Зібратися подивитися на вхід у ПЗК

Автор YserL, 20.11.2012 11:10:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

До теми:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,314.msg36312.html#msg36312

only_armin, як закритий зараз вхід у ствол?
Думаю сусід не буде проти пустити в гості?

Пропоную у неділю навідатися в гості.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Цитата: Roy від 20.11.2012 11:17:04
Наразі +1, дуже цікаво.

Адназначна, правда думаю він вже давно залєтий яковсь х;%:ньов типу бетону...
Resistance is futile

STALKER


Ritmas

Я розумію розумом...

Hel_2

50/50%)
Постараюсі бути.
Точно відпишусь в суботу у вечері.

Хлопци а де зустрічаємось і на яку годину ???
Можна після цього десь прогулятись.
Хто за ?
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Dexter


Alter

Цитата: inkognito від 20.11.2012 12:01:21
Цитата: Roy від 20.11.2012 11:17:04
Наразі +1, дуже цікаво.

Адназначна, правда думаю він вже давно залєтий яковсь х;%:ньов типу бетону...

Це принципово неможливо, ну або будівельники повні ідіоти - прямо під тим будиночком протікає колектор діаметром 2450мм (інфа 100500%), і засипати таку козиру інсталяційну і, що найважливіше, готову дзюру, було б по крайній мірі тупо.


Місце злиття з Полтвою - http://wikimapia.org/#lat=49.8603327&lon=24.0211954&z=18&l=0&m=b

П.С. В темі про ПЗК писалось про меготунель діаметром 12 метрів, куди суворо заборонено лазити при відсутності бажання проплистись підземним Львовом вкупі зі скинутими метрами кубічними води. Так от - де він є? Або він такий секретний, що спасу нема, і ніде він не зазначений, або то таки чергова легенда?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

only_armin

Цитата: YserL від 20.11.2012 11:10:48
До теми:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,314.msg36312.html#msg36312

only_armin, як закритий зараз вхід у ствол?
Думаю сусід не буде проти пустити в гості?

Пропоную у неділю навідатися в гості.
Якщо мені память не зраджує, він не то що закритий. він заварений. З другої сторони будівлі, нажаль на фото не видно, шось типу гаражних металевих воріт. На рахунок сусідів, навіть не знаю... якось не склались відношення ::) Думаю пускати на свою територію він особливого бажання не буде мати :-\ Проте цю будівлю досить добре видно з колії... Знаю що десь у районі фанерного заводу має бути аналогічна будка. Якщо є приблизно карта ПЗК я думаю її можна буде знайти.

Lesyk

Цитата: Alter від 22.11.2012 16:39:01

Місце злиття з Полтвою - http://wikimapia.org/#lat=49.8603327&lon=24.0211954&z=18&l=0&m=b

П.С. В темі про ПЗК писалось про меготунель діаметром 12 метрів, куди суворо заборонено лазити при відсутності бажання проплистись підземним Львовом вкупі зі скинутими метрами кубічними води. Так от - де він є? Або він такий секретний, що спасу нема, і ніде він не зазначений, або то таки чергова легенда?

Меговажлива інфа про "злиття" (беручи до розрахкнку що рік тому я вже виклав карту ПЗК -  отут ), а також цікаві судження про абсолютну лугундарну секретність.

Alter

З розділу фантазій.

Мотокоса+лодка+самокльомний гвинт з кріпленням=експлоринг ПЗК зі сторони Полтви.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Sunkatalano


Romchick

Зачепили мою улюблену тему.
Справа там така. Коли проходять тунель підземним методом, то через певну відстань розривають більші шахти для того, щоб можна було поставити таку хитру споруду, як копер. Де за допомогою ліфта піднімають вирізаний ґрунт. (Капітан ©)
Відповідно такі великі "діри" є, наприклад, в парку на перехресті Любінська-Виговського, на початку 5-го парку, перед насипом на Рясному (кудою власне ми і спускалися). Якщо мене не зраджує пам'ять, то я ще пам'ятаю, як з парку на Любінській машини вивозили землю від того копра. (правда можу помилятися, бо був тоді ще зовсім малолітнім)

Оце, наприклад в парку на перехресті Любінська-Виговського:

Фотографія Ioan85

А це на початку 5-го парку

Фотографія Golem

Нічого особливішого в тій будці, що біля only_armin'ового сусіда не буде.
Але, варто би було навідатись до сусіда в готі, бо по-перше: я можу помилятись. По-друге - в тій будці, що біля 5-го парку є хитрі отвори для труб великого діаметру. Невідомо, для чого були ці труби, але я припускаю, що коли на Левандівці була напірна каналізація, то стоки з неї скидалися до ПЗК чи ще чогось, що було на його місці. Відповідно цікаво би було глянути, чи в тій будці також є такі отвори, чи можливо якісь залишки труб/насосів/арматури.

P.S. Дуже радий був почитати про трубки, по яких відкачували воду, бо вони є здовж всього колектора, а точної відповіді для чого вони є ми не мали. Була теорія, що вони слугували для навігації під землею. (Вправо-вліво, вверх-вниз). Але ця теорія тепер BUSTED.

P.P.S. На рахунок суперсекретного тунелю, діаметром 12 м. Як відомо ПЗК починається десь в районі Танкоремонтного заводу. При такому цікавому способі його будівництва та ще й від такого цікавого заводу, в   місті почалися слухи, що то будують суперсекретний тунель від танкового заводу, щоб по ньому танки могли непомітно виїжджати на бойові позиції чи то для оборони аеропорту. Коли стало ясно, що то колектор і течуть там самі знаєте що, байку трохи переробили, ніби той колетор то є прикриття суперсекретного тунелю для танків. І в випадку необхідності стічні оди перекриються одним великим шлюзом, а по тунелю поїдуть танчики. Але, як показують дослідження цього диво-колектора - це все казки. На жаль. Як і великий транспортний тунель від Цитаделі до Стрия для евакуації влади і  КГБ.

YserL

Отож, збираємося в неділю біля церкви анни о 09:30. Всім підходить?

Dexter


Sunkatalano


Roy

Хто був на вилазці, опишіть що цікавого бачили.
Meine Ehre heißt Treue

Dexter

Цитата: Roy від 26.11.2012 08:32:49
Хто був на вилазці, опишіть що цікавого бачили.
Знаю точно був Sunkatalano і Hel_2 певно хлопаки обідились так як більше нікого не було і якщо не помиляюся на ПЗК вони не потрапили.
Тому пропоную повторну вилазку десь так на число 8-9 грудня, так як на ці вихідні припадає інша подія.

STALKER

Цитата: Dexter від 27.11.2012 13:43:27
Цитата: Roy від 26.11.2012 08:32:49
Хто був на вилазці, опишіть що цікавого бачили.
Знаю точно був Sunkatalano і Hel_2 певно хлопаки обідились так як більше нікого не було і якщо не помиляюся на ПЗК вони не потрапили.
Тому пропоную повторну вилазку десь так на число 8-9 грудня, так як на ці вихідні припадає інша подія.
Ще я був... На ПЗК ми не пішли... Ми пішли до Лощини, а потім в бомбік Чорновола-Липинського...

282 Гості, 0 Користувачів