Лощина і ще щось цікаве !

Автор vitruxa, 07.11.2012 22:32:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

vitruxa

Доброго вечора всім ! Багато передивився тут інформації про Лощину , сам там був раза три але дуже давно ( 1992 р.) ! За цей час там все змінилось і не в кращу сторону. Зі свого боку хочу вам розказати про ще одне місце яке можливо повязане з Лощиною . Це не великий  не добудований  тунель без накриття котрий одним боком впирається в гору. Матеріал -бетон. Колись по середині тунелю було прокладено маленькі рейки як для вагонеток. Щоб його знайти потрібно пройти щити котрі закривали висувні мішені , дальше триматись правої сторони і рухатись в глибину лісу. Більш точніше розповім коли сходжу сам на розвідку ( сам давно там не бував ), тому вибачайте за таку поверхневу інфу. Якщо хтось щось про це знає пишіть.

STALKER

Цитата: vitruxa від 07.11.2012 22:32:13
Доброго вечора всім ! Багато передивився тут інформації про Лощину , сам там був раза три але дуже давно ( 1992 р.) ! За цей час там все змінилось і не в кращу сторону. Зі свого боку хочу вам розказати про ще одне місце яке можливо повязане з Лощиною . Це не великий  не добудований  тунель без накриття котрий одним боком впирається в гору. Матеріал -бетон. Колись по середині тунелю було прокладено маленькі рейки як для вагонеток. Щоб його знайти потрібно пройти щити котрі закривали висувні мішені , дальше триматись правої сторони і рухатись в глибину лісу. Більш точніше розповім коли сходжу сам на розвідку ( сам давно там не бував ), тому вибачайте за таку поверхневу інфу. Якщо хтось щось про це знає пишіть.
вроді про той тунель вже на форумі писалося.чи я помиляюся?

Romchick


vitruxa

Я ж написав (  Щоб його знайти потрібно пройти щити котрі закривали висувні мішені , дальше триматись правої сторони і рухатись в глибину лісу ),  а про що писалось на форомі воно знаходиться зліва від висувних мішенів !!! В суботу йду поникаю що там ще Є !

vitruxa

Сьогодні з Dexter сходили подивитись що воно таке. Залишилось пару метрів бокових стінок з цегли, просівша земля, камяні плити котрі видно з піску ( природнє чи штучне походження ? ) і якісь дири !!! Ну а висновок робити вам !!! Дякую Dexter за приємно проведений час і радий знайомству !

Dexter

Досить цікава річ,немає ні початку ні кінця( видимого).
По розповідях Vitruxu з початком рейс нічого ясного немає,а от "кінець" впирався вгору (тому поки не розкопаємо, доти не дізнаємось що це могло бути).
Ранок взгальному був доить цікавий,походили по СКА,злазили в тунель на стрільбищі,побували на ВЗ в пошуках старих штучних печер які vitruxa бачив давним давно (на превелику жаль нічого так і не знайшли,певно засипали) а також переглянули нашу карту Лощини і мій ранковий гід впевнений що не вистарчає одного тунелю ( так як ми не змогли знайти входу через який від заходив туди в далекому 92р.) При наявності вільного часу пройдемось по нашому легендарному об'єкті і постарємось вияснити цей недолік.
Виправ якщо щось не так написав=)
Взаємно вдячний за все=)

STALKER

ну народ ви мене зацікавили! коли йдемо то все провіряти? маємо напевно ще одну загадку

Dexter

Як тільки Vitruxa зможе вприділити цьому час.

Sensei

Підписуюсь,головне завчасно скажіть дату.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Stinger

+1, бажано би в ранковай час :)

Sensei

і ще чув що без бахіл туди ніяк,тому в кого є лишня пара - дайте знати :)
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Soulstorm

і я буду, але бажано на вихідні.

Hel_2

+1)
Теж бажано на вихідні.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Генріх


Dexter

Треба чекати Vitruxу,без нього сенсу не буде йти=)

Sensei

Цитата: Dexter від 13.11.2012 12:58:40
Треба чекати Vitruxу,без нього сенсу не буде йти=)

Напиши йому в приват як з тобою звязатись, а то ми його пів року будемо чекати тут :)
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Ritmas

І як? Була вилазка? Чи все ще планується? Бо правда - тема цікава...
Я розумію розумом...

vitruxa

Всім привіт ! Радий що зацікавив Вас, на даний момент на жаль не дозволяють природні умови для досліджень тому думаю перенести це на весну. Прошу пробачення,  що вчасно не відписуюсь, так як  робота в мене це 90 % відряджень ! Дуже вдячний, що є такий сайт і дякую всім хто причетний до цього !!!

193 Гості, 0 Користувачів