Яворівське море, неділя, 21.10, піший похід

Автор Bottlehunter, 18.10.2012 13:36:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Щоб не марнувати останніх теплих днів в році, пропоную в найближчу неділю,21 жовтня, прогулятися дальшим (від нас) берегом Яворівського моря. В програмі - піший похід, осіннє сонце, чай з казанка, розвалини адмінбудівель Сірки (одна дев'ятиповерхова, хочу на неї влізти), крокуючий екскаватор (якщо його ще не розпиляли), Львівшьке море, яке скоро стане крутим місцем відпочинку, чайки, зайці, etc.  Отут мій зимовий звіт з тих країв.

Можливі два маршрути, виберемо собі по ходу дійства:

Червоний - обійти озеро, дійти до санаторію в Шклі, звідти їхати до Львова, довжина біля 13,5 км.

Зелений - йдемо до Яворова, сідаємо на маршрутку там, приблизно 9 км.

Запрошуються всі бажаючі. Збираємося на 9:00 на зупинці біля Янівського цвинтаря, там сідаємо на маршрутку до Терновиці (орієнтовно 13 грн квиток). Хто запізниться, йде пішки :)  Беріть з собою щось смачне. І може хто має плівковий фотоапарат типу Зеніта, було б супер, на плівку і друк фото скинемся.

Наразі йдемо ми з Христиною і ще один мій кулєга.

Най жиє Гуцулія!

Roy

50/50.
Якщо поїду, то Зеніт з плівкою за мною.
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Sunkatalano


gribkoff777

Ех, я б прогулявся, але маю плани на Сб-Нд  :-\
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Anastasia

Я точно йду))нас двоє)зеніту нажаль немає :-\
Люблю цікаві походи)

SANECKA

50/50. Завтра вечерком точно скажу чи поїду.

Генріх

Я напевно буду з друзями, нас буде 4 шт. ;D  і ми будем на машині. Думаю там десь встрінемся

SANECKA


Estel_Shmidt

я мабуть +
сьогодні був на тих крокуючих ескаваторах..вони ще на місці..от тільки метал там крадуть як тільки можуть

Bottlehunter

Класно що так багато народу назбиралося))) Зробимо Пікнік на обочині (с). Питання з плівковим фотоапаратом залишається відкритим, оскільки ні Роя ні Цезаря завтра мабуть не буде.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Вилазка успішно відбулася, знайшли дещо цікаве. Ввечері звітик напишу. Шкода що було нас тільки двоє. Решта з тих, що казали "буду 100500%" чомусь прошлангували...
Най жиє Гуцулія!

Генріх

Ну ми теж були, просто нема нема кому позвонити. Найшов там бункер (потім скину фото) якій ось ось буде розбитиі! Знаходиться він біля 9ти поверховій  будівлі  ХТОСЬ ШОСЬ ПРО БОМБІК ЗНАЕ?

Bottlehunter

Бомбік під адмінкою повністю порожній, нічого цкавого. А бункер, про який ти говориш - це водосховище, сухе всередині.

Ви вчора в котрій годині там були?
Най жиє Гуцулія!

248 Гості, 1 Користувач