Чернівці. Очима експлорерів. (Обговорення)

Автор Roy, 08.11.2012 01:53:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Основна тема тут

Дякую всім! Плюси в карму.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Моцно! Пізніше і своїх копійок докину...
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Особливо сподобалась табличка з тих часів: "Дом образцового порядка и культуры" - одразу ж згадую "Діамантову руку" і : "Управдом друг человека" ;D

YserL

Фотки в тунелі зачотніші. Особливо де дубльовані. Молодці!

mitncik

Класно написав! Взагалі чудово з'їздили. Шкода тільки після тої поїздки я хворий сижу :( Простудився десь..
Мої фотки з тунелю валяються отут. Якщо комусь цікаво :)

Mary

Ех, шкода, що не вирвалася з вами. Чудовий звіт, всім учасникам плюсую.

Alter

Цікавий момент був власне під час пошуку самого входу. Так як на карті вхід був відзначений лише приблизно, то нам прийшлось перелопатити добрий кавалок якогось там парку, який, як не дивно, мені чомусь нагадав саме гори, бо лише там бувають спуски під 45 градусів і такі ж підйоми (це звісно ж якщо по прямій і городами, що в нашому ділі є вельми важливо ;) ).

Доречі Рой, сам того не помічаючи, зазнимкував місцевих можна сказати "духів" тунелю. Один з них якийсь не дуже позитивний, і коси йому бракує, а другий нагадує troll-face краба)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Цитуватиа другий нагадує troll-face краба)

Якщо б  при ньому сказати ME GUSTA, він б порвав нас там  ;D

А чо, в фотошопі можна трохи посидіти і домалювати все необхідне, кльово б вийшло думаю..
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

Оце жир! Супер вилазка вийшла! +1 до списку місць, куди мені не вийшло потрапити, але куди обовёязково мушу попасти.
Вся колгосп контора звіт читала. Дуже сподобалось. Учасникам по +.

Stitch

всім по 2 плюси!!!! :) (я не жадна...) Ви молодці! в Чернівцях ще величезна купа історичних загадок, неймовірно унікальної архітектури і цікавих дрібничок є. Наступного разу як надумаєте, пишіть-дзвоніть ::)

279 Гості, 0 Користувачів