Ножі і холодна зброя

Автор YserL, 30.07.2009 23:04:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ІНТРОВЕРТ 997

Щось не розумію на рахунок ослаблення сталі кислотою , адже КОНЦЕНТРОВАНА сульфатна кислота пасивує сталь ( а , от розведена якраз таки ослаблює залізні вироби і добре їх розїдає ) та й кислота лиш один з варіантів ( не притендую на правоту просто хочу уточнити на рахунок нюансів бо наприклад то й же дамаск проявляють концентрованою сульфаткою і щось міцність не падає ( хоч кілька верхніх мікрон може і втрачають її ) )
Тут могла бути ваша реклама...

YserL

Вчора пробував перечитати тему http://forum.guns.ru/forummessage/5/320490.html

Писали що варто травити в колі без вуглекислоти, 5 разів витягувати і чистити наліт, доки буде окисли зніматися.

ІНТРОВЕРТ 997

В кока-колі  ;D ( там є трошки ортофосфатної кислоти ) без бульбашок то щоб травилося рівномірно,  форум ганс РУ то в галузі хімії і практичної технології місце сумнівне , краще про ножі питати на сайті  http://knives.com.ua/forum/index.php?board=1.0 ( український розлив там в основному спеціалісти про опінель точно підкажуть щось оптимальне )
Тут могла бути ваша реклама...

Stinger

попався мені отакий цікавий ножик, може хтось зможе розказали більше про нього? :)








Soulstorm

Крута штука, якщо не секрет, де взяв? Хотів би собі таку)

Stinger

Це зі старих запасів лихих 90-х ;D

Wolff

Цитата: Soulstorm від 03.07.2015 00:10:30
Крута штука, якщо не секрет, де взяв? Хотів би собі таку)
Маю такий ( трохи менший) + саморобний з корпуса дозиметра).
Якщо дуже хочиш обміняю на шоколадку ;D


dragonfly635

Я, як відомий і давній поціновувач ножів та дотичної тематики, залюбки скористаюся пропозицією та інформацією про "запаси із 90-их". Буду вдячний за інформацію у приват

YserL

Якщо ліньки розкладати ніж:



ІНТРОВЕРТ 997

Так на морозі батарейки сядуть
Тут могла бути ваша реклама...

tyomich123

Цитата: Alter від 14.01.2012 00:09:43
Grand Way 5167 TC. Куплений в тернопільському ЦУМі. Є там лавочка із ножами. Віддав щось біля 100 грн.

Хм, ціна в 100 грн за Grand Way заманює. А він справжній чи це копія?

Roy

Цитата: tyomich123 від 01.06.2017 14:23:10
Цитата: Alter від 14.01.2012 00:09:43
Grand Way 5167 TC. Куплений в тернопільському ЦУМі. Є там лавочка із ножами. Віддав щось біля 100 грн.

Хм, ціна в 100 грн за Grand Way заманює. А він справжній чи це копія?

Думаю на 2012 рік був справжнім)
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Цитата: tyomich123 від 01.06.2017 14:23:10
Цитата: Alter від 14.01.2012 00:09:43
Grand Way 5167 TC. Куплений в тернопільському ЦУМі. Є там лавочка із ножами. Віддав щось біля 100 грн.

Хм, ціна в 100 грн за Grand Way заманює. А він справжній чи це копія?

В мене друг до Джиллі свого так колись генератор купляв, то його продавці питали "Вам китайський оригінал чи французький аналог?"
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

saturn1993

До холодної можна віднести будь-яке знаряддя, застосування якого потребує м'язової сили. А ось кухонний ніж чомусь вважають лише кухонним. Хоч ним і можна завдати смертельного удару.

Як досліджують холодну зброю? Чому на її носіння потрібно мати дозвіл та за якими ознаками можна відрізнити холодну зброю від ножів господарського призначення?

До холодної зброї належать не лише ножі, а і луки, арбалети, багнети, кастети та інші предмети, які виготовлені промисловим або саморобним способом та за своїм цільовим призначенням придані для нанесення тяжких тілесних ушкоджень або спричинення смерті. Холодна зброя повинна відповідати загальним техніко-криміналістичним вимогам.

Ось мінімальні вимоги для визнання ножів коротко-клинковою холодною зброєю:

«Довжина клинка, має бути не менша, ніж 90 мм. Найбільша товщина клинка – не менше ніж 2,6 мм. Крім того, руків'я ножа повинно бути міцно і надійно закріплено на хвостовику клинка, не допускається наявність люфтів. У місці з'єднання руків'я з клинком розташовується обмежувач або утик, що гарантує безпеку власникові під час використання чи застосування, вістря клинка повинне бути під кутом 40°, у звичайних ножах – лише 30°».

Існують спеціальні стенди для проведення статичних випробувань, за допомогою яких визначається відповідність міцностних характеристик конструкції ножа. Динамічні випробування, а також усі дослідження експерти проводять у відповідних лабораторіях. У разі невідповідності хоча би однієї з ознак досліджуваного ножа у відповідності до вимог методики проведення дослідження холодної збої, такий ніж не визнається холодною зброєю.

