Автор Тема: Ножі і холодна зброя  (Прочитано 96695 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Олесь

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 257
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Ножі і холодна зброя
« Відповідь #140 : 18.03.2015 19:07:13 »
Це одна з найякісніших китайських сталей, нержавіюча, може кришитись (якщо рубати цв'яхи) програє в якості японським і американським сталям. Але при товщині 5мм. буде цілком нормально служити. Можна брати для прогулянок. Багато що залежить від якості термообробки ножа, а тут кожен ніж індивідуальний (при ційже марці сталі).
Розшарити F VK G+
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #141 : 18.03.2015 22:07:13 »
Курча, не втримавсі.

1)
Цитувати
програє в якості японським і американським сталям
. Всім програє? Чи лиш деяким? Чи може лише трішки?

2) Про 5мм. Тобто чим більша товщина леза, тим менше воно буде кришитись??? А кути заточки і спуски ми вже позабували?

2 inkognito. Ціна занадто висока для ножа з такої сталі (не конче вона файна як для модного бучера) Бери із 440С (це якщо не будеш камені ним колупати і капоти машин пробивати) - по характеристикам майже то саме, а ціна значно нижча.

Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1059
    • Перегляд профілю
« Відповідь #142 : 18.03.2015 23:20:00 »
Пане Інкогніто, тойво, а може ліпше взяти який-небудь Вікторінокс аби ковбасу і хліб кришити? Там є отвйортка і штопор в комплекті... А на решту можна купити пива  :) Така моя бойківська думка.

Я зараз в Ужгороді, то тут контрабандний Гамбрінус продают по вісімнайці гривнів за банку. Смачний, курча  :)
Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #143 : 19.03.2015 08:56:31 »
Цитувати
Пане Інкогніто, тойво, а може ліпше взяти який-небудь Вікторінокс аби ковбасу і хліб кришити? Там є отвйортка і штопор в комплекті... А на решту можна купити пива  :) Така моя бойківська думка.

Дякую Стефко за батьківську турботу, але Вікторінокс у мене вже є. З викруткою, штопором, зубочисткою і навіть лупою, щоб москаля на сонці катувати. Але був би вдячний за викладення бойківської думки у більш розгорнутому варіанті.

Цитувати
Я зараз в Ужгороді, то тут контрабандний Гамбрінус продают по вісімнайці гривнів за банку. Смачний, курча  :)
Смачного! До пива дуже засмакувала ковбаса сировялена, котрої в продажу не видів ніде, окрім Закарпуття та сРаківця: якшо ти ще там, маєш час, натхнення та ресурси - прихопи із собов кільо-два, я ти грошей поверну.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Олесь

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 257
    • Перегляд профілю
« Відповідь #144 : 20.03.2015 16:02:14 »
Місяць тому замовив, сьогодні прийшов, в Україні даного ножа не було. Тактичний ніж Medford Praetorian розроблений Грегом Медфордом участником війни в Іраці. Вернувшись в Штати він вирішив, що спецазівцям бракує тактичного ножа. Відкрив невеличку фірму по виготовленню масивних тактичних ножів на всі випадки життя. Ніж призначений для рубання, різання, підважування віконних та дверних косяків, робіт зі значними навантаженнями. Сталь 5Cr13Mov (Stonewash), нержавіюча, вага ножа 335г. товщина леза 4.6 мм., довжина леза 92мм. Має масивний склобій та кліпсу. Носити зручно, не обтяжує кишеню (хоча він і масивний). Не ніж, а гібрид сокири, ножа і лопати. Ріже папір на соломку. В польових умовах ще не тестував.

Розшарити F VK G+
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #145 : 22.03.2015 13:51:51 »
Хочу собі прикупити Gerber LMF II Infantry Black

Хто може що взагалі про гребери сказати? Бажано з власного досвіду, так як гуглити і я вмію хотілось би інфу з перших уст, так сказати ;)
Розшарити F VK G+

:-)

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 160
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #146 : 22.03.2015 15:21:07 »

Завше цікавив сенс тих півкруглих виємок зверху леза.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #147 : 22.03.2015 15:32:12 »
Цитувати
Завше цікавив сенс тих півкруглих виємок зверху леза.

Упор для великого пальця і, як наслідок, кращої фіксації у руці (при утриманні ножа у фехтувальному стилі). Тобто щоби легше було притискати коли ковбасу ріжеш).
Розшарити F VK G+

ІНТРОВЕРТ 997

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 102
  • Читайте чат ... І пишіть в ньому ...
    • Перегляд профілю
« Відповідь #148 : 22.03.2015 20:55:12 »
Alter     Ну лмф в руках не тримав   :( , але скажу , що варіант без серейтора ліпше .
П.С. А на тому сайті ви вже щось брали..
Розшарити F VK G+
Порушник, рекомендовано уникати.

