Потрібні голоси

Автор linuxoid, 05.12.2012 10:03:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Сьогодні останній день голосування, тому дуже прошу хто не голосував чи має можливість ще раз проголосувати, будь-ласка, проголосуйте

linuxoid

Наш проект в номінації на перемогу в конкурсі! Тобто разом з іншими, що набрали максимум голосів, наш сайт відібраний для визначення переможця! Зараз нашу "долю" будуть вирішувати судді кункурсу.

Всім дуже дякую за допомогу, без вас могло б нічого не бути. Ну і +100500 в карму, як обіцяв.

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Hel_2

Теж вітаю !
І бажаю перемогти. ;)
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

linuxoid

Нажаль конкурс ми не виграли, але і не програли. І знову ми учасники вже іншого конкурсу, і знову хочу попросити проголосувати (http://thenextweb.com/startupawards/poland). Для голосу потрібно лише обрати зі списку betegy.com і залишити свій email, на котрий прийде лист посиланням для підтвевдження голосу, по котрому потрібно буде перейти. Напер вдячний, ну і +100500 в карму кожному, хто проголосує.

Dexter

+1
затра якшо знайду паролі до решти почт ше проголосую

Roy

Проголосував. Цікаво, яку загалом кількість голосів ви набрали, і яка різниця була між вами і переможцем?
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цитата: Roy від 10.02.2013 22:58:17
Проголосував. Цікаво, яку загалом кількість голосів ви набрали, і яка різниця була між вами і переможцем?

Деталей ще не знаю, днями відпишусь. Голосів в нас було більш ніж досить, але там була не так війна маленьких фірм, як війна великих інвесторів.

linuxoid

залишилось менше години на голосування)

Dexter

Звертаюсь до форумчан з похожою просьбою=)
Прошу проголосувати за знайому, котра бере участь в проекті "Твоя стипендія".
Такий конкурс проводиться щороку у всіх Магдаках=)
Зарплата там не дуж висока, тому стипендія добряче поможе (знаю по собі, пропрацював там рік часу)  ::)
Форма реєстрації простенька, навіть не потрібно підтверджувати достовірність пошти  :)
Всім хто поможе по + в карму ;)


http://my-company.mcdonalds.ua/sc_2013/album/82

mitncik


inkognito

Resistance is futile

linuxoid


Synoptyk

...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

YserL

+1 цікава соціальна мережа маку

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

S_E_R


Bottlehunter

І я проголосував.
Най жиє Гуцулія!

Sunkatalano


Hel_2

Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

275 Гості, 0 Користувачів