корпусу:


За дверима, направо перехід в сторону головного корпусу:


Оцінити частковий стан переходів я думаю можна і по цим фоткам...
А колись ці переходи всі відкривали взимку...
Дивно чому політех не відмиє трішки грошей і не зробить там ремонти =\

Nachtigall

наскільки я знаю, переходи ці між корпусами були відкриті десь до 80 - 90 років, поки там не почали ловити студіків-наркоманів. чув з рзповідей, шо роздягнувшись в головному корпусі в гардеробі, можна було цілий день ходити в переходах між копусами, бо  з'єднані практично всі до купи..
також збоку від політеху є академічна гімназія ( де я мав змогу вчитися :) ), так там є бомбосховище, яке, здається теж з'єднане з головними корпусом політеху.
Ліпше вмерти стоячи, ніж жити на колінах!

VeNick

моя мама навчалась в політесі на початку 80-х, вона розказувала що підземні переходи між корпусами відкривали тільки з настанням холодів, тими переходами були з`єднані майже всі корпуси. Щоб сказати точно чи були всі корпуси з`єднані потрібно підняти плани будівель
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

:-)

В ГК знаходиться Штаб ЦО НУ"ЛП". Там герма із знятими штурвалами з відповідною вивіскою.
Але, ліворуч є ще одна герма без штурвалів і якихось позначок.

Якщо пронести із собою штурвал, і 2-х колєг(на шухер), то можна відкрити все. біда лише якщо там сигналка стоїть, та ще й така хитра як ми бачили там де "Скандальний цех" - в рамі.
По проходах тих ходять відносно рідко, маючи когось на шухері все має пройти спокійно.
Декольтем своїм мене манила.

Nachtigall

до речі,сьогодні мав змогу бути в підвалах 19 корпусу полутеху по вул. Князя Романа,1 (клята воєнка >:()

чув,шо там колись була тюрма внизу. фото на жаль не маю =( хтось шось знає про то?
Ліпше вмерти стоячи, ніж жити на колінах!

inkognito

Цитуватичув,шо там колись була тюрма внизу. фото на жаль не маю =( хтось шось знає про то?

  А часом Пан не пробував поглянути на фасад "клятої воєнки", що на Кн.Романа? Часом не помічав меморіальних плит/написів? Їх зміст був прочитаний перед дописом, що вище? ???
  Гугл ти у поміч  :) Читай тут, а ще тут
Resistance is futile

Дануся

 gk21.jpg - ця вент. шахта зараз відкрита,оскільки не маю змоги сама злазити пишу тут,мо хто зацікавиться.

STALKER

Цитата: Дануся від 08.05.2010 20:14:50
gk21.jpg - ця вент. шахта зараз відкрита,оскільки не маю змоги сама злазити пишу тут,мо хто зацікавиться.
Напиши в плани.Я би пішов

zelja

в дворі Головного корпусу


maks1973

Під 8 корпусом трьохповерховий підвал

zelja

Цитата: maks1973 від 03.08.2010 15:49:24
Під 8 корпусом трьохповерховий підвал
Це напевно не підвал а бомбосховище (иа Капітаню ;D)

Таня

Бомбосховище гімназії (Бандери 14) не з"єднане з бомбіком політеха, можливо, колись були ходи, але зараз нічого такого нема. Саме бомбосховище дуже велике: під всією школою і аж до дворів будинків на вул. Карпінського - вул. Архітекторській. ВШ в дворі школи, вхід з такої особливої частини школи, на першому поверсі, але всі думають, що це підвал...просто дуже тяжко туди потрапити...а потім там такі сходки до дверей з гербом України, але там так темно і страшно, що навіть курити не пальоно там страшно=)
деякі фотки:
1-вид на ВШ з дворика гімназії
2-вид на ВШ з третього поверху
3,4-вид на вхід з запасної сходової клітки(оте чорне, непророблене - вхід)
5-патріотичні двері в бомбік=)
Лапуся=)

Andriy

Дуже цікава тема! А де конкретно на 1-му поверсі 1 корпусу гермодвері? Там в нас і зправа і зліва була фізика, зправа від входу ще каса була, де староста забирав стипендію для групи ;D
Під 4 корпусом був тир і там же спортзал, переходів кудись не бачив, та й тоді не шукав...

Fenriz

Цитата: Andriy від 08.11.2010 11:53:44
Дуже цікава тема! А де конкретно на 1-му поверсі 1 корпусу гермодвері? Там в нас і зправа і зліва була фізика, зправа від входу ще каса була, де староста забирав стипендію для групи ;D
Під 4 корпусом був тир і там же спортзал, переходів кудись не бачив, та й тоді не шукав...
гермодверы э пыд голвним корпусом під кабіетами фізики)) можна побачити якшо по підвалу поблудити (спуститись в низ і йти в ліву сторону)

270 Гості, 0 Користувачів