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #149 : 22.03.2015 23:16:54 »
Ні, з того сайту брати я ніц не планую, то лиш так, для демонстрації форумчанам. Наразі з моделлю визначаюсь.
Розшарити F VK G+

ІНТРОВЕРТ 997

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 102
    • Перегляд профілю
« Відповідь #150 : 23.03.2015 18:34:40 »
Якщо гризуть сумніви по ергономіці можу зробити масштабну модель з фанери ... ::)
Розшарити F VK G+

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #151 : 23.03.2015 19:41:30 »
Якщо гризуть сумніви по ергономіці можу зробити масштабну модель з фанери ... ::)

По якій технології, дозвольте запитати?)
Розшарити F VK G+

ІНТРОВЕРТ 997

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 102
    • Перегляд профілю
« Відповідь #152 : 23.03.2015 20:52:14 »
Напильник + руки+шліф папір  :P , правда тре розміри , певно я не виправдав чиїсь мрії про програмований фрезер у кишені..
Розшарити F VK G+

ІНТРОВЕРТ 997

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 102
    • Перегляд профілю
« Відповідь #153 : 24.03.2015 20:58:15 »
Отака штука потрібна ножеві   ;D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hm0UF6qjWqg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hm0UF6qjWqg</a>
Розшарити F VK G+

Олесь

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 257
    • Перегляд профілю
« Відповідь #154 : 24.03.2015 21:07:48 »
В мене 3 ножі на такому підвісі, правда ремінь прорезинений. На фастексах дуже вигідно.
Розшарити F VK G+

• Користувач
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 212
    • Перегляд профілю
« Відповідь #155 : 24.03.2015 22:07:57 »
Я теж за фастекси. Плюс липучку навколо стегна. Також рулить вертикальна защіпка широка. Робити зі шкіри, яку юзають на підошку взуття у якості підкладки (4-5мм). Колись на торпедо за копійки нею розжитись можна було. Де взяти тепер - хз.
Розшарити F VK G+

Олесь

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 257
    • Перегляд профілю
« Відповідь #156 : 25.03.2015 15:04:03 »
Така шкіра називається чепрак, я її замовляю тут: http://jackinshop.com.ua/index.php?route=product/category&path=18_46 , разом з іншими дрібницями. Якщо треба, щоб вона була жосткою, її вимочують в теплому жилатині і після висихання робиться жосткою. А також паракорд, фастекси, пряжки... Щоб шкіра була еластичною обробляю кремом для рук з ланоліном (є на фото). Крем з силіконом не годиться касторка кажуть з часом кристалізується і робить крихкою шкіру.
Це робив з матеріалів куплених на цьому сайті.
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 460
    • Перегляд профілю
« Відповідь #157 : 30.06.2015 21:48:24 »
Корозія Opinel Carbone. Попробую пастою гоя чистити. Або травити в колі. Читаю форуми.?
Розшарити F VK G+

ІНТРОВЕРТ 997

• Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 102
    • Перегляд профілю
« Відповідь #158 : 30.06.2015 22:10:35 »
Можна марку сталі дізнатися , як варіант заполірувати , а тоді протравити ( тут найліпше ступенями в сульфатній кислоті високої концентрації або хлорним залізом ) якщо ніж часто використовуєш тоді найкраще "  іржавий лак  " ( але то досить вартісна процедура з високим рівнем хім небезпеки )  8)
П.С. Ржавіння  точкове отже це мабуть простенька інструментальна сталь ( аналогічна напильнику або великим пішипникам ) тому перед травкою ліпше добре обезжирити обов"язково ( щоб без плям протравилось ) , а ще бажано процес розбити на етапи ( протравив , полірнув протравив , полірнув іт.д. )
Розшарити F VK G+

linuxoid

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
« Відповідь #159 : 01.07.2015 09:34:24 »
Корозія Opinel Carbone. Попробую пастою гоя чистити. Або травити в колі. Читаю форуми.?

Кислотою не рекомендую, бо будь-яка сталь, тимбільше та, що хоч трошки гнулась має міктротріщини і після обробки кислотою  буде ржівіти швидше і може втратити трохи міцності. Я полірував такі речі шліфувавльним папером (нулівкою), починав з номера 1000, потім 4000 і далі дремелем з пастою гоя. Заточую звичайним камнем, потім довожу тією ж нулівкою на пласкій рівній поверхні поверхні витримуючи кут заточки (в залежності від ножа), а далі на смузі войлоку з пастою гоя.
Розшарити F VK G+