Лощина 4.11.2012

Автор STALKER, 31.10.2012 23:10:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Народ! Все таки я би хотів в Лощину сходити( я ше там ніколи не був). Хто хоче піти? Хто може файно провести і там все показати? Зустрічаємся на 11.00 в неділю біля входу на СКА.

Hel_2

50/50
Шановні дописувачі форуму, давайте активніше підписуйтесь на вилазку.
Я звертаюсь до всіх, навіть до тих що були там 100500 раз.
(Я там вже був раз 10 і всеодно хочеться сходити щераз.)
Пропоную сходити, згадати там все і подивитись що там змінилось з нашого останнього візиту.
У тих хто там ще не був будуть незабутні враження від величі підземного об'єкту.
При собі бажано мати: Фонарик, фотік, бахілли, чи штани від Л 1 або гумові чоботи.
А вкого не має тих чи інших водонепроникних засобів можна використати звичайні босовські кульки(4шт). ;)
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Roy

Hel_2
Діло в тому, що бувалим дописувачам буде як мінімум не цікава Лощина, оскільки були там енну кількість раз вже.
Напроти, ти, вже був там, і ще не згасла в тебе цікавість до покинутого об'єкту, тому буде добре якщо ти проведеш STALKER'а та покажеш йому місцину. Повір, в такому розкладі всі будуть задоволені, ти, STALKER, а також ймовірні новачки, які підпишуться на вилазку.
А решті народу буде приємно почитати звіт очевидців, написаний по вилазці.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Вилазка в Лощину - гарна нагода для новачків познайомитися між собою та відвідати один з найлегендарніших об'єктів. Я напевне підійду, якщо плани не зміняться.
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Я б зрадістю сходив, але нажаль мене 4 у львові не буде, як будуть вилазки у інші дні кличте.
Він копав, і ти копай!!!

Stinger

шановні, а хіба останній вхід в лощину не замурували?

Bottlehunter

Затоплений вхід є доступний. Був там кілька тижнів тому. Треба тільки мати в чому перейти затоплену ділянку, далі - сухо.
Най жиє Гуцулія!

Stinger

а, ну тоді добре, тудою ми вже багато разів ходити в бахілах :)

Soulstorm

+1 Буду полюбому)

Ritmas

Бахіли на вилазку ніхто не позичить? Від себе можу взяти камеру і світло для урізноманітнення звіту.
Я розумію розумом...

Golem

я можу позичити, найбільший розмір
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Там не треба бахіл. Головне - перейти затоплену ділянку. Для цього можна обійтися двома сміттєвими пакетами, а дві пари бахіл на всіх  - вистачить цілком.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Найкраще для Лощини - гумові чоботи на ногах.
Meine Ehre heißt Treue

Hel_2

Подививсі йа погоду, погода має бути норм.
Обливної неділі сі не прогнозує так що мона йти спокійно. ;)

Давайте до 22.00 в суботу відпишемся хто точно буде.

Нагадую в неділю 4.11.2012 в 11.00 Біля входу на стадіон ска.
Бажано сі не запізнювати.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Soulstorm

Як я вже писав, буду я, а відтепер і мій одногрупник, тобто +2

Hel_2

Всім привіт з Лощини !
Ми на сходах.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Ritmas

Нажаль, ідея пройтися Лощиною в кульках замість бахіл, була хибною. :( Зачерпнув води одразу за залізною брамою - тому обіцяного кіна не буде... :(
Я розумію розумом...

214 Гості, 0 Користувачів