Чим би ви зайнялись за кілька годин до кінця світу??

Автор Dima_Bear, 31.03.2012 16:45:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL


Roy

Та не лякайте Ви так, а то сховища зовсім не підготовлені.

І взагалі. Кінець світу переноситься - вибори в Україні ще не відбулися  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Tinian


inkognito

Йопт, вже й 21 на вулиці, а я ше живий. І серверна моя також, і як мінімум три трансформаторні підстанції що її живлять. Чи то може на вечір 21 планується?

З.І.
ЦитуватиПродаю шапочки із фольги. 999$ лише
Візьму си, 2-3 штучки - кінець світу ж, пошо мені ті гроші?

Resistance is futile

Sensei

Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Caesar

Прокинувся сьогодні , а сівтла нема якісь дракони літають і взагалі .Думаю все звиздець, пішов пробку вкрутив. І як сказав Лесь : І ні.я не пи.ць!

Я думаю, що то модно кінці світу пророкувати. Може і нам в якомусь надсекретному бункері найти згадку про кінець світу який передбачав ще Ленін?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Dima_Bear

А ви вже купили свічки на 21 грудня?  ;)

Останніми днями спостерігається значний ажіотаж, пов'язаний з 21 грудня 2012. Люди особливо в селах люди масово розкуповують свічки та сірники посилаючись що десь чули, а хтось бачив і читав:
Цитувати"відключиться електроенергія електрички, поїзди, трамваї будуть в неробочому стані. Будуть скасовані всі авіаперельоти. Інтернет відключиться. Супутники, наземні передавальні радіостанції вийдуть з ладу. Хаос буде тривати від кількох годин до декількох днів!"
Навіть мене запитували чи є ще свічки у Львові :)? казав не в курсі, не цікавився. Маю запасний комплект батарейок до ліхтарика, а мені відповіли що непрайдьот,- всі електричні прилади вийдуть з ладу, кілька днів буде суцільна темрява.

Як готоються зустріти 21.12.12 америкоси

А як готуєтесь ВИ? Чи запаслися вже сірниками і гасовими лампами?? :)

Alter

То прям епідемія якась. Нагадує ту байку коли всі масово тринділи, що сіль в магазинах пропаде. Особливо великі очі були у робітників калушських соляних шахт - мовляв "Чи ви подуріли всі? Там солі ще не на одні 100 років буде!". Таке саме і тут. Масова істерія, блін... Краще би дизель-генераторами затарювались, коли б вже в таке вірити. Ну і, відповідно, солярою.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Якщо не буде світла і відповідно мережі - ми будемо в Пивничці організовувати справжній форум, модератори будуть за трибунами,  а звіти писатимуться вручну, на спеціальних стінгазетах. Ясна річ з фотографіями, правда з плівочних камер. :)
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

от  давайте домовимось що в разі чогось всі збираємось там :) :)

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Le-i-3o

Ось так о першій ночі виглядало наше Сонце



Справи внього вроді нормально, на здоровя не скаржится.
Отже від нього сюрпризів не чекаємо :)

А що нам принесе великий парад планет побачемо уже скоро.

Ну і до теми: особито я зараз збираюсь переглянути якесь гарне кіно про печери.
Надіюсь завтра усі зможемо поділитись враженнями від очікування кінця світу :)

Він копав, і ти копай!!!

GreenLION

Цитата: Le-i-3o від 20.12.2012 22:15:35
Ну і до теми: особито я зараз збираюсь переглянути якесь гарне кіно про печери.
Надіюсь завтра усі зможемо поділитись враженнями від очікування кінця світу
а які фільми про печери або про гори можеш порадити?
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Le-i-3o

Нажаль перегляд фільму відмінився, прийшли любі гості: Rufus, Блондинка в кедах і Roy будемо зустрічати кінець світу, ще би хтось підказав о котрій годині тре шампанське відкривати :)?
Він копав, і ти копай!!!

Dima_Bear

Чого -чого, а від Гугла не очікував  :)


Цитуватиостання дата за календарем Майя

Написали б зразу: Завтра кінець світу))

272 Гості, 0 Користувачів