Печера коло Старого Роздолу. 1.12.12

Автор Le-i-3o, 22.11.2012 13:04:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dexter

Le-i-3o я сі вибачаю, але якщо ти поїдеш в машині це буде дуже не гарно, ти затійник цьої вилазки тому думаю саме ти повинен вести людей які будуть їхати на маршрутці.

Le-i-3o

Цитата: Dexter від 28.11.2012 18:32:32
Le-i-3o я сі вибачаю, але якщо ти поїдеш в машині це буде дуже не гарно, ти затійник цьої вилазки тому думаю саме ти повинен вести людей які будуть їхати на маршрутці.

Цілком з тобою згідний але ця думка мене осінила вже вечером дома де нету зараз немає, вчора просто мега важкий день на роботі був ледве сображав шо текст у листі тре на клавіатурі набирати а не не на калькуляторі який лежев поблизу, однозначно проведем рокіровку мене з кимсь хто остаточно підпишится на вилазку.

Тому прохання підписуємся хто хоче долучитись до вилазки, я повезу нарід маршруткою, а Rufus буде штурманом у машині, оскільки знає де нам у роздолі тре зустрітись.
Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Інформація щодо одягу:

Отже як ми будемо занурюватись в печеру: Куртки і те що під ними ми знімаємо лишаємо на собі фудболку і на неї вдіваємо тоненької кофтинки яку ми ми беремо з собою спеціально для печери передітись, на голову вдягаємо шапку, щодо штанів то їх можна буде оптріпати і гарно витерти.

У печері буде градусів 10-12, такщо не змерзнем.

І нагадую світло на лоба, і гарний настрій.
Він копав, і ти копай!!!

Dexter

О хлопаки,хто може світло на лоба позичити, а то ніде свого не можу знайти.певно утилізували поки я служив :'(

Marichka

Доброго вечора! Я б хотіла приєднатися, але я тільки сьогодні зареєструвалась, і ще ні з ким не знайома...Якщо можна уточніть годину на котру збираєтесь

Dexter

Цитата: Marichka від 30.11.2012 18:41:44
Доброго вечора! Я б хотіла приєднатися, але я тільки сьогодні зареєструвалась, і ще ні з ким не знайома...Якщо можна уточніть годину на котру збираєтесь
7,40 перехрестя Стрийська-Наукова поведе( повезе) Le-i-3o.

Roy

Цитата: Marichka від 30.11.2012 18:41:44
Доброго вечора! Я б хотіла приєднатися, але я тільки сьогодні зареєструвалась, і ще ні з ким не знайома...Якщо можна уточніть годину на котру збираєтесь

Відписав в ОП.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Полазили супер. Скоро напишу звіт. Дякую учасникам за чудову компанію!
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Meine Ehre heißt Treue

444 Гості, 0 Користувачів