Автор Тема: Re: Горища Львова  (Прочитано 3585 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 541
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Горища Львова
« : 25.02.2010 22:36:33 »
Найс тема, будемо досліджувати, для початку візьмемось за пл. Ринок)
Розшарити F VK G+

ostik

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 11
    • Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 26.02.2010 12:31:07 »
файна тема в понеділок постараюсь дати якусь інфу :) але всеж таки підтримую думку stinger-а щоб спочатку дослідити площу ринок ;D
Розшарити F VK G+

Akella

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг -33
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 26.02.2010 17:52:53 »
хлопаки,маєте файного фотоапарата ,можна без штатива-ласкаво прошу прошу на своє горище і дах,маю ключі,хоча горище нічого цікавого не являє собою-звичайні кладовки,а от  з даху вид гарний
Розшарити F VK G+
Akell me nice!

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1455
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #3 : 27.02.2010 02:04:04 »
Цитувати
хлопаки,маєте файного фотоапарата ,можна без штатива-ласкаво прошу прошу на своє горище і дах,маю ключі,хоча горище нічого цікавого не являє собою-звичайні кладовки,а от  з даху вид гарний
Ну то люкс, кажи де і як  та глянемо!)))

Цитувати
до речі, поки ми з Мартіном не знали про Експлорер, ми якраз таке шукали в центрі Львова...горищ ми ніяких не знайшли, а от підвали площі Ринок досить круті, адже клись вони всі були закільцьовані...якщо я не помиляюся, то між 43-44-45 будинками є гарний сполучений підвальчик, там ніхто з мешканців не тримає своїх речей. Ми заходили туди через 44 будинок(якщо я не помиляюсь), але зараз там колодка. Відкритий вхід також був у 43 будинку, але ми не знали коду на підїзних дверях... до речі, прохід в 42 далі замурований, але замурований нашвидкоруч, тому ломиком його розкалупати, намою думку, не так уже і важко...може потім коли знайду свій план цього підвальчику, я кину його фото...(з номерами може бути помилка +- 1 номер)
Зачот, думаю, з вашою допомогою туди варто завітати! +1

Цікава тема. Як на мене можна досліджувати горища на Сихові(я би йшов на 15-поверхівки хоча можна пробувати і 9-поверхівки-раптом щось цікаве буде).Я правда не впевнений чи є до всіх горищ доступ,але минулого року вдалося побувати на одному з горищ п'ятнадцятиповерхівки(ми хотіли вилізти на дах).Але враховуючи те що не було відповідного освітлення(ми були без ліхтарів) нам так ніц і не вдалося крім того що цикнули кілька фоток.
Скидую фотки горища і кілька фоток пейзажів з 15-го поверху.
P.S. Якщо хтось має бажання можна би було обійти всі сихівські 15-поверхівки-може  натрапимо на ще щось цікаве крім пейзажів.
Бажання є ))), думаю варто теж оглянути пСихівські багатоповерхівки, вартують уваги.  ;)
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 822
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #4 : 27.02.2010 11:39:06 »
Пригадую як Свєткували хулідей (день народження Хуліганки) на даху багатоповерхівки. Троха зимно було, але загалом так нічо :)

(Фото Бура)
Розшарити F VK G+
курча

Akella

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг -33
    • Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 27.02.2010 13:14:57 »
Цитувати
хлопаки,маєте файного фотоапарата ,можна без штатива-ласкаво прошу прошу на своє горище і дах,маю ключі,хоча горище нічого цікавого не являє собою-звичайні кладовки,а от  з даху вид гарний
Ну то люкс, кажи де і як  та глянемо!)))
під"їжай на Наукову)))
Розшарити F VK G+
Akell me nice!

STALKER

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 313
  • дослідник
    • Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 27.02.2010 14:22:51 »
Цікава тема. Як на мене можна досліджувати горища на Сихові(я би йшов на 15-поверхівки хоча можна пробувати і 9-поверхівки-раптом щось цікаве буде).Я правда не впевнений чи є до всіх горищ доступ,але минулого року вдалося побувати на одному з горищ п'ятнадцятиповерхівки(ми хотіли вилізти на дах).Але враховуючи те що не було відповідного освітлення(ми були без ліхтарів) нам так ніц і не вдалося крім того що цикнули кілька фоток.
Скидую фотки горища і кілька фоток пейзажів з 15-го поверху.
P.S. Якщо хтось має бажання можна би було обійти всі сихівські 15-поверхівки-може  натрапимо на ще щось цікаве крім пейзажів.
Бажання є ))), думаю варто теж оглянути пСихівські багатоповерхівки, вартують уваги.  ;)
Супер. тоді йдем на 15-поверхівки- їх не багато на Сихові можна обійти за день(я так думаю)
Розшарити F VK G+

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
    • Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 27.02.2010 20:57:47 »
to Roy: ми перевіримо як там і шо, бо ми тоді ше були зовсім "зельоні", нас там палили як піонерів і тому там  понавішували зайвих колодок..але це не проблема...  ;)
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 822
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #8 : 01.03.2010 13:17:52 »
Прохання не викладати інформаційні фото і дописи шо стосуються теми в Обговорення. Це є лише для обговорення. А сама інформація має акуратно лежати по відповідних темах. Тому я троха попереносив фото звідси
Розшарити F VK G+
курча

