Ножі і холодна зброя

Автор YserL, 30.07.2009 23:04:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Хтось має чіткі вимоги, при яких можна сказати що ніж відноситься до холодної зброї. І до речі, може хтось має висновок про те що ніж не є холодною зброєю.
Є МЕТОДИКА
криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів
, але там без пляшки не розібратися.

Golem

Я маю мачете, до холодної зброї не відноситься про що маю відповідну посвідку яку заникав в чохол самого ножа. Відповідно вона завжди зі мною.
Дігери всіх країн єднайтеся!

cdromchyk

Цитата: Golem від 31.07.2009 10:21:29
Я маю мачете, до холодної зброї не відноситься про що маю відповідну посвідку яку заникав в чохол самого ножа. Відповідно вона завжди зі мною.
О, а де таку "цидулку" взяти?
діггер "любитель" - cdromchyk

Golem

Прямо там де і купував. Будь-який порядний продавець їх має. так шо купуймо спорядження в спеціалізованих магазинах, а не в перекупщиків на Краківському і всьо буде гуд.
Дігери всіх країн єднайтеся!

wanderer

"3. ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІКО-КРИМІНАЛІСТИЧНІ ВИМОГИ ДО ХОЛОДНОЇ ЗБРОЇ
3.1. Цією Методикою встановлюються такі загальні техніко-криміналістичні вимоги до холодної зброї.
3.2. Клинкова холодна зброя, комбінована холодна зброя з клинком (клинками):

3.2.1. мінімальна довжина клинку - не менше, як 90 мм;
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

3.2.2. мінімальна товщина клинку - не менше, як 2,6 мм;
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

3.2.3. мінімальна твердість клинку, що виготовлений із вуглецевістої сталі - не менш, як 50 НКС (при відсутності ДСТУ, ТУ, якими встановлені інші значення твердості);
3.2.4. мінімальна твердість клинку, що виготовлений із корозійностійкої сталі - не менш, як 45 НКС (при відсутності ДСТУ, ТУ, якими встановлені інші значення твердості);

3.2.5. кут загострення леза - не більше як 30 град.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Примітки: Довжина клинків визначається вимірюванням відстані від вістря до обмежувача (утику руків'я). "

wanderer

тепер я знаю чому жоден кухонний ніж не має 2,6 мм товщини :-)

cdromchyk

Цитата: Golem від 31.07.2009 10:30:01
Прямо там де і купував. Будь-який порядний продавець їх має. так шо купуймо спорядження в спеціалізованих магазинах, а не в перекупщиків на Краківському і всьо буде гуд.
Нічого собі! Хм, не знав... І що, з такою цидулкою менти не рухають?
P.S.: А що, мечете не має 2,6мм?
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

 Хоть би мало і 10 мм товщини чи метр довжини - якщо є копія сертифікату (а у нормальних магазинах  типу "Штурму" її мають видавати обов'язково із самим ножем) - не можуть вас затримати. Звонив колєзі, відки взнав, що основне на що звертають увагу поліцаї - це довжина клинка (не довше лодоні), наявність "кровостьків" (насправді канавки не для крові звісно, а для більшої жорсткості) та наявність упору для руки між ручкою та клинком. Моя порада - беріть тіко те, що має сертифікат (український звісно) - уникните багатьох проблем. Кустарно виготовлені колючо-ріжучі предмети одразу відберуть у вас (а вас затримають обов'язково), ніж відправлять експерту (результат експертизи від 2-ох тижнів і до побєди); залишититесь без ножа та із кепським настроєм  :(
Resistance is futile

YserL

Чи варто купувати такий ніж 94мм довжина клинку, товщина клинку 3мм, наявність упору для руки.

Golem

Моя відповідь така: навіть якшо б то був звичайний туристичний ніж з тонким лезом і без фіксаторів руки - не рекомендую брати, якшо нема сертифікату. Тим більше сертифікат це не щось атке уявне - зараз їх дають більшість порядних продавців.

А на рахунок підробити сертифікат - не будемо вважати ментів за дурнів. Бо ксерокопія сертифіката ніц не дає, плюс вони ітак прекрасно знають які ножі є зброєю а які нема. Так шо обдурування тільки боком вилізе.
Дігери всіх країн єднайтеся!

wanderer

не можу зрозуміти - що дає сертифікат,якщо є чіткі критеріїї зброя/не_зброя ?

wanderer

хоча в принципі ясно - нема приводу вилучити ніж "для експертизи"

inkognito

  На цьому ножі немає упору для руки, знаючі кажуть упор для руки це 1,5-2 см по кожній із сторін(придивіться до штик-ножа під АК). І звісно краще мати сертифікат, це завжди краще ніж його відсутність - навіть якщо це ксерокопія :)
Resistance is futile

Akella

якщо брати хороший ніж і щоб без проблем з законом-беріть такий як в мене-Вірджинія Бенчмейд,опори для руки немає,хоча і товщина клинка 3 мм,але по довжині до криміналу не дотягує-довжина леза лише 88 мм)))та і від себе скажу що ніж зручний і практичний
Akell me nice!

inkognito

Хфото ножа в студію, а також конкретну модель! Пліз!
Resistance is futile

Akella

фото на днях викладу,зара хвотика нема під рукою,а модель я  вже називав virginia banchmade
та й тим більше ти той ніж вроді бачив)) ось тут є ссилочка на даний товар))

  http://palatka.net.ua/index.php?productID=482



також хороші ножі-то марки "Кизляр",модельна лінія велика-від звичайних кишенькових(типу під нігтями проколупатись чи бутерброд намастити) до військових
Akell me nice!

inkognito

Дякую, згадав. А про конкретну модель питався - тепер знаю 42006 Virginia Banchmade. Правда Гугл ніц внятного про нього не каже  :(
Resistance is futile

Akella

ліпше питай мене про дану модель))))))як розкажу так дам і помацати і перевірити
Akell me nice!

Golem

Зовнішній вигляд і акт про віднесення до холодної зброї мого мачете

(якшо клямцнути на малюнок - буде троха ліпше видно)
Дігери всіх країн єднайтеся!

goom


273 Гості, 0 Користувачів