Осінні екскурсії музеями Львова «Ніч у Львові»

Автор Rufus, 05.11.2012 21:42:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Rufus

На 16-18 листопада 2012 року заплановані нічні екскурсії Львовом. В липневих заходах взяло участь 6 тис. осіб. Програма заходів знаходиться тут. Для участі в екскурсіях потрібна реєстрація. Минулого року дехто з форумчан відвідував Личаків вночі і підвали Домініканського монастиря. Так що підписуймося :-)
Be friendly to bats!

andrew positive

дякую, давно вже хотів на таке потрапити. цього разу в принципі також не дуже зручна дата, але спробую все ж таки знайти час...

може то зробити спільний похід, заодно би і познайомились. тільки п'ятниця мені не підходить, бо планую бути на СКА)

Lesyk

Я дивився пару днів тому (з новин міської ради прийшла підписочна лента новин) - то тоді вже не було місць на екскурсіях для реєстрації  :-\

Stinger

Згадуючи минулорічні ходіння тими екскурсіями, можу сказати, що ну його нафіг так ходити з тою купою народу, через яку не можливо нікуди підійти і нічого розгледіти і послухати, всі пхаються на халяву як дурні, шум, гам, краще самому сходити в звичайний день, особливо то стосується підземель Домініканки та Арсеналу, де народу було OVER 9000, на личакові звісно було ліпше, і компана сприяла, але екскурс був ацтойний, з заунивними цвинтарними співами з машинки ака електроінвалідко з екскурсоводами, хто тоді був, пом"ятає, що екскурсія продовжилась в більш неформальній обстановці...

Lesyk

Цитата: stinger від 06.11.2012 04:40:34
на личакові звісно було ліпше, і компана сприяла, але екскурс був ацтойний, з заунивними цвинтарними співами з машинки ака електроінвалідко з екскурсоводами, хто тоді був, пом"ятає, що екскурсія продовжилась в більш неформальній обстановці...

На личакові тоді було просто шедеврально, в порівнянні з тою екскурсією шо була влітку. Навіть електроінвалідко не їздило, лише так - годинку походила пачка екскурсоводів, нічо толком і не показали. Добре шо був минулого року  :-\

Dexter

Сьогодні планую сходити на Личаківській в 22.30 як не крутіт а ціна в 11грн сильно відрізняється від 50-80 грн в простий день,а заодно й відвідати Театралізована екскурсія «Примарний Львів» назва аж дуже сильно зацікавила=)
Якщо є бажаючі приєднатися пишіть в ОП=)

288 Гості, 0 Користувачів