Чернівецький тунель "Метро"

Автор mitncik, 26.10.2012 15:48:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Генріх

 :'( НА ЖАЛЬ В СУБОТУ РОБЛЮ :'( :'( :'(

Alter

Ходив за білетами в обід. На 668 поїзд залишились місця лиш в загальних вагонах.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

mitncik

Цитата: Alter від 30.10.2012 16:19:06
Ходив за білетами в обід. На 668 поїзд залишились місця лиш в загальних вагонах.
Я сьогодні в обід з Франківська взяв плацкарт.

mitncik

Тут птичка на хвості принесла, що деякі місця в тунелі можуть бути трошки підтоплені. Раджу взяти щось на ноги. Особисто я буду брати низ від хімзи.

Roy

Цитата: Xaolas від 30.10.2012 16:36:54
Тут птичка на хвості принесла, що деякі місця в тунелі можуть бути трошки підтоплені. Раджу взяти щось на ноги. Особисто я буду брати низ від хімзи.

Що краще, бахіли чи штани від л1?
Meine Ehre heißt Treue

mitncik

Цитата: Roy від 30.10.2012 17:03:06
Що краще, бахіли чи штани від л1?
Я думаю, що все рівно. Я беру хімзу тому що бахіли порвані. По крайній мірі мені казали, що максимум може бути підтоплено до щиколотки. Не більше.

Bottlehunter

Xaolas, спитайся (якщо маєш в кого) що в тих Чернівцях ще цікавого є. Метро - маленький об'єкт і легкопрохідний. Можливо, якийсь аналог Полтви чи Рудки або апетитний закинутий завод.
Най жиє Гуцулія!

mitncik

Цитата: Bottlehunter від 30.10.2012 17:28:47
Xaolas, спитайся (якщо маєш в кого) що в тих Чернівцях ще цікавого є. Метро - маленький об'єкт і легкопрохідний. Можливо, якийсь аналог Полтви чи Рудки або апетитний закинутий завод.

Якраз питався на рахунок цього метро. На рахунок інших об'єктів мені нічого не сказали. Але є ще отакий об'єкт http://urban3p.ru/object5850/ і такий http://urban3p.ru/object2798/

Roy

А я б по центральній частині міста прогулявся, попутньо заглядаючи у різні діри та дворики.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Рой, ти мене якраз випередив)))

Фкантактє є група "Цікаві та загадкові місця Чернівців" - http://vk.com/interestchernivtsi  Судячи з альбомів, мегоіндастріалу там не знайдеш, зате місто дуже гарне. Думаю, скучати не будемо.

Може нас читає хто з Чернівців, порадьте щось цікаве!!!
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

У евреев две столицы -
Тель-Авив и Черновицы


Ми з Христиною їдемо точно, сьогодні взяли квитки. Правда, в купейний вагон, в славетний 668 поїзд. Є ще кілька квитків в загальному вагоні і кілька купейних, з добиранням назад проблем нема. Зустрінемося в суботу о 1-й ночі на вокзалі  ;) Синоптики обіцяють потепління і ясну погоду, прогулянка має бути люкс (перша кляса).

І ще: хтось знає де точно знаходиться вхід в Метро? Хтось з місцевих з нами буде?

До речі, дізнався, що в Чернівцях є великий єврейський цвинтар, хотів би його відвідати.

Най жиє Гуцулія!

mitncik

Цитата: Bottlehunter від 31.10.2012 11:31:58
І ще: хтось знає де точно знаходиться вхід в Метро?
Я знаю

pavich

з ким можна зідзвонитися хто точно їде

mitncik

Цитата: pavich від 31.10.2012 22:38:16
з ким можна зідзвонитися хто точно їде
А нащо зізвонюватися?

Roy

pavich, де ж ти раніше був?

В кожному разі, ми брали квитки на 668 поїзд на 3 число, туди-назад. Думаю ще квитки будуть.
Контакти скинув в ОП
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Класно з'їздили, побачили навіть більше ніж планували. Всім велике спасибі за КУМпанію!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Так, з'їздили пречудово. Ввечері малюватиму звіт.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Meine Ehre heißt Treue

421 Гості, 0 Користувачів