Поїздка в Яворівський полігон

Автор Dexter, 12.11.2012 10:02:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dexter

Як більшості відомо в період з осіні 2011 р. по осінь 2012 р. я проходв ОБОВ'ЯЗКОВУ строкову військову службу у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки  ,в народі Яворівський полігон.
Ця частина являє собою шмат землі розміром 39 000 га на якій "тягнуть срочку" чуть менше 100 солдат і проходять службу близько 100 офіцерів,прапорщиків і солдатів контрактної служби. Він є першим полігоном по велечині в Європі і другим в світі ( перший збудували янкі в Мексиці).В основному така махіна ще досі функціонує завдяки американцям які кожного року проводять на його територі міжнародні навчання "Швидкий Тризуб/Rapid Trident" в якому беруть участь практично всі країни Європи і звичайно США (яке фінансує це все діло).
Але блище до діла=)
На території полігона знаходиться дуже велика кількість обєктів які могли б нас зацікавити:
1) Церква Св. Михаїла (більшості вже відома);
2) Велике закинуте бомбосховище Барс ( також згадувся вже на форумі);
3) Острог ( по розповідях це внук Лощини) робочий;
4) Секретне ,але закинуте воєнне містечко Нютон ( на території знаходяться 2 бомбосховища, по документах одне з ник трьохрівневе);
5) Секретне,але закинуте і майже повністю розбите військове містечко Гористе ( на території велике одноповерхове бомбосховище яке йде під всією територією містечка);
6)Багато всього іншого ( закинуті Доти,штучна пустеля,розбиті цвинтарі і тому подібні об'єкти).
На більшість об'єктів можна майже спокійно попасти в вихідні дні ( субота після обіду),якщо на той час не будуть проводитися стрільби чи навчання.
На теперішній час майже нереально попасти тільки на Острог так як він є повністю робочим і там окрім охорони є купа солдатів і він є частиною в частині , тобто немає ніякого відношення до полігону хоч знаходиться на його території. Але так як зараз стоїть питання про його консервацію,думаю в найблищі роки доступ туди буде відкритий.

inkognito

З дембелем! Ну і давай на які вихідні туди рухатись, хоч наприклад на ці. Я категорично за туди їхати.
Resistance is futile

YserL

+1 Якщо відпустять)

linuxoid

На ці нє, а от на наступні було б не зле, мрію туди попасти!)

Dexter

Дякую Inkognito=)
Машину на територію не запустять тому за раз можна буде оглянути не більше двох об'єктів.І тому скажу що туда я ще не раз поїду.Головне щоб були бажаючі.
Блище до кінця я передзвоню до знайомих запитаюся хто з офіцерів буде черговим,і чи не будуть проводитися на вихідних стрільби.
На перший раз запропоную два містечка Гористе і Нютон???

Lesyk


inkognito

Цитата: Dexter від 12.11.2012 16:34:18
Дякую Inkognito=)
Машину на територію не запустять тому за раз можна буде оглянути не більше двох об'єктів.І тому скажу що туда я ще не раз поїду.Головне щоб були бажаючі.
Блище до кінця я передзвоню до знайомих запитаюся хто з офіцерів буде черговим,і чи не будуть проводитися на вихідних стрільби.
На перший раз запропоную два містечка Гористе і Нютон???

Не є за що, радий тебе знову чути. Чому не запустять? Нас завжди запускали через Дубровицю за пачку-дві папірос типу Winston. Чи в твої місця не через цеї в'їзд добиратись?
Resistance is futile

Dexter


Цитата: inkognito від 12.11.2012 17:05:40


Не є за що, радий тебе знову чути. Чому не запустять? Нас завжди запускали через Дубровицю за пачку-дві папірос типу Winston. Чи в твої місця не через цеї в'їзд добиратись?
Неа від Дубровиці далекувато Гористе знаходиться неподалік с.Коти, а Нютон практично біля с.Старич.
А коли ви останій раз туди заїжали???

