В космос за 137$ :)

Автор Ritmas, 22.12.2012 23:48:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

axizep

ОЛОЛО ОЛОЛОЛ,як все запущено (

Le-izo ладно,11 раз пояснювати не буду,читай попередні дописи )

ту роман-п : http://www.ebay.com/itm/SMS-Control-Vehicle-Car-Realtime-GPS-GSM-GPRS-Tracker-Tracking-System-Device-/330835973397?pt=AU_Gadgets&hash=item4d075c5515     або   http://www.ebay.com/itm/GSM-GPRS-GPS-Mini-Network-SMS-SOS-Voice-Kid-Tracking-Dialing-Positioning-Calling-/271089327194?_trksid=p2047675.m2109&_trkparms=aid%3D555003%26algo%3DPW.CAT%26ao%3D1%26asc%3D142%26meid%3D4505316642892792474%26pid%3D100010%26prg%3D1076%26rk%3D5%26sd%3D281024942035%26   буде цікаво,пошукай ще,там їх багато всяких різних. можна ше пошукати обзори який кращий ітд ітп...
зверни увагу на слово GSM: воно означає,що туди вставляєм сім карточку і апаратєц самостійно відправляє координати смсками на прошитий тобою номер телефону,або по gprs  передає координати на їхній сервак,де ти вводиш його номер-код і відслідковуєш рух онлайн.
стосовно водню і бабахнути-вовка боятися- в ліс не ходити. водень вибухає коли вже змішаний з киснем у пропорції. та і звагалі,я думаю дотримуватись правил техніки безпеки. це не складно. і не курю я,і вам не рекомендую )
Slavko

axizep

ще питання до романа-п :  поділися будь-ласка контактами/сайтом фірми техекспо,бо я находжу тіки відділення в києві...
Slavko

Roman_P

to axizep :
Не факт що на висоті кількох кілометрів буде працювати GSM . Діаграма направленості антен базових станцій спрямована вздовж земної поверхні . На висоті переважно нема абонентів мобільного звязку . Тобто спостерігати за рухом кулі в реальному часі буде не можливо . Уважно передивися відеоролики які є в пості . Я це чув десь там .

Контакти Техекспо :
http://clientclub.org/id5773/%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%BE_%D0%9D%D0%BF%D0%BA%D0%BF
м. Львів, вул. Антоновича, 112,
79057
Тел.: (032) 2953948
Факс:(032) 2952165
E-mail:techexpo@lviv.gu.net

Я завтра уточню на роботі контакти Техекспо . Не впевнений що це актуальні .

Roman_P

Техеспо перебрався в інший офіс : вул. Героїв УПА 71д , тел.244-04-62 , 245-45-24 . Це територія колишнього заводу кінескопів .

axizep

то шо він там на висоті не буде передавати данних,то невелика біда,головне го найти потів разом з камерою
Slavko

:-)

Декольтем своїм мене манила.

Ritmas

Ось фрагмент з буржуйського фільму. Трохи більше ніж за 137 $, але не все так страшно, як здається...  :)
Я розумію розумом...

axizep

зробив антену для пеленгації,маю приймач (рацію). от з передатчиком трохи трабли. не можу настроїти його. збуджується (  но возбмусь посерйозніше і зроблю. презервативи вже замовив )  порахував скіки водню буде з кілограма гідрооксиду натрію,067 кг алюмінію,і 1,3л води вийде 240 літрів водню. рахуючи що 15 літрів водню можуть підняти в повітря 12гр ваги (враховуючи прерзватив) це дуже багато. в сфері сім гідрооксид водню коштує 9 грн за кг.  треба спробувати цю реакцію,як вона проходить. чи вистачить тиску щоб нати прєзіки ітд ітп.   купив літієві батарейки 3в. вони витримують до -40 морозу і можуть працювати. 2шт.  от настрою передатчик і можна то пробувати буде )  була ідея ще взяти малесеньку охоронну відокамеру і підєднати до неї відеомодулятор. можна буде спостерігати політ кулі в реальному часі.
Slavko

axizep

після короткої перерви в півтора рочки (дитина вже могла би вирости за той час) я знов вернувся до цієї теми. на цей раз я таки надув гандоньчик воднем.  і о чю!  він за паро годин поволі здувсі. думається що пори латексу як губка для молекул водню. краєм вуха чув що є такі аерозолі,якими запшикують бальончики перед тим як їх гелієм надувати,щоб вони не так бистро здувались. якшо форумчани знают як ті аерозолі назив. і де їх можна придбати то най напишут.
але взагальному довольний. мої розрахунки підтвердились і 6 літровий гондоньчик підняв у повітря 5.3г груз.
ше хочу поділитись ідеєю,як я збираюсь весело провести час коли в мене все вийде: запустити шаріки з передатчиком в стратосферу,і спеціальною антеною їх шукати потім. отака от розвага аки полювання на лис )
Slavko

linuxoid

Цитата: axizep від 21.07.2014 20:22:29
після короткої перерви в півтора рочки (дитина вже могла би вирости за той час) я знов вернувся до цієї теми. на цей раз я таки надув гандоньчик воднем.  і о чю!  він за паро годин поволі здувсі. думається що пори латексу як губка для молекул водню. краєм вуха чув що є такі аерозолі,якими запшикують бальончики перед тим як їх гелієм надувати,щоб вони не так бистро здувались. якшо форумчани знают як ті аерозолі назив. і де їх можна придбати то най напишут.
але взагальному довольний. мої розрахунки підтвердились і 6 літровий гондоньчик підняв у повітря 5.3г груз.
ше хочу поділитись ідеєю,як я збираюсь весело провести час коли в мене все вийде: запустити шаріки з передатчиком в стратосферу,і спеціальною антеною їх шукати потім. отака от розвага аки полювання на лис )

Водень втримати дуже важко навіть в металевих балонах, через розмір молекули, а чи треба? Для запуску контрацептив потрібно надувати не повністю, інакше недолетить і до хмар - лопне через низький тиск на висоті, а надувати безпосередньо перед замуском.

axizep

там неважно як надувати-повністю чи не повністю-він спускає в любому стані.а то що він лопне-мені на руку,бо я не збираюсь 300+ км їхати на машині за ним в пошуках куди ж його вітер заніс ) і без того він напевне далеко залетить.
Slavko

284 Гості, 0 Користувачів