Потрібні голоси

Автор linuxoid, 05.12.2012 10:03:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Проект моєї команди номінований в конкурсі від www.igbaffiliate.com і потрібні голоси. Проголосувати можна тут:

http://www.igbaffiliate.com/events/igbaffiliateawards/voting-open

Щоб проголосувати потрібно перейти за посиланням вище,  ввести своє ім'я, назву компанії (може бути будь-що написане, але бажано свою компанію вписати) та email. Після введення даних треба обрати номінанта: Best Newcomer -> Affiliate -> в випадаючому списку обрати betegy.com. Під категоріями є капча у вигляді простенької арифметичної операції (додати два числа), далі тиснемо SUMBIT YOUR VOTES.

Всім проголосувавшим +100500 до карми і моя щира вдячність))

inkognito

Запросто, зроблено
Resistance is futile

Roy

Повідомиш про резалт. Проголосував.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Проголосував, бажаю перемоги.
Він копав, і ти копай!!!

Marichka


Rufus

Проголосував  :)
Be friendly to bats!

YserL


Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Dexter


Zimmer

ще один голос

(Куме, то два голоси в одному  ;D) Roy

Hel_2

Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Bottlehunter

Проголосував. Але та зараза не дає мені ще раз проголосувати, навіть вказавши інший діючий мейл.
Най жиє Гуцулія!

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

GreenLION

Проголосував. А що за проект, якщо не секрет?
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Dima_Bear


Romchick

І йа прогаласував.

inkognito

ЦитуватиПроголосував. Але та зараза не дає мені ще раз проголосувати, навіть вказавши інший діючий мейл.

Це мабуть тому, що я вже голосував із нашої зовнішньої ІРшки. Третій раз не дасть. Чи ти із домів пробував?
Resistance is futile

Bottlehunter

З дому. З роботи получилося, також одноразово.
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Наш проект це сайт з прогнозами для футбольних матчів. Прогнози генеруються розумним алгоритмом на основі статистики минулих матчів, це відрізняє нас від ресурсів схожого спрямування де прогнози роблять експерти. Поки ми робимо прогнози на футбольні матчі для Британії, Німеччини, Франції, Іспанії та Італії. Наша ціль стати кращим ресурсом зі спортивного прогнозування в світі.  Детальніше можна почитати тут: http://www.betegy.com/about.

Всім ВЕЛИКЕ дякую за голоси, так як хід голосування нам невідомий, передбачити результат ми не можемо, тому нам потрібно якомога більше голосів, тому хто ще не проголосував, прохання проголосувати). Результати повідомлю як тільки то зразу.  Ну і активно роздаю плюси в карму))

Alter

В дупу голоси! Най все вийде і буде з того Щось!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

284 Гості, 0 Користувачів