В космос за 137$ :)

Автор Ritmas, 22.12.2012 23:48:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Ritmas

Старенька стаття:

http://creep.ru/2009/09/17/v_kosmos_za_137_41_foto.html

...але бюджет тієї авантюри радує.
Я розумію розумом...

YserL

Є купа аналогічних запусків.
http://ibigdan.livejournal.com/7368548.html
і інші

Le-i-3o

А хіба ми своїми силами такий зонд від нашої кумпанії в небо запустити не моглиб?
Він копав, і ти копай!!!

YserL

Цитата: Le-i-3o від 26.12.2012 17:12:01
А хіба ми своїми силами такий зонд від нашої кумпанії в небо запустити не моглиб?
Запустити можна, питання треба найти його після приземлення. Для цього треба GPS трекер, який відправляиме координати.
Чуваки з Росії запускали, загубили навіть із супутниковим трекером)

Le-i-3o

Цікаво звісно булоб провернути такий запуск.
Він копав, і ти копай!!!

axizep

я теж колись про такий прікол думав )
можна б було організувати,якби зібрались докупи паро людей,які вміють майструвати.
я би міг допомогти з електронікою.
мій друг купляв на ебеї китайський джіпіес трекер,який відправляє через якийсь період координати себе смс-кою на певний номер.
якихось 30 уе коштує. треба дізнатись один нюанс:через який інтервал він це робить,так як треба якомога частіше.
камеру на емаркеті можна аналогічну і за 350 грн купити,треба тільки щось примудрити,щоб вона сама з певним інтервалом робила знімки. навряд чи є така встроєна ф-ція,то ж доведеться робити зовнішню схему,яка б закорочувала контакти "пуску".
це все я би міг взяти на себе.
але є інші 2 питання,в яких я би скооперувався з кимсоь.
ну по перше треба гелій (думаю можна дістати на львівському хім заводі,+треба купити або орендувати балон).
по друге треба метеозонд (силіконову кулю). мож десь і можна замовити в інет магазинах,треба підшукати.
і третє,саме складне це парашут. незнаю чи такі маленькі десь продаються,хоча напевне їх використовують ракетомоделювальники,для спуску їхніх ракетних моделей на землю. нам напевне треба буде величенький,так як вся система (разом із лопнувшою кульою) буде важити 1-1.5 кг.
+треба буде його так скомпонувати,щоб він надувся набігаючим потоком повітря. бажано цю процедуру відробити до генерального підйому і без апаратури.
+треба якось домовитись про час і місце підйому,з хз якимим службами авіасполучень,щоб не виявилось що наш метеозонд попав в турбіну літаку )))
кого цікавить така афера,буду радий скооперуватись. так само потрібна і фінансова допомога,яку по ходу купівлі обладнання і газу потрібно буде збирати.
поки що ваші плюсики в знак підтримки )
Slavko

axizep

з останніх додумів: джіпіес трекер і фотік у випадку їх успішного повернення не будуть являтись розхідним матеріалом,і повернуться до людини яка їх зафондувала (а може в кого є стара і не дуже потрібна фото мильниця). а от гелій,безвозмєздно (читай даром) ізразходується в атмосферу ) + парашут,нікому не потрібна хрєнь.
но загалом думаю,можна вкластись і в суму поменьше як 130 уе. тут головне питання,кіко в нас гелій коштує. може хто знає?
Slavko

Caesar

Є стара мильниця, правда дисплей розбитий, мо закинути глянеш чи на щось згодиться
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

axizep

так! якщо вона робить фотки,то читат їх і так будем із флешки потім,дісплей нам ні до чого. годна ідея!
цікаво якої якості фотки вона робить? адже вони будуть кінцевим результатом нашої затії )))
доречі можна буде і 2 фотіки повішати,один фотки щоп робив,а другий відео знімав.
головне шоп вони в масу вписались,яку б метеозонд підняти.
Slavko


