Ножі і холодна зброя

Автор YserL, 30.07.2009 23:04:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

на разі хочемо замовити штук 5-10, може хтось ще захоче, а потім по отриманню товару продамо по ціні вказаній на сайті + відсоток за конвертацію. Так що кому ще треба, нехай зголошується ;) Ціна буде в гривнях по курсу

Lesyk

Дивився відеоогляд на цей ніж.  В якості сувеніру/подарунку/понта - та, класний. Більше нінашо не придатний.

Roy

І я такий хочу замовити.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Почитав огляд саме цього ножика кітайського виробництва і задумався над ціною-якістю, може воно того і не варте?

Stinger


Alter

Конструкція вроді неважка. Цікаво, як можна замінити оті "завіси", що по суті є тоненьким пластиком (за умови пееробки в металічній версії)?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

dragonfly635

Цитата: Roy від 28.10.2012 10:04:57
І я такий хочу замовити.
Не знаю, як "китаєць", а оригінальний ніж дійсно може буди лише "понтом" у гаманці, хоча і насправді є, як заявляє виробник "surgically sharpened", тобто "гострим,як скальпель". Торсійна жорсткість у нього відсутня, тому хіба скотч відрізати ним.

dragonfly635

Вивчу попит на предмет створення теми з продажу ножів із власної колекції, є різні варіанти, як складані, так і ні, багато цікавих, різний ціновий діапазон. Є моделі для полички, а є на щоденне використання. Крім того можу дістати практично будь-яку модель ножа і за цінами цікавішими ніж у магазинах.

Alter

ЦитуватиВивчу попит на предмет створення теми з продажу ножів із власної колекції

Зацікавило. У будь-якому разі пиши в приват.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

rast gasser

купив півтора року тому за 600гр ніразу не пошкодував використовую як міській та туристичний, хоча в лісі користуюсь двома http://yourknife.com.ua/p5227197-kupit-nozh-cold.html

Alter

Victorinox Swiss Card

Такий от ніж - картка від Victorinox

Набор Victorinox Swiss Card (0.7106)
* Нож для писем
* Ножницы
* Булавка, нержавеющая сталь
* Пилка для ногтей с:
- Отверткой
* Пинцет
* Зубочистка
* Шариковая ручка
* Линейка (см)
* Линейка (дюйм)
* Транспортир

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Astranotus

Я користуюсь ось таким девайсом вже другий рік.
Дуже зручна річ якщо правильно заточена.



Везде нужна смекалка, сноровка, веревка, монтировка...

Alter

Серрейтор як точиш?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Astranotus

Цитата: Alter від 09.11.2013 18:02:36
Серрейтор як точиш?

Ось цим набором точу увесь ніж Lansky Universal Knife Sharpening System (тільки придбав).



Наперекір моїй думці, скористувавшись гострим серрейтерним лезом один раз, тепер тільки з таким лезом і надалі буду купувати ножі. Так, проблематично заточувати, не маючи відповідного точила, але воно того варте!
Везде нужна смекалка, сноровка, веревка, монтировка...

Alter

Цитуватискористувавшись гострим серрейтерним лезом один раз, тепер тільки з таким лезом і надалі буду купувати ножі.

А для чого ти, влесне ,використовуєш ніж? Тобто що саме ріжеш?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

Знайшов недавно в дівчини в сараї старий іржавий кухонний ножик (був потрібний для сільсько-господарських цілей), заточив його, порубав ним всякі кущі та зарості кропиви, і шось мені він так сподобався, що вирішив дати йому друге життя, забрав до дому ;D





почистив та відкислотив від іржі, вирішив зробити йому ще захист для руки, жеби від кропиви захищало :)



Після лакування та збірки вийшов такий собі пірацький тісак ;D













Leomund

Йому би ще клинок заполірувати

YserL

Поламався ніж:

Або замінити клинок, або хочу щось купити взамін щось із Кизляра.
Хтось щось може порадити з бюджетного? А то асортимент дофіга: http://sturm.com.ua/index.php?parent=5381
Складний ніж має бути.

Wolff


Alter

http://www.grandway.com.ua/470-nozhi-8cr13mov.html

Раджу щось Grandway-вське. Так, Китай, але особисто останні років 5 користуюсь лише ними.

Переваги.
1. Хороша сталь як леза так і фіксаторів, матеріали ручки, гарно піддається заточці, добре тримає кромку. Рубав дерево 15см за допомогою ножа і саперної лопатки (останньою нещадно лупив по лезу) - і ніц не сталось, лиш лопатку покоцав, але так було тра.

2. Гарна фіксація леза у всіх положеннях, хороші і надійно зроблені скоби (ті що на ремінь).

3. Дешево і не шкода загубити. Поламати теж не шкода, але мені поки не вдалось до того довести.

Мінуси.
1. Паршиво на заводі гвинтики деякі закручують - треба перевірити відразу ж, щоби не розтріпалось.

2. Колись зустрічав погану підгонку кромок рукоятних пластин по відношенню до металу ручки - задача вирішилась хвилиною роботи тонким напильником.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

131 Гості, 0 Користувачів