Благодійна поїздка у дитячий інтернат на свято Миколая

Автор Roy, 16.12.2012 16:40:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Є така пропозиція, на свято св. Миколая зібрати якісь теплі речі, одяг, іграшки і відвезти у якийсь з периферійних  дитячих інтернатів. Знаю, часу трохи обмаль, але все ж, переконаний, що комусь наша маленька, але допомога буде потрібною і радісною.

Можливо хтось знає якийсь такий інтернат, якого оминають масові піар-акції допомоги, які є трохи скромнішими в цьому плані, але також потребують та розраховують на допомогу.
Можна зібрати речі, скинутись трохи грошима. Можна купити цитрусових і солодощів. Як варіант.

Хто за допомогти, підписуйтесь нижче.
Є якісь варіанти та пропозиції, діліться також тут.
Перед поїздкою до обраного інтернату, треба обов'язково зв'язатись з адміністрацією закладу.
Наразі нас двоє.


Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

Ось тут є перелік сиротинців Львівської області http://vidlunnia.ucu.edu.ua/hostels/
У мене є трохи плюшевих іграшок в хорошому стані, трохи одягу, який вже не ношу, кілька зайвих пачок паперу А4... Думаю щось таке є у кожного.
Мені до душі Дитячий будинок "Вишенька", Кам'янко-Бузький р-н, с. Жовтанці.
Можливо десь недалеко є "злачні" місця цікаві exploreru  і можна буде поєднати корисне з приємним ;)

Rufus

Ідея дуже хороша. Як пропонував Рой, хто не має дитячих речей можуть скинутися (хто скільки може, але хоча б по 50 грн.) на солодощі і мандаринки. Думаю діти будуть раді. Гроші передавати Ройкові, або в Пивничці залишати з запискою про призначення пожертви.

P. S. Гроші ввечері залишу в Пивничці.

+1 в машину
Be friendly to bats!

Bottlehunter

Гарна ідея!
Я дитячих речей не маю, куплю солодощів та віддам свого старого компа.

А чим і коли їхати будемо? Я цього тижня після 3-ї вільний, заради благородної справи відпрошуся трохи швидше з роботи.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Я візьму трохи речей з дому, грошей гривень з 100 а може й більше.
Їхати  будемо машиною, загрузимо багажник і в дорогу. Жовтанці непоганий варіант. Завтра зранку подзвоню туди.

Гроші також можна скинути на карточку, її номер повідомлю в особисті повідомлення.

Дякую тим, хто зголосився, плюси в карму.  ;) Чим нас більше буде, тим краще.
Meine Ehre heißt Treue

Dexter

Файна ідея=)
На теперішній час я вже поміг грошима одному інтернату ( в ВК була акція такого типу) скидувалися не великими сумами, але нас було на диво багато=)
І цю акцію постараюся підтримати, в мене в молодшого брата гора іграшок валяється, котрі вже давно пилюкою припадають, думаю він буде не проти їх подарувати=)

linuxoid

З радістю приєднаюсь. Можу допомогти лише грошима, бо речі і іграшки всі вже роздані.

Marichka

Також приєднуюсь. Допоможу лише грошима, бо одяг та іграшки пороздавала в попередні роки.

Roy

Дзвонив тільки що у "Вишеньку", говорив з жінкою-вихователем, зраділа дзвінку.
На день Миколая в них планується свято, і було б добре до них заїхати на годину четверту.

По її словам, що найбільше потребують діти то це канцтовари, взуття, солодощі, цитрусові, і ще з фруктів то це хурма, вони її ніколи не їли.
Десь така картина.

Треба ще трохи зібратися фінансами.
Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах


Golem

З задоволенням допоможу грошима. Поміг би ще й транспортом. Але, на жаль, доволі завантажений :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Йа в машину +1! Спробую зібрати чогось смачного по знайомих ще.
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Фізично долучитись не зможу, але долучусь матеріально, сконтактую з кимсь і передам.
Він копав, і ти копай!!!

Student

Добрий день.
Якщо тре - транспортом допоможу, речей вже не лишилося - все пороздавали, грошима обов`язково допоможу.

inkognito

Каси троха закину увечері в Пивницю. Непотрібні речі на жаль віддав на попередню акцію, що Стефко організовував. Місце в транспорті ще є?
Resistance is futile

gribkoff777

Зюзю на хурму закидую Рою на пластик.
Постскриптум. Беріть "корольок", бо від звичайної хурми діти плюватися будуть.
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

zelja


Roy

Пройшло супер, всі задоволені і ми і дітки. Дякую Всім хто долучився, особливо тій Блондинці, що в кедах, оскільки це була її ідея на такий захід. Дякую.

Трохи пофоткав, сьогодні ближче до вечора напишу звіт.
Meine Ehre heißt Treue

230 Гості, 0 Користувачів