YserL

Якщо з запускати, то за 200-300 км від кордону.
На борту:
- камера, яка періодично робитиме знімки
- HD відео камера для запису польоту
- 1 GPS трекер (а краще 2)
- Радіо маяк ("Охота на лис")

- куля
- парашут
- балон гелію

Підйом до 35-37 кілометрів, протестувати обладнення при -50 градусах.
Час підйому близько 2 годин.
Плюс дізнатися на рахунок дозволів.

axizep

доречі,я теж думав про охоту на лис! впринципі можна круто зекономити і обійтись одніє охотою на лис!
заодно це зробить пошук метеозонда ще й прікольною спортивною грою! )
я би міг на гуртку позичити антену-приймач для цієї справи,а передавач зробити буде мені легко і зовсім не коштовно!
Slavko

axizep

є ідея як з балоном гелія бути: можна спитати в торговців шариками,які промишляють на свята.
як хтось таких зустріне на новий рік (а я думаю їх в центрі буде багато),то розкрутіть їх на рахунок розказати,де можна купити по чому і скільки коштує аренда балону).
Slavko

Bottlehunter

На Городоцькій навпроти "Магнусу" є магазин Галицький Писар. Там можна надути кульки гелієм. Одна кулька коштує біля 5 грн.
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Хоть і вчився на Компютерній Інженерії(і добре вчився) давно всі знання звелись до рівня дуже низького, стидно але шо поробиш :) у звязку з цим допомогти зможу лише  принеси подай і все решто що буде під силу. ну і фінансова доля звісно.

Пропоную зустрітись за гарним кухлем пива і все вживу обговорити.
Цитата: YserL від 26.12.2012 21:14:26

Плюс дізнатися на рахунок дозволів.
А хто такі дозволи мав би видавати?
Він копав, і ти копай!!!

axizep

треба таки піти на городоцьку,дізнатись де вони той гелій беруть,бо в них в роздріб+націнки то буде ультра дорого напевне.

я от ше подумав нарахунок водню. його можна відносно легко добути (електролізом) але є дальше проблема його стискувати (в балон або відразу в кулю) треба хитрий насос + вибухонебезпечність.
Slavko

Ritmas

Можу допомогти совієцькими радіокомпонентами для радіомаячка (без нього буде важко знайти зонд).
На рахунок камери - на Ібеі і Діалекстрімі є купа "одноразових" камер вартістю від 5 до 50 баксів.
В тому числі і ХаДе/ФуллХаДе.
Можна щось пошукати і з інтервальною зйомкою, або "вліпити" туди картку на 32Гб на 5 год. відео.
Можна "вклеїти" невеличкий відео-передавач з радіусом в 1 км - щоб бачити на тєлєку місце приземлення "посадочного модуля".
В такому варіанті головне 2 речі - знайти потім зонд, і видобути з "посадочного модуля" живою карту памяті... :)
Я розумію розумом...

Ioan85

Amateur Rocket Blasts Into Stratosphere

Roman_P

Я також хочу прийняти участь у цьому проекті . Я міг би допомогти з електронікою , програмуванням ( всілякі GPS , мікроконтролери , щось залогувати на компі , радіокерування і т.п. ) .
Звичайно , фінанси також .
Ця тема має великий інтерес . Тому є сенс найближчим часом зустрітися (можливо на тих вихідних) ,  вияснити що ми хочемо і братися за реалізацію .

axizep

на вихідних маю інші плани звязку з новим роком )
але це нам не заважає обговорювати тему тут.
тема електроніки найменш мене торкає,так як я чуюся в силах зробити то і сам.
звичайно кооперація вітається,благо по даній темі дописувачів є.
загадкою лишається парашутна тема,ну і ціни на газ/шарик,параметри шарика,кіко в нього вдувати ітд ітп.

в мене появилась ідея-прикріпити до посадочного модуля тирчачі вниз тоненькі довгі деревяні палочки,щоб при посадці вони взяли удар на себе.
в кого є думки про парашут?
Slavko

280 Гості, 0 Користувачів