Замовляємо фірмові футболки Експлорера, по раз п*ятий

Автор Caesar, 21.11.2012 14:09:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Футболки приїдуть завтра.
Покваптесь з грошима, please. В понеділок несу до друку.
Meine Ehre heißt Treue

astrolon

Якщо ще не піздно, хочу замовити чорну, самого найбільшого розміру Astrolon, напишіть кому і скільки грошинят сплатити.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Roy

Всім привіт! Футболки вже готові. Упакую кожному в пакетик і залишу на Чайковського 18 (Паб Беерлін-Лемберг), але вже завтра.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Roy

Додам також, що з метою здешевлення прінту, нікнейми у всіх одинакового зеленого кольору. Rufus, пробач :'(
Яко бонус, на спині слоган тепер надрукований трафаретним шрифтом, з таким собі стилістично - індустріальним нахилом.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Roy

От що я придумав, щоб не грузити бармена футболками та списками, оскільки в нього робота в дусі нон-стоп.

В п'ятницю, 26 грудня, о 19:00 я буду в Пивничці (Чайковського 18), разом з усіма футболками. Кожен може прийти за нею, та попити пивка в нашому товаристві.
Кому потрібні вже, швидше, на вчора і тд., стукайте в ОП, альбо дзвоніть - перестрінемось.
Meine Ehre heißt Treue

DeZer

дякую. отримав. приємна компанія, гарно посиділи  :)

Roy

Решта футболок залишилися в Пивничці. Прошу собі прийти і забрати їх там. Питати бармена або Наталю чи офіціантку Женю.
Вони в пакетах, підписані. Лінуксоїда в двох пакетах.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цитата: Roy від 27.12.2014 12:11:34
Решта футболок залишилися в Пивничці. Прошу собі прийти і забрати їх там. Питати бармена або Наталю чи офіціантку Женю.
Вони в пакетах, підписані. Лінуксоїда в двох пакетах.

:o Я ж тілько 5 замовляв)))

Блондинка в кедах

Паб 100 рентген буде на днях замовляти собі фірмові футболки.  Може і нам варто оновити гардеробчик?!!!
Якщо замовляти разом вийде дешевше. Що скажете?

Roy

Meine Ehre heißt Treue

122 Гості, 0 Користувачів