Замовляємо фірмові футболки Експлорера, по раз другий

Автор Golem, 21.11.2009 11:02:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

Цитата: Akella від 23.02.2010 14:28:07
ну хз,в мене при пранні в машинці 90 градусів 900 обертів букви позлазили(((не всі звісно-задні тримаються,видимо добре приліплені,з  ніку відвалились булви Л і А,з адреси лишились тільки ВВВ. ,перед обліз начисто,отако от(((((

Ну Ти даєш... речі зовсім не бережеш!!!
Я все перу максимум на 40 градусів. Тільки джинси "кипячу" в 60-градусній воді.
Darts matters!

Golem

Ну-у, ніц в тому дивного тема. Це термодрук. дуже стійкий до механічних навантажень і зовсім не стійкий до температури. До речі, на етикетці футболки вказана максимальна температура 40 градусів
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Цитата: Akella від 23.02.2010 14:28:07
ну хз,в мене при пранні в машинці 90 градусів 900 обертів букви позлазили(((не всі звісно-задні тримаються,видимо добре приліплені,з  ніку відвалились булви Л і А,з адреси лишились тільки ВВВ. ,перед обліз начисто,отако от(((((

    Ну то ти зле зробив. На наклейці якшо не помиляюсь пише йно 400С. А також я не відтискию в машинці -->навіщо? Руками відтиснув і порядок
Resistance is futile

Akella

а от не звернув уваги,і кинув прати разом з іншими речима(раніше прав вручну)
Akell me nice!

Akella

Хлопаки,а як на рахунок такої теми як нашивки?особисто я б бажав мати нашивку форума щоб приштопати її собі на джинсову безрукавку,мотокуртку чи рюкзак
Akell me nice!

yar-79

Я пропоную...медалі, і прапор Експлорера. Кожний рік, на річницю Експлорера, Голем шикує всіх експлорерівців, вони з Дімою віддають честь поки Олег піднімає прапор, а потім, нагороджують найзавзятіших членів опору медалями. А запроданців відловлюємо і примушуємо зжерти свою хфутболку! ;D ;D ;D
А якщо серьозно, то треба спочатку організувати більш міцний кістяк організації, а потім вже думати про нашивки і т.д. і т.п.

SANECKA

А що ідея про медалі навіть дуже класна. Я обома руками за ;).

YserL

На рахунок нашифок доцільно на формі використовувати:
- Група, резус (нагрудна нашивка)
- Логотип форуму (праве плече)
- Нікнейм учасника (ліве плече).

ostik

ідея з нашивками мені більш до вподоби ніж з медалями.
бо якщо будуть медалі то будуть просто "перегони" за медалями.
  отака моя думка         
                                                з повагою до всіх.

Akella

Цитата: YserL від 28.02.2010 22:28:46
На рахунок нашифок доцільно на формі використовувати:
- Група, резус (нагрудна нашивка)
- Логотип форуму (праве плече)
- Нікнейм учасника (ліве плече).

непогано))як доповнення до моєї ідеї  про велику нашивку на спину
Akell me nice!

Roy

Цитата: YserL від 28.02.2010 22:28:46
На рахунок нашифок доцільно на формі використовувати:
- Група, резус (нагрудна нашивка)
- Логотип форуму (праве плече)
- Нікнейм учасника (ліве плече).
Цілком ймовірна ідея. Виготовлення не складає зусиль та й не дорого впринципі. Залишається продумати компонуваня лого на шевроні.
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Мені це нагадало вірш:
Как кобыла цирковая,
Вся в плюмаже я шагаю,
Я красива  бесподобно
Но @баться неудобно!
Ссорі за таке порівнянна, але з такими нашивками ви, в кращому вибадку, будете схожі на охорнців із Цирку...

Stinger

Цитата: Akella від 28.02.2010 23:07:46
Цитата: YserL від 28.02.2010 22:28:46
На рахунок нашифок доцільно на формі використовувати:
- Група, резус (нагрудна нашивка)
- Логотип форуму (праве плече)
- Нікнейм учасника (ліве плече).

непогано))як доповнення до моєї ідеї  про велику нашивку на спину

з написом "ЦОЙ ЖИВ" ? ;D нє, на всю спину то перебор, та і тупо...  можна одну нашивку, маленьку на груди, щоб було видно що ми є, а всяка хрєнь типу групи крові то брєд і тіки вид буде псувати, ми не військові, а дослідники, не треба мілітарі, максимум мисливці за гумном)))))

Akella

Цитата: stinger від 01.03.2010 01:05:26
Цитата: Akella від 28.02.2010 23:07:46
Цитата: YserL від 28.02.2010 22:28:46


з написом "ЦОЙ ЖИВ" ? ;D нє, на всю спину то перебор, та і тупо...  можна одну нашивку, маленьку на груди, щоб було видно що ми є, а всяка хрєнь типу групи крові то брєд і тіки вид буде псувати, ми не військові, а дослідники, не треба мілітарі, максимум мисливці за гумном)))))
нє,ну з написом на всю спину-то я мав на увазі нашивку таких розмірів як логотип на футболках спереду,видимо з поясненням "не всю спину" таки перегнув палицю   ;D
Akell me nice!

249 Гості, 0 Користувачів