Martin

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 2
  • Back in Black
    • Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 01.03.2010 14:07:13 »
to Roy: ми перевіримо як там і шо, бо ми тоді ше були зовсім "зельоні", нас там палили як піонерів і тому там  понавішували зайвих колодок..але це не проблема...  ;)
Чуваче це якраз проблема ... бо біля одного входу якась кАнтора    а біля іншого туди сюди всі ходять...
Розшарити F VK G+
Слава Україні

Extreme

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 9
    • Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 01.03.2010 16:09:56 »
В мене в будинку пл.Ринок 5 є горише колись там проживав художник але за неспату ком.послуг його виселили ... там ше залишились його малюнки .. якісь речі. цінне поростягали .. зараз там висить колодка але її нема шо спиляти тим паче ніхто не дивиться всім на то горише накласти я сам там не раз її спилював ... ну і через горише можна вилізти на дах а з даху на інший дах , в горише  ... з того даху на ще інший дах і.т.д.    .. якшо захочете злазити   кв.7    дзвонити  .. дам інструмент

вхід в підїзд вільний? багато підїздів на площі закривають на ключ.
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 231
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #11 : 03.03.2010 00:00:06 »
Сьогодні побував на даху 14 поверхівки на вулиці Науковій. Вчора після обіду залишив заявку на підключення до провідного інтернету beeline, а сьогодні в 9-30 були монтажники. Кабель спустили по зовні без використання стяжок, розеток і тд. Цікаво що тільки 3 людини у 81 квартирному будинку мають інтернет від жовто-чорних полосок. Вибачаюся що не попередив наперед, думав вони будуть в четвер. Із даху проглядається всі будинки мікрорайону, сусідні села на пристойну відстань, кульовий радіолокатор аеропорту. Видимість порядка 10-15 км в радіусі. Вибачаюся за якість фото, знімав телефоном. Цікаво, навіщо на такій висоті ще ставити антени на щогли?

оффтоп, але не втримався: бачу ми були сусідами :) я два роки тому з того будинку з"їхав. Підключення ззовні вистачить на кілька років. А якщо квартира високо, то й на довше. Хоча в нас з такими халявними підключеннями одного разу стався казус: до користувача по витій парі почала затікати вода, яка потрапляла під зовнішню ізоляцію в місцях де та перетерлась...
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 495
    • Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 03.03.2010 00:45:17 »
оффтоп, але не втримався: бачу ми були сусідами :) я два роки тому з того будинку з"їхав. Підключення ззовні вистачить на кілька років. А якщо квартира високо, то й на довше. Хоча в нас з такими халявними підключеннями одного разу стався казус: до користувача по витій парі почала затікати вода, яка потрапляла під зовнішню ізоляцію в місцях де та перетерлась...
Я там не живу :) Буваю інколи. Для такої ситуації залишили на балконі 12 метрів кабелю))) Ця тема в Обговореннях, варто перенести у розділ інженерні споруди.
Розшарити F VK G+

Fenriz

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 65
    • Перегляд профілю
« Відповідь #13 : 03.03.2010 02:42:07 »
Я там не живу :) Буваю інколи. Для такої ситуації залишили на балконі 12 метрів кабелю))) Ця тема в Обговореннях, варто перенести у розділ інженерні споруди.

кабель бажано провести через щитки... при першій хорошій грозі маєш шанси спалити в кращому випадку мережеву, в гіршому всю материнку. або зроби кнопку механічного відімкненнявсх 8 проводочків від компа, або штекер вимикай..
Розшарити F VK G+

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
    • Перегляд профілю
« Відповідь #14 : 08.03.2010 15:00:23 »
симпатичні фотки  :) до речі, на декількох навіть є мій будинок :)
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 290
    • Перегляд профілю
« Відповідь #15 : 19.03.2010 13:14:43 »
я за  :)
Розшарити F VK G+

balanduh

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 4
    • Перегляд профілю
« Відповідь #16 : 21.03.2010 12:04:59 »
zelja, файно! знаєш якісь файні точки? коли йдем?)
Розшарити F VK G+

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
    • Перегляд профілю
« Відповідь #17 : 21.03.2010 16:28:24 »
сьогодні ми з Мартіном зпиляли колодку до виходу на горище (відповідно і на дах) де раніше жив художник, якого звідти виселили (Мартін вже про це писав), будиночок цей за адресою Площа Ринок 5 - тому вид з даху просто бомбезний..ми повішали власну колодку - пишіть нам в ОП - зустрінемося, злазимо.і бажано мати хороші фотики бо вид там реально крутий :)
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #18 : 21.03.2010 17:32:39 »
    Яко будете йти - сигналізуйте усіма доступними методами (ОП, ася, пошта) = із задоволенням приєднаюсь із тру-фотиком(тай думаю не я один). Проте зле пиляти колодки, а ще писати про це таїнство на форум...Будьте обачнішими next time
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
    • Перегляд профілю
« Відповідь #19 : 21.03.2010 19:10:46 »
нічого такого  :o  :o  :o в пилянні тлї колодки не було, бо , як вище зазначав Мартін, він її пиляв вже далеко не одноразово... і ше одне - ходити туди краще всього малими групками шоб не палитися...
Розшарити F VK G+