Ножі і холодна зброя

Автор YserL, 30.07.2009 23:04:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Олесь

Це одна з найякісніших китайських сталей, нержавіюча, може кришитись (якщо рубати цв'яхи) програє в якості японським і американським сталям. Але при товщині 5мм. буде цілком нормально служити. Можна брати для прогулянок. Багато що залежить від якості термообробки ножа, а тут кожен ніж індивідуальний (при ційже марці сталі).
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Alter

Курча, не втримавсі.

1)
Цитуватипрограє в якості японським і американським сталям
. Всім програє? Чи лиш деяким? Чи може лише трішки?

2) Про 5мм. Тобто чим більша товщина леза, тим менше воно буде кришитись??? А кути заточки і спуски ми вже позабували?

2 inkognito. Ціна занадто висока для ножа з такої сталі (не конче вона файна як для модного бучера) Бери із 440С (це якщо не будеш камені ним колупати і капоти машин пробивати) - по характеристикам майже то саме, а ціна значно нижча.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Пане Інкогніто, тойво, а може ліпше взяти який-небудь Вікторінокс аби ковбасу і хліб кришити? Там є отвйортка і штопор в комплекті... А на решту можна купити пива  :) Така моя бойківська думка.

Я зараз в Ужгороді, то тут контрабандний Гамбрінус продают по вісімнайці гривнів за банку. Смачний, курча  :)
Най жиє Гуцулія!

inkognito

ЦитуватиПане Інкогніто, тойво, а може ліпше взяти який-небудь Вікторінокс аби ковбасу і хліб кришити? Там є отвйортка і штопор в комплекті... А на решту можна купити пива  :) Така моя бойківська думка.

Дякую Стефко за батьківську турботу, але Вікторінокс у мене вже є. З викруткою, штопором, зубочисткою і навіть лупою, щоб москаля на сонці катувати. Але був би вдячний за викладення бойківської думки у більш розгорнутому варіанті.

ЦитуватиЯ зараз в Ужгороді, то тут контрабандний Гамбрінус продают по вісімнайці гривнів за банку. Смачний, курча  :)
Смачного! До пива дуже засмакувала ковбаса сировялена, котрої в продажу не видів ніде, окрім Закарпуття та сРаківця: якшо ти ще там, маєш час, натхнення та ресурси - прихопи із собов кільо-два, я ти грошей поверну.
Resistance is futile

Олесь

Місяць тому замовив, сьогодні прийшов, в Україні даного ножа не було. Тактичний ніж Medford Praetorian розроблений Грегом Медфордом участником війни в Іраці. Вернувшись в Штати він вирішив, що спецазівцям бракує тактичного ножа. Відкрив невеличку фірму по виготовленню масивних тактичних ножів на всі випадки життя. Ніж призначений для рубання, різання, підважування віконних та дверних косяків, робіт зі значними навантаженнями. Сталь 5Cr13Mov (Stonewash), нержавіюча, вага ножа 335г. товщина леза 4.6 мм., довжина леза 92мм. Має масивний склобій та кліпсу. Носити зручно, не обтяжує кишеню (хоча він і масивний). Не ніж, а гібрид сокири, ножа і лопати. Ріже папір на соломку. В польових умовах ще не тестував.






Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Alter

Хочу собі прикупити Gerber LMF II Infantry Black

Хто може що взагалі про гребери сказати? Бажано з власного досвіду, так як гуглити і я вмію хотілось би інфу з перших уст, так сказати ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Цитата: Олесь від 20.03.2015 16:02:14

Завше цікавив сенс тих півкруглих виємок зверху леза.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

ЦитуватиЗавше цікавив сенс тих півкруглих виємок зверху леза.

Упор для великого пальця і, як наслідок, кращої фіксації у руці (при утриманні ножа у фехтувальному стилі). Тобто щоби легше було притискати коли ковбасу ріжеш).
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ІНТРОВЕРТ 997

Alter     Ну лмф в руках не тримав   :( , але скажу , що варіант без серейтора ліпше .
П.С. А на тому сайті ви вже щось брали..
Тут могла бути ваша реклама...

Alter

Ні, з того сайту брати я ніц не планую, то лиш так, для демонстрації форумчанам. Наразі з моделлю визначаюсь.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ІНТРОВЕРТ 997

Якщо гризуть сумніви по ергономіці можу зробити масштабну модель з фанери ... ::)
Тут могла бути ваша реклама...

Alter

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 23.03.2015 18:34:40
Якщо гризуть сумніви по ергономіці можу зробити масштабну модель з фанери ... ::)

По якій технології, дозвольте запитати?)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ІНТРОВЕРТ 997

Напильник + руки+шліф папір  :P , правда тре розміри , певно я не виправдав чиїсь мрії про програмований фрезер у кишені..
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Отака штука потрібна ножеві   ;D

Тут могла бути ваша реклама...

Олесь

В мене 3 ножі на такому підвісі, правда ремінь прорезинений. На фастексах дуже вигідно.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Alter

Я теж за фастекси. Плюс липучку навколо стегна. Також рулить вертикальна защіпка широка. Робити зі шкіри, яку юзають на підошку взуття у якості підкладки (4-5мм). Колись на торпедо за копійки нею розжитись можна було. Де взяти тепер - хз.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Олесь

Така шкіра називається чепрак, я її замовляю тут: http://jackinshop.com.ua/index.php?route=product/category&path=18_46 , разом з іншими дрібницями. Якщо треба, щоб вона була жосткою, її вимочують в теплому жилатині і після висихання робиться жосткою. А також паракорд, фастекси, пряжки... Щоб шкіра була еластичною обробляю кремом для рук з ланоліном (є на фото). Крем з силіконом не годиться касторка кажуть з часом кристалізується і робить крихкою шкіру.
Це робив з матеріалів куплених на цьому сайті.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

YserL

Корозія Opinel Carbone. Попробую пастою гоя чистити. Або травити в колі. Читаю форуми.?

ІНТРОВЕРТ 997

Можна марку сталі дізнатися , як варіант заполірувати , а тоді протравити ( тут найліпше ступенями в сульфатній кислоті високої концентрації або хлорним залізом ) якщо ніж часто використовуєш тоді найкраще "  іржавий лак  " ( але то досить вартісна процедура з високим рівнем хім небезпеки )  8)
П.С. Ржавіння  точкове отже це мабуть простенька інструментальна сталь ( аналогічна напильнику або великим пішипникам ) тому перед травкою ліпше добре обезжирити обов"язково ( щоб без плям протравилось ) , а ще бажано процес розбити на етапи ( протравив , полірнув протравив , полірнув іт.д. )
Тут могла бути ваша реклама...

linuxoid

Цитата: YserL від 30.06.2015 21:48:24
Корозія Opinel Carbone. Попробую пастою гоя чистити. Або травити в колі. Читаю форуми.?


Кислотою не рекомендую, бо будь-яка сталь, тимбільше та, що хоч трошки гнулась має міктротріщини і після обробки кислотою  буде ржівіти швидше і може втратити трохи міцності. Я полірував такі речі шліфувавльним папером (нулівкою), починав з номера 1000, потім 4000 і далі дремелем з пастою гоя. Заточую звичайним камнем, потім довожу тією ж нулівкою на пласкій рівній поверхні поверхні витримуючи кут заточки (в залежності від ножа), а далі на смузі войлоку з пастою гоя.

81 Гості, 0 Користувачів