Вилазка для новачків

Автор Soulstorm, 21.10.2012 01:01:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Soulstorm

Привіт усім, хто це читає. Форум переглядаю доволі давно, недавно тільки зареєструвався і прошу сильно не копати)
Власне сабж: чи не міг би хтось із більш досвідчених взяти із собою на вилазку мене і мого одноргупника двох новачків-ентузіастів? А ще краще, так якби показали окремо найцікавіші місця на вашу думку.

STALKER

Цитата: Soulstorm від 21.10.2012 01:01:44
Привіт усім, хто це читає. Форум переглядаю доволі давно, недавно тільки зареєструвався і прошу сильно не копати)
Власне сабж: чи не міг би хтось із більш досвідчених взяти із собою на вилазку мене і мого одноргупника двох новачків-ентузіастів? А ще краще, так якби показали окремо найцікавіші місця на вашу думку.
Цікавих місць у Льові багато) Та й читай Плани-полюбому щось зявляється. :)

Bottlehunter

Привіт. Вітаємо на Експлорері. Насправді вибратися кудись перший раз за бажання не так вже і складно - просто треба вибрати собі місце до душі, почитати відповідну тему на форумі, підняти дупу - і готово! Крім того, у розділі "Плани" регулярно з'являються теми про "давайте сходимо кудись", а речення "запрошуємо всіх бажаючих" означає, що бачити там хочемо саме тебе. Такою була і остання тема, проте навколо Яворівського озера ходило нас чомусь тільки двоє. Тому наберіться сміливості - і вперід - здивуйте львівську громаду.
Най жиє Гуцулія!

Soulstorm

Ну, може я трішки не правильно зазначив те, чого хочу... я б хотів піти на більш-менш складні об"єкти, куди новачкам без супроводу досвідчених лізти не варто, адже саме такі об"єкти найбільш приваблюють:)Бо недвано ось ходив на Лощину, у фак парку був, філіпіни напам"ять знаю, медові печери також, але мені здається, що це ще не вінець)

Bottlehunter

Власне, ти готовий до серйознішого. Голову на плечах маєш, подбай про спорядження і надійних друзів поруч, вибери місце до душі і не відкладай похід на колись. Як маєш якісь конкретні питання, прошу писати в приватні повідомлення.
Най жиє Гуцулія!

Soulstorm

Хотів би я злазити на Полтву подивитися, але тупо не знаю як то має виглядати, що з собов мати, на що то надягати:D і як туди лізти, як себе вести, і так далі, тому хочу, щоб хтось провів)

Alter

ЦитуватиФорум переглядаю доволі давно
Цитуватиале тупо не знаю як то має виглядати, що з собов мати, на що то надягати:D і як туди лізти, як себе вести, і так далі

Ну в такому випадку мав би вже розібратись хоч трохи) По відношенню до Полтви інфи на форумі є більш ніж достатньо, але якщо коротенько, то бахіли+фонарик із запасними батарейками, а ще краще два їх штука (фонариків) - то обов"язково, бо без тих нехитрих девайсів буде темно і мокро. В ідеалі було б добре мати Л-1, моток файного шнурка, пецля якогось на голову і поліса в руки (фенікс звичайно рулить, але всі гроші умовно пішли на пецля).

А так або створюєштему в планах і довго і нудно просиш щоб хтось погодився провести спеціально, або чекаєш поки буде яка підземна вилазка.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Soulstorm

Я теж думав що маю розібратися, але це як матан: на парі все розумієш, а вдома...
Словом, дєкую всім за пояснення. створюю тему у планах і випрошую))

389 Гості, 0 Користувачів