Поліське

Автор matvs, 02.01.2013 13:38:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

matvs

Поліське - це безлюдне місто, яке знаходиться в зоні відчуження на відстані приблизно 30 км на захід від міста Чорнобиль.
Люди в цьому містечку були відселені трошки пізніше від дати аварії на ЧАЕС, проте тут живуть кілька домів з самоселами.

Як добратись в Поліське?
Офіційно в'їзд в місто заборонений і на в'їздах стоять КПП. Проте, можна попасти в містечко кількома способами.

1. Офіційний дозволений спосіб автомобілем.
Автомобілем можна попасти офіційно без будь-яких дозволів тільки в період Пасхи, коли сюди люди їдуть на цвинтар. В цей час місто дозволено для відвідувачів. При цьому можна навіть взяти перепустку на КПП, хоча як я зрозумів, військовим ця перепустка не дуже потрібна. Ще перевагою цього способу є те, що можна походити і поїздити комфортно по місту автомобілем. Дороги в місті досить ще збереглись на більшій площі. Крім того, в цей час тут людно і якщо заблудитесь, то можна зустріти людей.

2. Інший спосіб повз КПП.
Недолік цього способу, що по місту потрібно ходити пішки.
Попасти в місто Поліське можна скориставшись автобусом, який їде з міста Овруч до міста Київ. (До Овруча можна добратись поїздами з пересадкою в місті Коростень). Коли будете переїжджати через річку Вуж, попросіть водія зупинитись вийти в туалет. Переважно в цьому місці водії самі зупиняють автобуси, щоб пасажири пройшли провітритись. Вийшовши з автобуса можна піти повз річку до міста або по дорозі до КПП, але непомітно повернути направо.

3. Є ще способи добирання іншими дорогами автомобілем повз КПП, але ця інформація не для загального розголосу.

Що можна побачити в Поліському?
Місто пусте і всюди руїни... В Поліському 80% площі - це напівзруйновані природою приватні будинки. Адміністративні будівлі збереглись. Є кілька багатоповерхівок.
Проте є кілька хат, в яких ще живуть люди. Також є ще незанедбана православна церква, яку підтримують в нормальному стані.
Цікаво, що асфальтове покриття збереглось в багатьох місцях.
В Поліському можна побачити багато цікавих інших місць, так як це місто було районним центром.
Рівень радіації в місті в нормі, так як на Пасху пускають сюди людей.


Ось деякі фото:
















Ще кілька фото тут: https://plus.google.com/photos/114029478143547241046/albums/5828805467674289393?authkey=CL-ZtInYyKHogwE

Dexter

В Прип'ять також впускають на день відкритих дверей, але тільки по наявності дкументів, про колишнє місце проживання в відчуженому місті.
Хіба в цьому містечку не буде такоїж проблеми?

inkognito

Головне питання: навіщо туди пхатись? що там такого цікавого та поважного? Себто я хочу сказати, що є багато значно кращих локацій для дослідження в радіусі 500+ км від Міста Лева. Цитую: "В Поліському 80% площі - це напівзруйновані природою приватні будинки" - то лише на це варто дивитись там? Який сакральний зміст Вашого допису? Щиро дякую!
Resistance is futile

matvs

Цитата: Dexter від 02.01.2013 13:57:18
В Прип'ять також впускають на день відкритих дверей, але тільки по наявності дкументів, про колишнє місце проживання в відчуженому місті.
Хіба в цьому містечку не буде такоїж проблеми?
В 2012 році документів щодо проживання не вимагали. При цьому можна було заїжджати автомобілем в місто без оформлення перепустки.

matvs

Цитата: inkognito від 02.01.2013 17:14:24
Головне питання: навіщо туди пхатись? що там такого цікавого та поважного? Себто я хочу сказати, що є багато значно кращих локацій для дослідження в радіусі 500+ км від Міста Лева. Цитую: "В Поліському 80% площі - це напівзруйновані природою приватні будинки" - то лише на це варто дивитись там? Який сакральний зміст Вашого допису? Щиро дякую!
Головне питання: навіщо туди пхатись?  - та пхатись як і на інші об'єкти. Я був там лише один раз і все місто не оглянув. Звичайно можливо є багато цікавого. Те саме з Припятю - все те саме - усі ж такі подібні зруйновані будинки. А цікавим об'єктом є АЕС, на яку все одно не пустять нікого.

276 Гості, 0 Користувачів