Хеловін 2012

Автор Bottlehunter, 15.10.2012 19:07:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Святкування минулого року пройшло весело, але, на жаль, без мене - хапнув якраз злосний вірус тоді. Цього року плануємо повторити і перевершити :)

Нагадаю, Хеловін припадає в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Давайте зберемося в Пивничці, в нижньому залі. Прийдемо кожен в якомусь образі-костюмі, насамперед для розважання себе та своїх ближніх, спілкування та гарного проведення часу.

Придумуйте костюми, готуйте свічки та бутафорські відрізані руки, згадуйте страшні історії, привозьте з села гарбузи. Якщо кожен постарається, вийде меганезабутньо, суперцікаво, а на пам'ять матимемо шикарні фото.

Прошу відписуватися нижче хто буде, а також вносити пропозиції щодо облаштування залу, сценарію, костюмів і т.д.

Най жиє Гуцулія!

Roy

Агов, народ, тема щось глохне...

Там дівчата в пивничці сюрприз нам готують, тому я +1 на свєто.  :)

Костюм ще не придумав, але фот зі мною. Підписуйтесь нижче хто буде, а також діліться ідеями!
Meine Ehre heißt Treue

Soulstorm

Хотілось би піти, але не знаю, чи вийде.Костюм вже маю:)

linuxoid

Не знаю чи буду, але дуже-дуже хочу.. Мене офігенно продуло, спина болись не розігнутись...

Alter

Розшукується жертва на от такий експеримент.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger


Генріх

В мене е жертва, але в неі очі не такі гарні (напевно не підійде) :'(

Lesyk

я жертвою можу бути  8)

yar-79

Так< я теж буду точно, надіюсь побачити багато друзів)) Якщо побачити великого рожевого зайчика-то я!)))

Romchick

Цього року Хеллоувін припадає на ніч з середи на четвер. Може доцільніше буде перенести святкування на вихідні?

Bottlehunter

В Пивничці завершуються приготування і прикрашання залів гарбузиками та іншою атрибутикою. Все починається сьогодні на 7 годину. Будуть конкурси і таке інше, а тим, хто прийде в хеловінському костюмі, - бокал вина як подарунок від закладу.

Най жиє Гуцулія!

Sunkatalano


Roy

Було кльово. Ввечері закину фотки.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Звиняйте хлопаки, в мене овер 300 знимок сі вийшло, повибираю і закину вже вдень, бо нема на то ради.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger


Stinger

Рой, де фотки? ;D

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Stinger

йо майо!!! ото мені повилазило! :o

290 Гості, 0 Користувачів