Шукаю будинок у Львівській області

Автор Zaval, 02.11.2012 13:57:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Zaval

Потрібна допомога в пошуках будинку!
Маю  трьох маленьких дітей, які надто часто хворіють. Лікар радить на літо вивозити дітей в село на оздоровлення. На жаль, родичів у селі у нас нема, тому шукаю будинок в сільській місцевості.
На сайтах з продажу нерухомості і в газетах, об'яви в основному від посередників і ціни космічні.
Отже, шукаю недорогий будинок в тихій сільській місцевості у Львівській області . Бажано, щоб поряд був ліс і водойма.
Розгляну всі пропозиції.

inkognito

   Не те, щоб я мав конкретну пропозицію - але ідею можу підкинути: поглянь, а ще краще завітай в Гавареччину. На звіт можеш поглянути просто у нас, заодно оцінити природу та пейзажі. За приблизно 5000+ у-йо там ще цього літа можна було придбати хату в пристойному стані із чималим кавалком саду.

   ТТХ:

   + чудова природа та повітря(Карпати-style);
   + мало людей;
   + адекватні ціни;
   + недалеко від Львову;
    - кепсько добиратись, маршрутка лише раз у тиждень

   Маю надію, став у нагоді.
   
   
Resistance is futile

Zaval

inkognito
Дякую, я бачив цей звіт і читав про це село.
Дійсно, прекрасне місце, кругом соснові ліси, недалеко протікає Буг.
А Ви знаєте людей, які продають будинок в цьому селі? Чи можете підказати до кого звернутись?


З повагою



Zaval

inkognito

спробую когось пошукати - але не гарантую, що зможу знайти. Найпростіше їхати туди та місцевих питатись, вони завжди в курсі хто, що і за скільки продає.
Resistance is futile

Zaval

inkognito
Дякую за допомогу.
Так, я вже зрозумів, що  найкраще обрати напрямок і  їхати самому розпитувати людей по селах.

Roman_P

Я також шукаю подібний будинок в селі . Оглянув два обєкти : с. Велика Воля  коло Миколаєва і с. Волуйки коло Олеська  . На загал такого типу нерухомість некондиційна , особливим попитом не користується , недорога (тобто на ній не дуже заробиш) , тому оголошень багато нема . Ціна більше залежить від хотілки продавця ніж від обєктивних факторів , таких як стан будівлі чи площа ділянки . Але хто шукає той знаходить . Я думаю є сенс зконтактуватися .
Якщо є якась інформація хто продає хату (ділянку)  в Гаваретчині , мені було б також цікаво . Був в цьому селі , їздив до гончара , місцевість дійсно гарна . Але , як мені здалося , село дещо закинуте .

centurion

http://imageshack.us/g/526/p1040073d.jpg/ Будинок знаходиться 10км від перемишлян на хуторі 3км до села Липівці -  якраз пройти 3 става і село. Хата мурована! Буде продаватись після нового року! Супер природа 5хв. до ставу на якому буде база відпочинку ( зараз там вже є катамарани лодки на прокат)! Подробиці потелефону якщо зацікавить!

Zaval

centurion
Цікавий варіант.
Телефон Ваш можна в приват?
Який стан будинку? Ремонт потрібен?

centurion


283 Гості, 0 Користувачів