Ножі і холодна зброя

Автор YserL, 30.07.2009 23:04:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Caesar

ам, не забувайте про "фінки" ножі без згард які успішно використовувались в бойових діях і зберігали рукавиці цілими. Всього лиш інший хват ножа з упором в руку.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Alter

Ось цікавий лінк про холодну зброю і її класифікацію з точки зору закону
http://inway.com.ua/?idth=4&idn=5223&nozh_i_zakon_opredelenie_kholodnogo_oruzhiya
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Цитата: Alter від 17.06.2011 22:15:58
    Питання до форумчан. Мені треба виготовити ручку гарячою заливкою у форму. Хто може підказати якийсь нетермолабільний матеріал, що можна під руками надибати, який би властивостями був схожий на резинопластик, але щоб після нагрівання плавився, і після охолодження зберігав свої властивості?

По властивостям не схоже, проте достувне: епоксидні суміші. "Холодна зварка" - формується як пластелін, твердіє за декілька годин. Клей ЭДП - рідкий двокомпонентний епоксидний клей застигає повністю за добу, має мінуси - крихкий і важко обробляється, проте може використовуватись як частина композитного матеріалу, зокрема текстоліт (бавовняна тканина з епоксидкою), склотекстоліт (скротканина з епоксидкою), вуглеволоконний композит. Сам робив ручку з текстоліту виходить міцна ручка, легко обробляється і полірується для естетичного вигляду. Робив просто: довгу тонку смугу тканити змочену в епоксидку плотно намотував на клинок. Важливо намотати правильно, бо полірувати можна лише верхній слой.

Caesar

Ніж без дозволу та експертизи - зроблений умілцем. Їздив з ним в Росію та по Україні.

Шабля - не сувенірна , кована з хорошого металу. Щей трохи гостра (порізав джинси випадково)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Dima_Bear

Похвалюсь і я, ось батько зробив по кресленнях з Біаровського ножика, але робив під мою руку то і ніж вийшов на порядок більшим, сталь не визначена,  (45-47 HRC) але раніше то був ніж машини що рубає дерево на технологічну тріску.
Ніж Беара:

мій:






Ручка, до речі, зроблена з текстоліту, здаля виглядає під червоне дерево.

Alter

http://inway.com.ua/?idth=4&idn=1540&podvodnyi_nozh_214
Нарив от такий, як на перший погляд, непоганий екземпляр. Ніж класифікується як такий, що призначений для дайвінгу. Ну і зі всіма прибамбасами до того. Здивувала ціна - 114 грн. Як то кажуть "а в чому прикол?" Давно хотів мати ніж із подібними параметрами, як ось у цього(товщина леза, наявність пилки, ергономічна ручка ну і всяке таке). По таким параметрам мав би підійти ніж для виживання, але всі, що тримав в магазинах в руках, ті довіри не викликали. А ті що викликали - вартували чотирьохзначні сумми. Так от, хто що про ото цудо скаже?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Цитата: Alter від 19.06.2011 03:28:51
http://inway.com.ua/?idth=4&idn=1540&podvodnyi_nozh_214
Нарив от такий, як на перший погляд, непоганий екземпляр. Ніж класифікується як такий, що призначений для дайвінгу. Ну і зі всіма прибамбасами до того. Здивувала ціна - 114 грн. Як то кажуть "а в чому прикол?" Давно хотів мати ніж із подібними параметрами, як ось у цього(товщина леза, наявність пилки, ергономічна ручка ну і всяке таке). По таким параметрам мав би підійти ніж для виживання, але всі, що тримав в магазинах в руках, ті довіри не викликали. А ті що викликали - вартували чотирьохзначні сумми. Так от, хто що про ото цудо скаже?

Якщо для дайвінгу - значить там краще його застосовувати. Цілком може бути, що такий ніж швидко затупиться навіть від нарізання гілок у лісі  :)
Якщо я б вибирав ніж для таких цілей, обов'язково звернув б увагу на авторитетні фірми, ножі котрих ой як недешеві. Але воно цього вартує.
Meine Ehre heißt Treue

VeNick

металеві деталі можна відполірувати, а також підгострити як бритву Пастою ГОІ на войлочному крузі, якщо метал без значної корозії то відполірувати можна до дзеркального блиску
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Caesar

2 Alter
м, спробуй розрізати консервну банку ним, цікаво на ск ця паста тримається металу. Бо , потім їсти хліб з паштетом і пастю якось не дуже.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Alter

Краш тест на нарізання ніжки від стільця вороновка вже проходила ::) На фото ніж вже після того. А на банці ще спробую. Нагоди не було.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Caesar



оф сайт Гарні ножі з прекрасною якістю і не хз

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Alter

    Оце нарив як "дешево і сердито" заточити ніж.



    У звязку з цим питання до форумчан - де крім радіобазару та Торпедо можна купити пасту ГОИ (або хто її має і може трошки поділитись ::) )?

    P.S. Відповідаю сам собі (виходить що так ;D ;D ;D).

