Відкриття пабу "Underground"

Автор Mary, 03.12.2012 18:22:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Mary

Шановне панство, просто друзі та ті, хто люблять попити живе та смачне пиво!
Так сталося, що я, ZED та Stinger несподіванно відкриваємо свій паб живого пива. У зв'язку з цим, ми запрошуємо всіх бажаючих на відкриття першої пивної діжки. Станеться все це дійство за адресою: вул. Дорошенка, 50 (під інтернет-кафе "Чорна медея"), 5 грудня о 18.00.
Приходьте, будемо раді всіх вас бачити!

P.S. За кожен предмет, який був витягнутий з будь-якого об'єкта (бомбосховища, завода, бункера, тощо) і який можна використати для оформлення залів (від гермодверей, хімзи, фильтрів, дозиметрів до аптечок, протигазів, ліхтариків та набоїв) безкоштовно наливаємо 0,5-2 літри пива на вибір (відповідно до значущості хабару). Крім того, хто принесе із собою стілець доби СРСР і залишить його в нас - 2 літра пива на вибір безкоштовно ;)

_BuR_

Файно є.
Колись була ідея з доставкою пива, як щодо все таки її втілення у життя?
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

YserL

Принесу та-58, правді без трубок  :)

Bottlehunter

Щиро вітаю! На жаль, подарувати на відкриття вам не маю чого, бо ніґди з бомбіків ніц не забирав. Сам прийду обов'язково, ще й друзів приведу.
Най жиє Гуцулія!

Dexter

Принесу вам противогаз ( здаєься то противогаз ::)) який втибри в сербів=)

inkognito

Действітельна неажиданна. Звісно вломлюсь, але ймовірно на першу діжку не встигну (маю надію, діжок запасли достатньо? ). Шось із собов принесу звісно, але не за пиво - виключно у якості подарунку до відкриття. Шалено радий за вас, комерційного процвітання і чистої підлоги бажаю я вам ! { yoda style mode = off }
Resistance is futile

Roy

Теж попробую вам нарихтувати якийсь девайс. Мої вітання!
Meine Ehre heißt Treue

Hel_2

Вітаю !
І йа постараюсі прийти.
Притащу цілу сумку різного ЦО ;)
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

ZED

Цитата: _BuR_ від 03.12.2012 19:26:19
Файно є.
Колись була ідея з доставкою пива, як щодо все таки її втілення у життя?
Гарна ідея. Гадаю, реалізувати таке буде зовсім не складно.

STALKER


Dima_Bear

ЦитуватиФайно є.
Колись була ідея з доставкою пива, як щодо все таки її втілення у життя?
Гарна ідея. Гадаю, реалізувати таке буде зовсім не складно
як варіант було б непогано зробити інтернет-магазин щось типу  так (до речі в Україні не бачив) може був би перший. Тим більше оперативна доставка в наявності :)

Mary

Всім величезне ДЯКУЮ за візит до нас! Сподіваюся, всім сподобалось))

P.S. Просимо вибачення за деякі косяки, ми ще маленькі і трошка тупенькі, але ми навчимося  ::)

Roy

Нічого, завжди кажу, що все з чогось має починатися, нехай з маленького і не досконалого. Головне бажання розвиватись.

Класно у Вас. Місця треба відвести під експонати, бо їх буде багато, я гарантую))
Meine Ehre heißt Treue

Mary

Рятуймо пиво!!!
Друзі, через 5 днів пиво може стати на сторону зла! Уявіть собі, як ціла діжка віддається Полтві, брррр :'(
У зв`язку з цим, Underground робить шалені знижки для форумчан - 5грн за 0,5л будь-якого пива.

Fenriz

постараюсьзаскочити)

Mary

Друзі!
13 грудня магазин живого пива Underground наливає всім Андріям пива безкоштовно, Андрійовичі отримують по .
P.S. Візьміть із собою пашпорт або студентський ;)

Roy

Мері, мені паспорт брати?  :)
Meine Ehre heißt Treue

ZED

Цитата: Roy від 10.12.2012 00:30:20
Мері, мені паспорт брати?  :)
А якщо ти за паспортом ще й Андрійовичем виявишся, то отримаєш 3 літри ;D

Student

Цитата: Mary від 09.12.2012 23:31:41
Друзі!
13 грудня магазин живого пива Underground наливає всім Андріям пива безкоштовно, Андрійовичі отримують по .
P.S. Візьміть із собою пашпорт або студентський ;)
Добрий день.
Всіх Андріїв, Андріанів, Андрійовичів і т.д. вітаю, та пропоную на 20 залишити паб без пива ;D

Stinger

   Завтра, 21-го грудня 2012 року, всі Експлорери запрошуються з гідністю зустріти Кінець Світу в нашому бункері Underground!!! У нас ви зможете не тільки вижити, але і отримати в подарунок пів літра ПИВА до кожного літра.

  Приходьте, будемо знезаражуватися разом ;)

304 Гості, 0 Користувачів