Незвичний ракурс звичного Львова

Автор still, 25.11.2012 17:40:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

still

Пропоную в цій темі виставляти фотографії звичного усім Львова у незвичному виконанні, за допомогою цікавих технік, ширококутних або телеоб'єктивів, панорам і т.п.  :D

still

Цікаво, тут фотографія зроблена на вул. Саксаганського, також видно проспект Шевченка, готель Жорж, костел Єзуїтів, театр Марії Заньковецької, і навіть будівлю управління земельних ресурсів

still


Bottlehunter

Цитата: still від 25.11.2012 17:45:45
Цікаво, тут фотографія зроблена на вул. Саксаганського, також видно проспект Шевченка, готель Жорж, костел Єзуїтів, театр Марії Заньковецької, і навіть будівлю управління земельних ресурсів

В мене мосх сплавився. Така фотографія неможлива, то фейк.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Дуже потрібна і головне цікава тема, дякую за почин.

ЦитуватиТака фотографія неможлива, то фейк.
Цілком можлива. Все залежить від оптики фотоапарату.  ;)

still, якою оптикою знято?
Meine Ehre heißt Treue

still

Цитата: Roy від 25.11.2012 22:57:58
Дуже потрібна і головне цікава тема, дякую за почин.

ЦитуватиТака фотографія неможлива, то фейк.
Цілком можлива. Все залежить від оптики фотоапарату.  ;)

still, якою оптикою знято?
Дякую.
Знімав зумом на фокусній віддалі біля 500 мм.

Bottlehunter

Дійсно, такий знімок можливий, щойно трохи помучив Панораміо і Яндекс. А з якого рівня над землею робився?

still, справді круто!
Най жиє Гуцулія!

still


still


Tesla

Вид вулиці Котляревського.

Indigo

Недавно був у офісному будинку, що відразу позаду "Скрині". Там видно цікавий краєвид: в ньому звісно ж домінанта це гол. вокзал, але тут на одній прямій ще кавалок приміського, а на ЛІНІЇ ГОРИЗОНТУ дерева Янівського к-ща (або навіть Кортумівки).



Roy

Трохи освіжу тему.

Такий вид з Софіївки, на центр міста.

Meine Ehre heißt Treue

Roy

Вид з площі св. Юра на вул. Митрополита Андрея.
А горбик цей - межа європейського вододілу, Чорного та Балтійського моря.

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Оживлю троха тему однією ідеєю. Мої фотки звісно шо гавно. Але задум Ви зрозуміли ;) З такого ракурсу Ратуші, Домініканського ті Високого замку в нас ще не було. Це той випадок коли я два рази Ку! перед дзеркальними фотоапаратами і рав форматом. Буду вдячний якщо хтось все це гарно відзніме і закине сюди.



Моїм телефоном можна хіба щось таке зняти :( В далину він не тєгне


Дігери всіх країн єднайтеся!

dragonfly635

Цитата: still від 25.11.2012 17:45:45
Цікаво, тут фотографія зроблена на вул. Саксаганського, також видно проспект Шевченка, готель Жорж, костел Єзуїтів, театр Марії Заньковецької, і навіть будівлю управління земельних ресурсів
Натрапив на цю стару фото. Можна її в нет запускати. Дійсно мозок плавиться, особливо якщо ти львів'янин і знаєш розміщення об'єктів. Гарно змонтовано

explorer

Коли в 2015 мені в руки попався довгофокусний об'єктив і я мав час полазити і натхнення "повитягувати" фотки :)

Чорновола + Ратуша + стадіон Україна в одному ракурсі


Будується "Олеся Зла"


Сихівський міст з Високого Замку


Погулянка-Іскра


Початок будівельного буму під Голоском


Ну тут все зрозуміло :)




explorer

2019 рік, будівництво ЖК Семицвіт (вул. Шевченка) в туман з цитаделі





303 Гості, 0 Користувачів