Цитуватиhttp://inway.com.ua/?idth=4&idn=1540&podvodnyi_nozh_214
Нарив от такий, як на перший погляд, непоганий екземпляр. Ніж класифікується як такий, що призначений для дайвінгу. Ну і зі всіма прибамбасами до того. Здивувала ціна - 114 грн. Як то кажуть "а в чому прикол?" Давно хотів мати ніж із подібними параметрами, як ось у цього(товщина леза, наявність пилки, ергономічна ручка ну і всяке таке). По таким параметрам мав би підійти ніж для виживання, але всі, що тримав в магазинах в руках, ті довіри не викликали. А ті що викликали - вартували чотирьохзначні сумми. Так от, хто що про ото цудо скаже?

   Тримав я той ніж в руках. Хват чудесний. Але тільки і всього. Ріжучі влістивості до одного місця, сталь м'яка, таке відчуття, ніби його взагалі не гартували. Може для дайвінгу він і підходить, але для нормальних фіункцій туристичного ножа він немає ніякого відношення. Як власне і всі дайвінгові ножі. Призначення, а отже і виконання ЗОВСІМ різні.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Частина 2 відео:


Частина 3 відео:

Caesar

Було лінь самому точити і часу не мав. Заніс в точильню на Братів Рогатинців 2 ножа - 30грн за все, та пів години часу. Ножі заточені якісно, підведені і почищені. Мисливський ніж 20 грн, менший 10, кухонні по 5.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

linuxoid

Я гострив на точилі з войлочним кругом і пастою гойя, але то треба бути обережним, щоб не перегріти глинок, бо тоді ніж можна спокійно викидати.

Alter

      Хочу зробити собі ось таку красу. Матеріал - ШХ15, товщина 2,3мм. Хто що скаже? Не замало товщини буде? Бо більше то вже ХЗ.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

swordlord

На нього вже дозвільну документацію треба, або робити його з нержавіючої сталі. 17см лезо + пила. За такого бучера можна і статтю получити, навіть дві виготовлення і зберігання, в обох випадках без дозвільної документації. 
Si vis pacem, para bellum.

:-)

А навіщо наплив там? Тобто рубати збираєшся чи як?
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Позавчора блудив Краківським та Джерельною. Зайшов в один господарський магазим із всяким даного роду тематичним причандаллям. Поки роздивлявся що там є, натрапив на один ножичок цікавий. Кухонний. Взяв до рук і відразу зрозумів, що мені вдома бракує кухонного ножа! ;D Купив. Так от, детальніше про нього:

    Виробник - якась контора у Дніпропетровську (тобто не китаєць, та то і зразу видно);

     Матеріал - 65Х13. Російська контора "Кизляр" з того металу майже всі моделі своїх ножів клепає. А ціни на їх ножі дай Боже. Можна         зацінити ось тут http://rozetka.com.ua/knives/kizlyar/c87073/v674/;

    Лезо - товшина-1.5мм, довжина-190мм, ріжуча кромка-185мм. За відсутності мікрометра міряв лінійкою, так що похибка +/-0.2 мм по товшині і +/-2мм по довжинах;

    Заводська заточка - на тройочку. Преточував на наждачному папері-нульовці із доводкою на пасті ГОИ. Папір густиною 80г/м.кв (стандартний А4 ;) )на макарони теше.

    Чистота бокових поверхонь - на чотири - чотири з плюсом. Покриття ніякого, тобто не хромований і не анодований (ага, ще би!), поліровка нормальна, але додому поїду - підшліфую на войлочному крузі. (на фотці воно якось ужасно коряво виглядає, але на практиці під нігтем шорсткостей не чути);

    Гартуваня - твердість норм, скільки по Брінелю і по Роквеллу не скажу, але робив краш-тест зі звичайним китайцем - зазубрина в китайця в кінцевому результаті вийшла десь в 3 рази глибшою.

    Ручка - на 5. Матеріал по ходу чи то ясінь, чи то граб. Хз. Тверда короче. Прикріплена трьома алюмінієвими заклепками. Ніде нічого не торчить, не муляє, лежить в руці добре. Особисто я трохи канти поспилював, але то таке. то на любителя.

    Гравіровка - що там робить, мені і досі не ясно. Швидше за все це спроба закосу під мисливський ніж. Її якість на 3, плюс мені попалась така, що потерта під час виготовлення спусків. Знову ж таки, буду вдома - стешу нафіг.

    Ціна - 50-75 грн в залежності від моделі.

     Загальні враження - ніж класний, не до порівняння із китайцем. Ріже як дємон. Вигляд - знизу. Кому бракує якісного ножа на хаті - докладіть тих пару рублів вже і купіть оту НАШУ вєщь. Не пожалієте.

    П.С. Же би не виглядало рекламою, кому тра точки, де його купити - пишіть в ОП.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

ЦитуватиНа нього вже дозвільну документацію треба, або робити його з нержавіючої сталі. 17см лезо + пила. За такого бучера можна і статтю получити, навіть дві виготовлення і зберігання, в обох випадках без дозвільної документації.
А ніфіга! Якщо товщина менше 2,4 мм, то хай він там хоч весь в напилах і "кровостоках" ;D буде. Ми про то свого часу з Лесиком холіварили. Читай вище.

ЦитуватиА навіщо наплив там? Тобто рубати збираєшся чи як?
Планую зробити такий собі універсальний ножичок, а пилка завди пригодиться. тіпа якесь деревце підпиляти, альбо канавку нарізати. Та і фрезерується вона досить легко за умови наявності відповідного обладнання.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

223 Гості, 0 Користувачів