Поїздка на закинуту РЛС на Боржаві

Автор YserL, 13.06.2009 23:36:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Хочу поїхати на РЛС на Боржаві http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,468.msg3161.html коли потеплішає і припиняться дощі.

Akella

а давай після сесії в Політесі?))))))))
Akell me nice!

zelja

Цитата: Akella від 13.06.2009 23:53:40
а давай після сесії в Політесі?))))))))
Святі слова :)
Я мабуть теж :)

YserL

Ок, я теж 22 маю останій екзамен.

Akella

та в політесі сесія закінчується 5 липня аж((((((((
Akell me nice!

Skip

я б з вами теж поїхав, бо минулого разу в мене не вийшло, а туди хочеться з"їздити

inkognito

і я +, але хоче б мене за тиждень попередьте, а краще за два
Resistance is futile

Bigdan

Їду з друзяками 8-9 на цих відхідних 8-9. Як хто має бажання можете приєднуйтесь. Пишіть в аську  :) добазаримось шо па чом.

Rubak

 :'( ай, я так туди хочу, а на ці вихідні дні не виходить.

Bigdan

Зїздили суперово :)  в венчір долізли до частини, знайшли воду прийшлось трохи Голема похарити  ;D, палатки спочатки поставили біля плацу, потім я знайшов зачотне місце в адмін споруді на другому поверсі. Палатки перетягнули туди. Оскільки там вітер не так дув, була підлога деревяна, а вкоридорі місце під ватру, біля якої ми просиділи до 2 години. За дровами бігали в ліс, що біля частини, там їхдостатньо.
   Зранку підйом в 11 годині  8) водні процедури, дослідження того всього. Піджераємо, і в 2 годині тусуємо назад.
Далі було цікавіше. Трохи, заскоро звернули з дороги і залізли в дебрі  :'( крутий спуск до річки  (перепад висот 900м) дальше порпри річку йшли позвіриній стежці з багаторадовим подоланням перешкод і переходів річки. Звичайно на лємпотричку ту не встигли на 6, але воно того було варте ;) . Назад добирались електричков до Волвця, там сіли на поїзд Київ-Харків і пів тпретьої були ві Львові.

Golem

Молодці, зачот! В річці внизу купалися? Там є багато глибоких місць.

Виклади пару фоток і той же еткст, але в розділ Згадуємо -> Звіти Шоб порядок на форумі був.
Дігери всіх країн єднайтеся!

246 Гості, 0 Користувачів