Чим земля багата !

Автор vitruxa, 09.12.2012 19:54:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

vitruxa











Привіт форумчанам ! Маю не величке таке хобі. Ось і  вирішив дещо показати зі своїх знахідок.

Roy

Завжди цікаво дивитись знахідки друзів по хоббі. Єдине, просив б заливати фотки на більш надійний ресурс, скажімо на Пікассу (гугл), ніж на ненадійний радикал.
Дякую.
Meine Ehre heißt Treue

vitruxa

   


Ось така гарна тарілочка попала мені в руки!!! ;D

yaroslav21

А хіба тареля копана

vitruxa

Тарілка не копана, найшов на відпочинку в Одеській області. Скинув сюда , бо не хотів створювати додаткову тему заради тарілки !!!


Ще добавлю що вона знаходилась на дачі, серед звичайних тарілок. Дуже захтіла і поїхала до Львова : ).

vitruxa


vitruxa

Вчора трошки покопав. Багато було різного хламу. Що хоч привернуло увагу, це пломба з написом польською -  таможня. Також найшов частину ноги статуетки . Припускаю що може бути окопна творчість. Монета це з моєї колекції ( не коп ). Розмір ступні 4,5 на 2 см. Метал оливо або свинець.

Roy

П'ятачок класний, стан пруф мені видніється.
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Тарілка шикарна, я з такої їв на свята.
І звіря, в якості еталону розміру трушно.
Декольтем своїм мене манила.

goom

Нога виготовленна в умовах заводу або майстерні. Таке литво в окопних умовах практично не можливо виконати.

vitruxa

Можливо. Просто в пару метрах збоку я знайшов розплавлені куски такого металу, тому зробив такий висновок. Залягання ноги і пломби на одному рівні, в пару метрах одне від одного.

leuba

скажіть люди хто шо знає про ресторацію гольдмана вул.жовківська

Lemberg76

Цитувати
Ось така гарна тарілочка попала мені в руки!!! ;D

Маю таку ж саму соусницю в домашньому сервізі... Таке враження що з одного комплекту... ;D

vitruxa


Lemberg76



Прошу... Трохи правда відрізняються... :)
Звиняйте шо трохи не в тій темі...

vitruxa

Вчора мав трошки вільного часу і поїхав покопати. Було багато різного скла, кераміки, металу, закамянілих кальмарів, шрапнелі. Розстроївся і пішов до машини. Аж раптом сигнал і вилізло ядро, потім перстень а за ним пломба ( на ній напис 1201 ). Дуже цікаво, на не великій  ділянці знахідки різних часів. Думаю ще туда попасти!!!






yar-79

Я таку пломбу на ковбасі бачив))

vitruxa

Рой казав мені те саме. Тому пломба не рахується !!!  ;)

237 Гості, 0 Користувачів