Підземні річки України зустріч-презентація 7.06.2016

Автор STALKER, 08.06.2016 13:26:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Друга по рахунку зустріч-презентація під назвою: "Підземні річки України і не тільки" відбулася 7.06.2016 у приміщенні антикафе Come In.  Перша зустріч -8.12.2015 на тему: "Екстримальний туризм-двері у невідоме".
Розказували:
Bottlehunter про підземні річки Польщі і України;
Лесик про нашу рідну Полтву;
і я про Зубру сказав паро слів. Також я ще умудрився зняти відео, яке кидаю нижче. Загалом було класно. Дякую всім за компанію і  всім хто прийшов.









P.S. Дякую знову Інтроверту за кінокамеру.

YserL

Класно було.
Це так професійне: варто розіслати невеликий опитувальник на зареєстрованих, типу як доповіді, що б хотіли почути, що не сподобалося і т.д.

inkognito

Цитата: STALKER від 08.06.2016 13:26:44
Друга по рахунку зустріч-презентація під назвою: "Підземні річки України і не тільки" відбулася 7.06.2016 у приміщенні антикафе Come In.  Перша зустріч -8.12.2015 на тему: "Екстримальний туризм-двері у невідоме".
Розказували:
Bottlehunter про підземні річки Польщі і України;
Лесик про нашу рідну Полтву;
і я про Зубру сказав паро слів. Також я ще умудрився зняти відео, яке кидаю нижче. Загалом було класно. Дякую всім за компанію і  всім хто прийшов.



P.S. Дякую знову Інтроверту за кінокамеру.

  Бодю чим ти то знімав? Бо у мене Nokia семирічної давності (не смарт) знімала на дві голови краще. Ламповий VHS? Теплий BetaCam чи якась совітська камера?
Resistance is futile

STALKER

Знімав на якусь Соньку якоїсь 5-6 річної давності. Якість дійсно не альо. HD камера моя не має великої карти памяті. Так то би на неї зняв. Але загалом суть і принцип доповіді зрозумілий. На наступний раз вже буду HD знімати. Буду зростати-еволюціонувати.

Lesyk


34 Гості, 0 Користувачів