Чи чули ви про кроухантерів/кілерів у Львові?

Автор yaroslav21, 20.01.2013 21:06:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dexter

Цитата: stinger від 24.01.2013 20:17:09
Котиків ніхто не підгодовує, вони свійські і просто шаряться від двору до двору заради погуляти)
На спальних районах міста можна дуже часто побачити літніх жіночок котрі ходять з блюдечками і підгодовують табуни котів котрі там множаться , після чого наші коханні ЖЕКИ ( в основному весною) починають ці табуни травити. В наслідок підвали смердять і повсюди валяються тушки котів та собачок ( не завжди бездомних).
  А голуби це і так всім відомо=) Особливо на пл. Митній, там їх годують всі а самі голуби виглядають так ніби прилетіли з фільму "Оселя зла"=)

antihunter

ЦитуватиКотиків ніхто не підгодовує, вони свійські і просто шаряться від двору до двору заради погуляти)
Ваші "Котики" - зло куди більше, ніж голуби - вони обісцяли все місто, бо за ними господарі не дивляться. І взагалі - виберіть мені наудачу кілька видів тварин, і категорій людей, я вам обгрунтую за що їх можна стріляти. "Мотивації" вистачить на всіх :)

Alter

...було б кого розстріляти, а причина знайдеться...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

Цитата: antihunter від 24.01.2013 22:01:40
ЦитуватиКотиків ніхто не підгодовує, вони свійські і просто шаряться від двору до двору заради погуляти)
Ваші "Котики" - зло куди більше, ніж голуби - вони обісцяли все місто, бо за ними господарі не дивляться. І взагалі - виберіть мені наудачу кілька видів тварин, і категорій людей, я вам обгрунтую за що їх можна стріляти. "Мотивації" вистачить на всіх :)

Котики принаймні мищів та щурів давлять (часто заради забави), а голуби навіть літати розівчилися, тіки жруть на сруть, по центрі йдеш, лізуть під ноги, хоч копай, наглі стали ппц, купа на дорогах пернатих пляциків, бо тупі і не бояться машин, вони скажете краще? чим?

yaroslav21

Одного разу взимку ,якийсь "мєсний" котик,виліз мені на капот погрітисі і сцикнув на зовнішній приймач повітря в салон. І шо,б.л.д.ь я його в лице не знав,а бажання було ту бабульку шо їх підгодовує в дупу накопати,а кота на бампер прибити.

chyapay

Шановні дискусійники, вкину і я дров в ваш спільний хоулъі уор.

З проблемою ворон у Львові я не знайомий особисто, але щодо голубів, то не тільки у львові я їх бачив, неохайних, порепаних, смердючих. Якось приїздив, то в Києві в "МакФоксі" (fake McDonalds напроти залізничного вокзалу) зі знайомою присіли на веранді випити кави. Так ці серуни обгадили тамтечки весь зовнічній фасад веранди і просилися до нас на стіл. Прийшлось відлякувати їх попелом від цигарок, димом і благим матюком.

Без зайвої емоційності, смію заявити, що голуб - це сраний рознощик інфекцій - і що б там хто не говорив, це кагби КЕП. Кому це неясно - потусуйтесь біля смітників чи на площах і спробуйте пощупати за ніжку або дзьобок бодай 10 голубів на день - і так щодня (руки не мити!) - гарантую вам: за тиждень  зляжете в інфекційку.

Так от, шкідливими контрагентами в місті є як голуби, так і безломні пси/коти/бронтозаври/. та бомжі. Якщо в захист останніх діють якісь мінімальні закони (хоча при бажанні якшо заб'єте бомжа непальоно - вам за це 90% нічого не буде - ібо фсім пофіг), то на щастя блоховозів, котозаврів і гівноробів летючих жодні закони толком не захищають, і це раціонально. Іде мова про те, що в ідеальному місті нема ні тих, ні тих, ні тих. Яко же живу в американській глубінці, можу вам засвідчити, що тут популяція подібної срані чуть більше нуля. За цим стежать служби, виловлюють, садять в клітки, тримають 30 діб а потім, якщо ніхто не хоче собі взяти додому (і відповідно доглядати, прибирати за ними послід і платити збори), їх вбивають.

