Печера коло Старого Роздолу. 1.12.12

Автор Le-i-3o, 22.11.2012 13:04:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Всім привіт!

Нещодавно зрозумів що у печері у старому роздолі був лише раз за цей рік, от і вирішив у перший день зими а це буде на наступну суботу її відвідати.

Тако що запрощую всі бажаючих хто має досвід відвідання екстримальних обєктів і готовий 100% гарантувати що буде чітко виконувати всі поради і вказівки при відвідуванні печери. Всюди над головою висить каміння під ногами також сумнівна підлога, тому потрібно бути дуже уважним і обережним. Деколи дивлячись на камені задумуєшся які це закони фізики їх тримають :)

Гарно злазим подивимось що за рік часу змінилось, що осипалось що нового появилось, може трошки камінчиків потягаєм(це вже за бажанням).
Також можна відвідати палац Лянцкоронських, і ще щось цікаве на що часу хватить це вже за пропозиціями і можливостями.

З собою мати світло на лоба, шапку(щоб пісок потім довго з голови не виколупувати) і одяг який легко оптріпати можна.

Отже хто бажає під землю дописуйте.
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Dexter

Також можливо +1.перше грудня перепадає на Романа тому нічого точно обіцяти не буду.
Le-i-3o приблизний час з і до будь ласка уточни=)

Rufus

Be friendly to bats!

Roy

Можливо етикет дозволить святкувати Романа в печері?

Romchick, ти де? ау!  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Етикет то дозволить, а от техніка безпеки :) дозволить хіба символічну чарку пелехилити :) решту на вулиці)

Щодо часу то виїхати якомога раніше, година 7 ранку, а вернутись десь на 17:00, ну ці дві межі можна трошки відкоректувати мо можливості бажаючих поїхати.
Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Ще додам від себе якби була така нагода і ми вклались по часу то можна до Нового Роздолу на озеро Барвінок заскочити там теж є дірка у землі гарна, Сам барвінок чого вартий, біля печери там є могила партизана і напів закинений санаторій Каштан.
Він копав, і ти копай!!!

Bottlehunter

Буду радий приєднатися до такої КУМпанії. Сором сказати, але по справжніх печерах ніколи не лазив. Треба виправляти :)
Най жиє Гуцулія!

T.a.Z.z.Z

Цитата: Le-i-3o від 22.11.2012 15:00:23
Ще додам від себе якби була така нагода і ми вклались по часу то можна до Нового Роздолу на озеро Барвінок заскочити там теж є дірка у землі гарна, Сам барвінок чого вартий, біля печери там є могила партизана і напів закинений санаторій Каштан.
Там біля барвінку є як мінімум 3 могили повстанців)
А біля на теріторії саноторія минуло року дядько ходив з собачку і на всіх дуже сильно лаявся)
видалено адміністрацією

Le-i-3o

Цитувати
Там біля барвінку є як мінімум 3 могили повстанців)
А біля на теріторії саноторія минуло року дядько ходив з собачку і на всіх дуже сильно лаявся)

Координати скинути зможеш?
Він копав, і ти копай!!!

Pruvud

На біса хрест
На ворога ніж

Romchick

Цитата: Roy від 22.11.2012 14:38:04
Romchick, ти де? ау!  ;D
ау, я ту!!! Готую добру флєшку, і ,звичайно, +1 до КУМпанії.

Le-i-3o

Отже наближаєтся зима, і день вилазки у Печеру коло старого Роздолу.

Тому пропоную домовитись про час.

Давайте зберемось на перехресті Стрийська-Наукова на 7:30 і звідти вирушимо до старого Роздолу.
Він копав, і ти копай!!!

gribkoff777

Цікаво б було взяти участь у цій вилазці. Яке спорядження потрібне?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Le-i-3o

Ліхтар на лоба, шапку в печеру(щоб пісок з волосся не вишкрябувати) ну і одяг в печеру який потім можна без проблем обтрусити.
Вроді все :)
Він копав, і ти копай!!!

gribkoff777

А якщо я підтягнуся на 09.30? Бо мені треба буде малого до діда-баби відвезти... Я б взяв ще 3 людей на борт. Тобто я, моя дружина і ще 3 чол. їдемо до Роздолу машиною на 09.30?
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

gribkoff777

у тел. реж. домовилися, що я, моя дружина,Рой, Руфус і Lei3о висуваємося зі Львова о 08.30.
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Le-i-3o

Решті бажаючих пропоную на 8:00 виїзджати з перехрестя стрийська наукова маршрутка Львів Новий Розділ, їхати до старого роздолу. Як придумаю як пояснити де виходити допишу, там всі дружньо зустрінемось і рушемо під печеру.

Точного графіку маршруток незнаю, орієнтовно в період між 8:00 і 8:30 повинна бути.
Він копав, і ти копай!!!

T.a.Z.z.Z

Точних координатів не маю, але приблизно тут:
1. http://wikimapia.org/#lat=49.4841162&lon=24.1513844&z=17&l=0&m=b це як з Нового Роздолу спускатися вниз до Барвінка, недоходячи до озера стежка на ліво в ліс і там на зрубі є могила, є має бути досить добре видно, недавно її чистили.
2. http://wikimapia.org/#lat=49.4956782&lon=24.1436596&z=15&l=0&m=b йдем попри озеро по гарній стежці, доходимо до камишів/болота там через нього є стежка, яка веде в ліс, там далі стежкою йдем понад невеличкий яр, там ще мають бути стрілочки, по провому боці є могила на гобку, хрест залізний помальований під березу.
3. http://wikimapia.org/#lat=49.4873433&lon=24.1558046&z=15&l=0&m=b приблизно тут, ну я сам тут тільки раз був і то чуть від дядіньки з собачкою і арматуркою не дістав, там треба іти вверж по дорозі бетонній і десь в лівому боці з дороги має бути видно хрест березовий.
видалено адміністрацією

Le-i-3o

Цитата: T.a.Z.z.Z від 28.11.2012 17:32:34
Точних координатів не маю, але приблизно тут:
1. http://wikimapia.org/#lat=49.4841162&lon=24.1513844&z=17&l=0&m=b це як з Нового Роздолу спускатися вниз до Барвінка, недоходячи до озера стежка на ліво в ліс і там на зрубі є могила, є має бути досить добре видно, недавно її чистили.
2. http://wikimapia.org/#lat=49.4956782&lon=24.1436596&z=15&l=0&m=b йдем попри озеро по гарній стежці, доходимо до камишів/болота там через нього є стежка, яка веде в ліс, там далі стежкою йдем понад невеличкий яр, там ще мають бути стрілочки, по провому боці є могила на гобку, хрест залізний помальований під березу.
3. http://wikimapia.org/#lat=49.4873433&lon=24.1558046&z=15&l=0&m=b приблизно тут, ну я сам тут тільки раз був і то чуть від дядіньки з собачкою і арматуркою не дістав, там треба іти вверж по дорозі бетонній і десь в лівому боці з дороги має бути видно хрест березовий.

Щодо третього пункту я тебе розчарую це не бетонна дорога а вапняк який там лежить, просто гарно виступає в цьому місці, сам спершу подумав шо бетонка.
Він копав, і ти копай!!!

271 Гості, 0 Користувачів