ЗКП країн Варшавського договору (обговорення)

Автор Roy, 24.10.2012 01:06:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dima_Bear


gribkoff777

Жирна вилазка, давненько такого тут не було! Звіт - краса! Всім бонус у вигляді "+"  :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Romchick

Тру!

На жаль не зміг приєднатися до компанії, бо в той час був в горах. А сьогодні снився мені приємний сон, що я там був. Так що, надіюсь, вийде мені здійснити це на яву.

Всім учасникам по дуже-дуже жирному "+".  Молодці дядьки. І тьотьки))))

Bottlehunter

Ніяк не можу зрозуміти, оце http://benedicto-p.livejournal.com/23079.html той самий об'єкт чи інший?
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 16.12.2012 10:47:09
Ніяк не можу зрозуміти, оце http://benedicto-p.livejournal.com/23079.html той самий об'єкт чи інший?

Той самий об'єкт, доречі, ніяк не міг віднайти це посилання. Дякую.
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

також перечитав статтю, досить цікава як, і коментарі. А що там зараз зі старим ЗКП?

Десь в коментарах пише про значний ядерний заряд що закладається на дно такого бункера для самоліквідації.

axizep

у статті є скріншоти з гугл ерс,внизу координати видно. я хотів місця знайти по коорлинатам,але чомусь не виходить (показує на африку). чи то руки в мне криві,чи то так гарно законспівували- хз.   от до прикладу я прочитав 48°52'46.19"E 24°25'17.42"N і це непонятно яка координата. цікаво,бо там на картах місця де ми не були. ракетні шахти біля зкп я вже знайшов,а от інших обєктів не  можу.
Slavko

Lesyk

Заскакували туди на дві годинки.
Вирішили цього разу обійтись без пригод з охороною, міліцією та МНС. Дивлячись обличчям на КПП - зліва (де дорога на вертмайданчик) відійшли метрів 70 - там була стежка між колючкою вглиб лісу. Певне стежка грибників та металхантерів. Обійшли КПП ліском, зайшли через той самий вхід, котрий і використовували вперше - він має "заходи" з двох боків - з відкритої території та з боку лісу, позаду озер. Найти просто - іди на квакання жаб :)
В середині певне нічого не змінилось. Може десь трошки стало менше металу. В звіті була фотка де ми з ZED-ом стоїмо у глибокій воді, а справа видно надпис "10 эт". То за 2 роки тепер така сама ситуація, але тепер на 9 поверсі.
Отже, якщо через роки 3 народиться в мене дитинка, то років через 10 ще зможу показати їй(ну або йому 8)) ще 4 поверхи. Але, звісно, я цього не зроблю. Найду якісь файніші забави, аніж водити по смердючій залізо-бетонній хріні, де настільки непровітрюється повітря, що на -2 поверсі (це тіпа майже на самій горі, якщо хтось не зрозумів) поруч з ліфтовою шахтою (на звітофото - єдина насрізна дірка об'єкту, з "повітрям" та світлом) дим від двох скурених сигарет залишається стояти навіть через годину.

А тепер цікавий факт: коли ми проходили по тому запасному виходу, котрий в довжину 400+м, котрий іде також до лісу, але пролягає ближче до "старого" ЗКП - ми чули сильне гудіння. Спочатку думали шо це зверху техніка почала працювати - але ні, зверху було безлюдно, пташки співали. Повернулися - далі гудить. Що, на мою скромну думку, є фактом того, що так званий "старий ЗКП" є робочим. Як мінімум чути роботу вентиляції/іншого подібного обладнення/тощо.

Всім добра!

Roy

Хм...А може десь насоси працювали, що воду відкачують.

А як захід всередину, теж води було як тоді, нижче колін?
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Цитата: Roy від 19.05.2014 23:02:28
Хм...А може десь насоси працювали, що воду відкачують.

А як захід всередину, теж води було як тоді, нижче колін?

Насос - хз, не думаю. Але не виключаю.

Та, місцями було сантиметрів 40 води. Бахіл вистарчило.

401 Гості, 0 Користувачів