Вело-тріп Львів-НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ

Автор Kanwas, 15.01.2013 03:01:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Kanwas

Всім Привіт !
Чуть "історії". Маю спортивний велосипед , совєтский щось типу "Туриста" або "Старт-Шоссе" , але апгрейджений з сучасними деталями. Літом (2012) часто любив сідати і їхати по трасі Львів-Стрий , зазвичай доїжджав до Липників-Миколаєва і назад бо небуло часу. І завжди хотів кудись так поїхати не на один день і не на паро годин , а десь на паро днів а то і довше.

Сам я так нікуди не їздив , адже я нуб в велоподорожах та і не було з ким , тому ще до початку літа надумав якось придумати і організувати якусь подорож. Їхати десь по дорогах (асфальтованих ) або добре вкатаних грунтових , бо мій велосипед непотяне інших доріг.  Жити мабуть в палатках . А куди вже їхати придумаєм.

Тому хто також в такому зацікавлений пишть , обговорим )

_BuR_

Такий формат подорожі і такий ровер трохи не сумісні. Все бівачне спорядження на одній спині не потягнеш, треба багажник, прикріпити на старт шосе немає як, консольний до підсиділа максимум ну до 5-7кг.
Як варіант - серед ночі виїзд в сторону гір - і так через 200-300км зупиняєшся на ночівлю в якомусь санаторії, чи готелі чи базі відпочинку, вранці назад або далі. Але знову ж таки є заоежність від місць зупинки і треба хорошу форму.
Ще одне, їдучи асфальтами мало цікавого, треба заглиблюватись у другорядне бездоріжжя, тому варто скласти якийсь дорожний гібрид чи просто мтб.
Однодумців можна найти на тому ж бескиді чи веломаксі
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

Kanwas

Багажник є , і кріпиться не під сідло. Люблю цей велосипед через те що хід в нього дуже легкий , порівняно з іншими в яких товсті колеса з здоровезними протекторами. Хотілось би більш рівнисту місцину , і якщо кудись їхати то не великими транзитними дорогами типу Львів-Стрий, Львів-Київ. В готелях-мотелях зупинятись не хочеться , палатка саме то). А щодо фіз підготовки  не скажу що я прям супер спортсмен но і хиляк) , в день 100-200 км проїду , але залежить від дороги і інших чинників )

Roman_P

Ровер типу "Турист" чи "Старт-Шосе" дуже навіть добре для подорожей і саме за рахунок легкості ходу . Я сам колись багато сезонів відкатався Туристом . Потім був один гірський зараз інший гірський . Тому можу казати що Турист дуже навіть рулить .
Для день-два подорожі великого багажника не потрібно . Сучасні намети , спальники легкі . Харчі , казанки і т.п. возити з собою не доцільно . Все одно ровером їздиш там де є хоч якась цивілізація а значить магазини чи кафе .
Зараз зима , не сезон . Маєш час перебрати-змастити ровера .
Потепліє давася чути .

Kanwas

Цитата: Roman_P від 17.01.2013 00:18:55
Ровер типу "Турист" чи "Старт-Шосе" дуже навіть добре для подорожей і саме за рахунок легкості ходу . Я сам колись багато сезонів відкатався Туристом . Потім був один гірський зараз інший гірський . Тому можу казати що Турист дуже навіть рулить .
Для день-два подорожі великого багажника не потрібно . Сучасні намети , спальники легкі . Харчі , казанки і т.п. возити з собою не доцільно . Все одно ровером їздиш там де є хоч якась цивілізація а значить магазини чи кафе .
Зараз зима , не сезон . Маєш час перебрати-змастити ровера .
Потепліє давася чути .
Згоден що харчів не треба возити , проїжджаючи через будь яке село завжди є кафе де можна поїсти) . А написав зараз , бо завчиай літом коли хочеш їхати нікого незнайдеш  :-\

235 Гості, 0 Користувачів