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

Я теж з вами хочу, +1

Sunkatalano


Caesar

+1 , якщо на наступні вихідні
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Rufus

+1, бажано на вихідні.
Be friendly to bats!

gribkoff777

Ех, не виходить мені з вами прогулятися тими цікавими місцями...  :'(
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

GreenLION

Я по Розточчі пишу курсову і маю відношення з деканату на відвідини Міжнародного центру миротворчості та безпеки... Багацько разів проїжали з татом через КПП в Старичах, Котах, Верещиці, використовуючи пропуск класу 10грн або пачка дзиґарів або пиво львівське або їх комбінації. Через полігон йде одна центральна дорога до якої примикають всі бічні від КПП, так що сміло можна їхати через одне виїжджати через друге... На крайній випадок в селі Верещиця є  "петля" (дорога в формі петлі) лісом в обхід КПП.
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Romchick


inkognito

ЦитуватиНеа від Дубровиці далекувато Гористе знаходиться неподалік с.Коти, а Нютон практично біля с.Старич.
А коли ви останій раз туди заїжали???

Та гейби цієї осені по гриби їздили, десь у кінці вересня якщо не помиляюсь. Гористий - це ж всього 600 метрів від дороги, якщо у цьому місці заїжати. Якщо ж у цій точці КПП і нас не пускають - від дороги, що за межами полігону це всього 2,5-3 км лісом. До Нітона  від Котів напряму вже відчутно далі, 5,6 км лісом через озеро Інженерне...Коротше кажучи, краще заїхати машиноу...
Resistance is futile

Dexter

Цитата: GreenLION від 12.11.2012 23:23:56
Я по Розточчі пишу курсову і маю відношення з деканату на відвідини Міжнародного центру миротворчості та безпеки... Багацько разів проїжали з татом через КПП в Старичах, Котах, Верещиці, використовуючи пропуск класу 10грн або пачка дзиґарів або пиво львівське або їх комбінації. Через полігон йде одна центральна дорога до якої примикають всі бічні від КПП, так що сміло можна їхати через одне виїжджати через друге... На крайній випадок в селі Верещиця є  "петля" (дорога в формі петлі) лісом в обхід КПП.

Так як я памятаю, в вересні (не пригадуюточно коли точно) через пост Старичі було пропущено мопед на якому їхала мама і дочка,в наслідок зіткнення з машиною одна з них загунула а іншу відвезли в лікарню.Ця подія здійняла дуже великий шум на полігоні і на сержанта який по словах пропустив їх, була заведена кримінальна справа (чим воно все закінчилось я не в курсі), але факт в тому що після цього випадку на територію полігону стало набагато важче заїхати 4-х колесним транспортом.

Цитата: inkognito від 13.11.2012 10:10:19
Та гейби цієї осені по гриби їздили, десь у кінці вересня якщо не помиляюсь. Гористий - це ж всього 600 метрів від дороги, якщо у цьому місці заїжати. Якщо ж у цій точці КПП і нас не пускають - від дороги, що за межами полігону це всього 2,5-3 км лісом. До Нітона  від Котів напряму вже відчутно далі, 5,6 км лісом через озеро Інженерне...Коротше кажучи, краще заїхати машиноу...
Я би був дуже радий якби нас пропустили на машині, це далоб нам більше часу на вивчення містечок=) 
Ти точно позначив містечка. Але ось тут колись стояло КПП і коли його забрали,замість нього вирили тараншейку через яку машиною ми не проїдемо ніяк.
Тому заїхати нам буде найзручніше через пост коти, який знаходиться недалеко озера Інженерне. Тим більше є дорога до обох містечок і вона в досить в не поганому стані. А от добиратися через ліс булоб досить важко, в звя'зку з теперішньою погодою і великою кількістю боліт які осіюють територію Полігона.

Sunkatalano

ЦитуватиЯ би був дуже радий якби нас пропустили на машині, це далоб нам більше часу на вивчення містечок=)
Ще минулого року за десятку спокійно можна було проїхати, тільки просили автомобіль на дорозі не кидати.
P.S Чув від місцевих жи зараз на полігоні гамерикоси стріляють...

Dexter

Цитата: Sunkatalano від 13.11.2012 19:36:00
Ще минулого року за десятку спокійно можна було проїхати, тільки просили автомобіль на дорозі не кидати.
Перечитай моє попереднє повідомлення.
Цитата: Sunkatalano від 13.11.2012 19:36:00
P.S Чув від місцевих жи зараз на полігоні гамерикоси стріляють...

Так на полігоні проводяться  стрільби,і стріляють не наші.Тому на машині нас 100% не впустять.

118 Гості, 0 Користувачів