Бібрка. Обговорення

Автор Bottlehunter, 10.12.2012 11:39:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

yar-79

Плюс за звіт! В Бібрці не був, але доводилось копати неподалік, там є троха Черняхівської культури...

STALKER


GreenLION

Насправді, кожне місто, село, селище чи хутір мають щось цікаве, своє неповторне в тому числі і Бібрка. Мені доводилось бути в Бібрці разом з німецьким істориком-етнографом в принципі і географом (Ганс Крістіан називається). Так от він надзвичайно цікаво розказував про Бібрку, яка мені здалась дуже симпатичною, неповторним містечком і взагалі гарне враження залишилось.
Бібрка була колись великим містом (найбільшим в тих краях), набагато більшим ніж Перемишляни, районним центром. Є там площа ринок, де колись стояла ратуша, а тепер видно її руїни (вроді тільки фундамент), закинута синагога, що активно руйнується часом, людьми і іншими чинниками. Та й взагалі містечко цікаве з точки зору історії містобудування та й рельєф там цікавий з точки зору природної.
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Bottlehunter

Я не маю нічого проти міста як такого. І також читав історю, перед тим як поїхати. Але коли приїжджаєш на місце і замість кави та видовищ маєш розвалені будинки і абсолютно ніяких позитивних вражень, то що вже тут зробиш. Перепрошую, якщо зачепив чиїсь патріотичні почуття.

Якщо маєш якісь цікаві матеріали, закинь в основну тему, щоб все не виглядало однобокою думкою однієї людини.
Най жиє Гуцулія!

GreenLION

Намагався знайти фотки, але вони десь щезли - залишились тільки спогади. Запитаю може колега, що був зі мною має ті світлини. На Ганса Крістіана виходів не маю.
Я до Бібрки немаю ніякого відношення, просто пишу про неї "під іншим кутом".
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Roy

Десь чув від когось, що Бібрка являється формально чи неформально найменшим містом України. Але це міг хтось сказати з місцевих.  :)
Взагалі, щоб не псувати собі настрій, в такі містечка краще відправлятися в теплу пору року, коли не буде бруду і болота. Сірість, бруд, холод - сприяють до більш негативного відношення, як не крути.
Колись, років з 10 тому був в одній кафешці місцевій, так от, там зелень до салату для нас зірвали прямо з грядки, котра була недалеко від наших столиків. Це якось дуже по провінційному приємно було.  :)
Meine Ehre heißt Treue

GreenLION

Цитата: Roy від 10.12.2012 20:11:31
Десь чув від когось, що Бібрка являється формально чи неформально найменшим містом України.
Офіційно і реально найменшим містом України є Угнів!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Roy

А, чуть не забув. Що в Бібрці є найцікавіше?

Кілька рівневий підземний бункер зв'язку, секретний, дієздатний. Знаходиться ось тут, на вікімапії вже не секрет  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Так, найменшим містом є Угнів. Що цікаво - за кількістю міст Львівська область поступається лише Донецькій. Але наші міста називаються містами через історичні чинники, їхні - через достатню кількість населення і тотальну урбанізацію другої половини 20-го століття.

Бункер є, та що з того радості. Все охороняється і недоступне.
Най жиє Гуцулія!

Hel_2

За звіт тримай плюса )
Сам в Бібрці ще не бував ніколи, але доводилось кілька разів, проїджати на автобусі через неї.

Ще запам'яталась якась закинута фабрика недалеко від Бібрки.
Але це вже було дуже давно, тому вже непам'ятаю де ця фабрика була.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

yaroslav21

Таааа,Бібрка то є правдива дзюра...більша за Радехів,чиста правда.

225 Гості, 0 Користувачів