Зустріч із дослідником Антарктиди

Автор GreenLION, 30.11.2012 18:37:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

GreenLION

4 грудня (вівторок) о 13:30 у 69 ауд. Географічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться зустріч з Ігорем Диким.
Дикий Ігор Васильович приймав участь в Українських антарктичних експедиціях (УАЕ), на Українській антарктичній станції «Академік Вернадський» (УАС). Зустріч відбудеться в формі презентації.
Має бути цікаво!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Celso

от попасти б в Антарктиду.(цікаво чим???) а сходити вартує!

Dexter

Також постараюся приєднатися по можливості=)

Rufus

Період коли Ігор Васильович їздив в Антарктиду випав на час мого навчання на біологічному факультеті і зустрічі, на яких він ділився враженнями, бували часто. Під час пар в Ігоря Дикого ми переглядали сотні його знімків і години відео зняті під час експедицій. Його розповіді нас зачаровували, слухати його - саме задоволення. Тому всі хто має можливість - йдіть, не пошкодуєте. Спілкування з людиною яка тричі була в Антарктиді є надзвичайно цікавим.
Для тих хто хоче в Антарктиду - деталі тут.
Be friendly to bats!

Dexter

Ну і???? Завтра ще хтось буде??=)

GreenLION

"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Dexter

Цитата: GreenLION від 03.12.2012 17:23:02
Я буду, звичайно :)


То є добре=) Давай тоді мож зустрінмось біля пам'ятника Франка в 13,00 і далі рушим разом????

GreenLION

В мене пари там ;D Тільки 13:10 закінчаться. Так що приходи зразу на геофак, там здибемся...
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

GreenLION

Зустріч відбулась. Були я, Руфус і Декстер.
Було найдзвичайно цікаво. Найкраща лекція в житті.
Ігор Васильович нвдзвичайно мудра, приємна, цікава людина + має про що розказати. Крім розповіді про Антарктичні експедиції ще нам повезло почути і побачити (мультимедійна презентація) підкорення ним Мак-Кінглі (6194 м). Зрадістю пішов би ще не на одну зустріч з ним.
Всі хто не був  завидуйте ;D!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

233 Гості, 0 Користувачів