Техногенне озеро в центрі Львова

Автор Bottlehunter, 14.10.2012 20:57:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Посилання на цю статтю в інтернет-виданні "Вголос" люб'язно скинув мені якось пан Лендер.

ЦитуватиМешканці будинків на вул. Сербській № 5, 7, 9 у Львові попереджають міського голову Львова Андрія Садового про катастрофічну ситуацію, котра склалась з технічним станом будинків, у яких вони проживають...

...Руйнування вищезазначених будинків відбувається у наслідок розпочатого будівництва готельного комплексу в умовах регенерації історичного кварталу на ділянках по вул. Івана Федорова 23, 28 з реставрацією та пристосуванням будинку № 28 по вул. І.Федорова під готельні функції.  Будівництво, яке й надалі залишається поза правовим полем знищує історичну частину міста Львова.

Фото, чесно кажучи, вражають - справжнє глибоке озеро, дестрой і руйнація 80-го левела за кілька кроків від міської ратуші!!! Я сьогодні ходив на розвідку - вся територія надійно обгороджена парканом, два входи закриті на замок зсередини. Через під'їзди будинків з Сербської потрапити також проблематично. Проте фото зроблені журналістом явно зсередини, з боку вул. Федорова, отже при бажанні шлях знайдеться. Давайте зберемся найближчим часом та підем познимкуєм ту красу. Заодно і Полтвочовен можна випробувати ;D









Най жиє Гуцулія!

Hel_2

Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Alter

Венеція, йопта!
Плюс 1 якщо не на вихідні.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Skip


Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Estel_Shmidt

не думав що там вже аж так жахливо..
3 роки назада ще лазив по даху 3-х поверхового будинку в куті...наразі доступу туда вже немає ???
але думаю проблем пробратися на територію не мало б виникти

Synoptyk

Цитата: Bottlehunter від 14.10.2012 20:57:06
Я сьогодні ходив на розвідку - вся територія надійно обгороджена парканом, два входи закриті на замок зсередини. Через під'їзди будинків з Сербської потрапити також проблематично. Проте фото зроблені журналістом явно зсередини, з боку вул. Федорова, отже при бажанні шлях знайдеться.
Треба ж таки... :o :(
Таких декорацій і навмисно не придумаєш. Мабуть можна було б вставити у фільм  Сталкер за "Пикник на обочине". Що стосується шляху...а через вікна що виходять на цю руїну? Принаймі сфоткати це мабуть не проблема. Львів-велике село...в когось точно знайдуться знайомі...родичі або родичі знайомих. що мешкають
у дотичних до "озера" будівлях.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Bottlehunter

Вчора з Лесиком вийшли на балькон одного з прилеглих до території будинків. Озеро вже осушили, на території йде будівництво. Не зважаючи на вихідний день, на території був охоронець, грівся на сонечку. Я його позначив на другому фото кружечком  :D

Тему переношу до "Інженерних споруд".



Най жиє Гуцулія!

249 Гості, 0 Користувачів