Для торгівлі звичайними ножами необхідно мати сертифікат якості. А холодною зброєю торгувати можна лише з відповідною ліцензією. Придбати холодну зброю абияк теж не можна.

«Якщо людина не має дозволу на право зберігання та носіння зброї, немає мисливської рушниці або іншої зброї, то може придбати холодну зброю, тільки після отримання відповідного дозволу. Якщо мисливець, наприклад, має уже рушницю і має дозвіл на неї, то він може купити холодну зброю в магазині. Цей вид зброї ми вписуємо в його документ і повідомляємо про покупку дозвільну систему», – розповів власник магазину зброї В'ячеслав Козярчук.

Крім того за носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу є кримінальна відповідальність. Найсуворіше покарання – позбавлення волі на строк до трьох років.

ІНТРОВЕРТ 997

Це все є на початку теми, пахне беззмістовністю.
П.С. Наводка Електрочайника і С.В.Я.Т.О.Д.І.Я.
Тут могла бути ваша реклама...

Pettac

Грубо кажучи є основні ознаки, за яких якщо ви легко можете наносити багато ударів ножем без шкоди собі - то це ХЗ
Основна ознака це наявність гарди, або виїмки під пальці більше здається ніж 4мм - що дає змогу убезпечити руку на руків'ї без сковзання на лезо
Є магазини де уже контролюють ассортимент по цьому признаку, наприклад на https://tacticalgear.ua
У Епіцентрі колись Українську продукцію, яка конкретно тягне на холодняк - також продавали без гарди, а гарду окремо
У методиці також є чіткі вимоги, це твердість клинка, фіксоване лезо, довжина клинку понад 9см - з основного
На днях виправдали чоловіка у Київському суді із приводу носіння ХЗ, тому як прокурори посилались на незаконність дій (носіння без дозволу), а адвокати довели, що фактично то і закону немає
Особисто я навіть мачете про вск ховаю у наплічник. Хоча мачете, сокири і кухонники - це чільскогосподарський інструмент. А судячи по чиїсь логіці, раз ним можна вбити - то це ХЗ, так і на авто можна вбити, причому відразу 10х...

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: Pettac від 04.03.2018 14:18:49
Грубо кажучи є основні ознаки, за яких якщо ви легко можете наносити багато ударів ножем без шкоди собі - то це ХЗ
Основна ознака це наявність гарди, або виїмки під пальці більше здається ніж 4мм - що дає змогу убезпечити руку на руків'ї без сковзання на лезо
Є магазини де уже контролюють ассортимент по цьому признаку, наприклад на https://tacticalgear.ua
У Епіцентрі колись Українську продукцію, яка конкретно тягне на холодняк - також продавали без гарди, а гарду окремо
У методиці також є чіткі вимоги, це твердість клинка, фіксоване лезо, довжина клинку понад 9см - з основного
На днях виправдали чоловіка у Київському суді із приводу носіння ХЗ, тому як прокурори посилались на незаконність дій (носіння без дозволу), а адвокати довели, що фактично то і закону немає
Особисто я навіть мачете про вск ховаю у наплічник. Хоча мачете, сокири і кухонники - це чільскогосподарський інструмент. А судячи по чиїсь логіці, раз ним можна вбити - то це ХЗ, так і на авто можна вбити, причому відразу 10х...
Зокрема цей фрагмент "судячи по чиїсь логіці, раз ним можна вбити - то це ХЗ" це не чиясь від фонаря логіка це норма ККУ, але з тією різницею що предмет є ХЗ після факту використання як ХЗ, тому "раз ним можна вбити то воно може бути визнане ХЗ" і як ви самі зазначили закону, що регулює дані суспільні відносини немає. Якщо закону немає , але є не врегульовані правовідносини виникає конфлікт між держ органами і правозахисниками, і ще купа різних зловживань і порушень тих нормативно-правових актів, які є, і це не новина ексциси будуть поки відносини не врегульовано.
П.С. Тому людоньки не паліть, що в вас в кишенях, якщо органи домахалися кажіть що ви тою штукоюю масло мастите на хліб, і не служіть принтерами ентропії, бо нового ніц не сказано і не зроблено.
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Ох і прутнню тут було розведено (мною теж :-[).
Точилка, крута точилка, дуже крута точилка, мейден ін юкрейн точилка.
http://knives.com.ua/forum/index.php?topic=28814.0;topicseen                                                       
Тут могла бути ваша реклама...

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 13.02.2021 20:31:24
Ох і прутнню тут було розведено (мною теж :-[).
Точилка, крута точилка, дуже крута точилка, мейден ін юкрейн точилка.
http://knives.com.ua/forum/index.php?topic=28814.0;topicseen                                                     
П.С.  Правдв трішки погарячкував .7400 хлопці.
Тут могла бути ваша реклама...

_Tarik_

Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

117 Гості, 1 Користувач