Жорстка еротика наніч

Автор YserL, 16.11.2012 13:02:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL


Dima_Bear

В Україні, мабуть, таких центрів немає((,
в нас все робить "дідок-токар" на заводі

YserL

У коментарях гарна цитата:
"Показав знайомим токарям, тепер переживаю за їхнє моральне здоров'я)"

Alter

Цитата: Dima_Bear від 16.11.2012 14:53:01
В Україні, мабуть, таких центрів немає((,
в нас все робить "дідок-токар" на заводі

Ех, а ще механіком себе величаєш! ;) У Львові більшість нормальних металооброблювальних підприємств переходять від універсальних станків (16К20 напр.) на ЧПУшки, як обладнання, що саме по собі-то кагбе дороге, але то компенсується нижчою собівартістю деталі, а також в рази більшою продуктивністю. Зараз от такий вивчаю по роботі, тому знаю про що говорю 8). Мінусом такого підходу є хронічне бажання зекономити, і тому, як наслідок, купляючь ЧПУшки або старенькі, або вбиті(

Р.S. ЧПУшки були і за совітів (я не про первокарти, а таки на базі стійок), і нічо, ще по нинішній день де-не-де пашуть.


Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

До речі, один такий радянський звір вартістю 1 млн. радянських рублів стоїть законсервований в колишньому інструментальному цеху Автонавантажувача на Шевченка. Охоронець казав, що якби ми прийшли в будній день і попросилися в директора, то можна було б на то все добро подивитися.

Могли бис-мо то питання підняти.
Най жиє Гуцулія!

Dima_Bear

Про Станки з ЧПУ я знаю і бачив, мова йде про саме такі як показані на відео що можуть виготовляти деталі з високою точністю, (звісно навіть на тому ж 16К20 за наявністю прямих рук і зрячих очей можна  досягти достатньої точності, але ж не такої), і швидкістю,  а різновид інструменту, там його +100500 ;), в порінянні з нашими токарно-револьверними що мають 6-9, + його точна і швидка заміна, що в свою чергу впливає на точне базування, відповідно точність при виготовленні деталей. Хоча... судячи з того які речі робилися і в нас, то щось схоже має бути, а на той що на автонавантажувачі я б не проти поглянути.

Alter

Цитата: Bottlehunter від 16.11.2012 18:31:51
До речі, один такий радянський звір вартістю 1 млн. радянських рублів стоїть законсервований в колишньому інструментальному цеху Автонавантажувача на Шевченка. Охоронець казав, що якби ми прийшли в будній день і попросилися в директора, то можна було б на то все добро подивитися.

Могли бис-мо то питання підняти.


Про автонавантажувач тив туво http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,4831.msg28565.html#msg28565. Мо там що і є, але всюди точно не були((((
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

На "Зміні" зберігся великий парк (72 шт.) японських верстатів з ЧПУ, в тому числі прицезійних. Графіки там ніякої, у всіх невеличкі  монохромні екрани з ЕЛТ, проте з завданнями справляються, там навіть налагодити виробництво гідропідсилювачів керма для якихось іномарок.

Ioan85


Celso

такий станок зробить деталь точно до мм :)і забере роботу в якогось токаря :P

Alter

Цитата: Celso від 30.11.2012 19:24:04
такий станок зробить деталь точно до мм :)і забере роботу в якогось токаря :P

Точність в 1 мм є катастрофічною лажою. Сучасні станки із сервоприводами мають дискретність в середньому 0,001-0,0005 мм
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

206 Гості, 0 Користувачів