Українські реалії залишають бажати кращого. Влада насрала на вас, шановні, і загрозу для вас з боку безхозної живності. Вони мали в дупі всіх тих, кого на денному базисі кусають шавки, кому ссуть в ейрфилтри котяри і на кого роблять зверху птасі. Їм головне аби навколо їхніх фазенд було все "чікі-пікі", а решта - хоч трава не рости. Саме тому у Львові завжди, скільки пам'ятаю - і аж до часів євро І НАВІТЬ ПІСЛЯ (атвічяю - вересень 2012 левандівка) таки лазять стадами бездомні собацюри, і котяри харчуються на помийках. Добре що під'їзди тепер всюди зачиняються на металеві двері з домофоном - то хоч там нема сцяків псо-котячих. Всеодно, ситуація неконтрольована. Гицлів нема. Вони є (ЛКП "Лев", станом на 2007 рік - я тоді це питання піднімав, живучи ще у Львові, надавало ЛМР послуги з вилову бездомних тварин), та як дзвонив 09 типу довідку то казали шо гицлів нема, не існують такові. Так от ото ЛКП "Лев" толком нічого не робило - принаймні результатів не було видно. Звідси висновок - ніхто тобі не допоможе так, як ти сам собі. Рушниці в руки і вперед до перемоги) Ну це я умовно. Труїти можна, з пневматики палити, короч будь-які виправдані способи. Хто хоче - взнавайте контакти відповідних служб і добивайтесь від них "відновлення екологічної справедливості".

А щодо всілякої істерії з боку зелених, фанатично-релігійних, мізантропів-зоофілів та ін. позерів - тупо ігнорьте їх. Моська гавкає - а караван іде. Будь не ми, а ті ж котовищиська чи собацюрищиська на вершині харчового ланцюжка - вони б нас не пожаліли. Як казав один мій товариш, в природі нема гуманності, любові там і всякого такого. головне вижити і розплодитись )

Між іншим я до кроу-хантерів чи до пиджин(саме пиджин а не пігеон - ваще не рубаю звідки таке слово взяли)-хантерів ставлюсь лояльніше як до гопоти чи бандюганів. А ви?

Ioan85

Цитата: chyapay від 27.01.2013 03:58:11
Кому це неясно - потусуйтесь біля смітників чи на площах і спробуйте пощупати за ніжку або дзьобок бодай 10 голубів на день - і так щодня (руки не мити!) - Без зайвої емоційності, смію заявити, що голуб - це сраний рознощик інфекцій - і що б там хто не говорив, це кагби КЕП. Кому це неясно - потусуйтесь біля смітників чи на площах і спробуйте пощупати за ніжку або дзьобок бодай 10 голубів на день - і так щодня (руки не мити!) - гарантую вам: за тиждень  зляжете в інфекційку.

Що до собак та котиків на одиницю площі більше бруду нагромаджується чим на голуба. Часто хазяєни свого котика відпускають погуляти на вулицю. Той котик настільки на дресирований, що йому навіть розуму вистачає додому повернутись. Коли двері зачинені, він мяукає і слухняно чекає коли відкриють.
Скільки котик на себе бруду понабирав за день по підвалам, смітникам, під'їздам можна тільки здогадуватися. В дома котика зустрічають, уті-путі який хороший котєг, цьом-цьом, гладь гладь, а далі мочалка стрибає на постіль...
А яка антисанітарія від песиків. Люблять вони своїм носом нюхати говно, дупи інших песиків, рити обпісяні невідомо ким сугроби снігу. По завершенню пізнання світу песик біжить облизати писок свого хазяєна... Саме страшне видовище було, це песик який радісно біг по вулиці, махав своїм пухнастим хвостиком, а за ним тягнувся по асвальті здоровенний аскарид.

Любителям полювати качок, варто би було ознайомитись де вони люблять харчуватись. Для прикладу відкрита каналізація за аеропортом у Скнилові. Плавають по каналізації у пошуках опаришів. За ради швидкої та легкої наживи там полюблять полювати мабуть працівники ресторанів, щоб накрити "вишуканий" стіл із дичі своїм відвідувачам!

antihunter

Коти реально дістали, точніше їх господарі. Про них просто ніхто не дбає - випускають і все - сци і сри де хочеш. Практично всі під"їзди просякли гавном і сечею "котиків". Вся проблема звичайно в господарях, коти не винні.

ЦитуватиЛюбителям полювати качок, варто би було ознайомитись де вони люблять харчуватись. Для прикладу відкрита каналізація за аеропортом у Скнилові. Плавають по каналізації у пошуках опаришів. За ради швидкої та легкої наживи там полюблять полювати мабуть працівники ресторанів, щоб накрити "вишуканий" стіл із дичі своїм відвідувачам!
Тру сторі ? Про ресторани я маю на увазі.

Lesyk

Цитата: antihunter від 27.01.2013 16:31:50
ЦитуватиЛюбителям полювати качок, варто би було ознайомитись де вони люблять харчуватись. Для прикладу відкрита каналізація за аеропортом у Скнилові. Плавають по каналізації у пошуках опаришів. За ради швидкої та легкої наживи там полюблять полювати мабуть працівники ресторанів, щоб накрити "вишуканий" стіл із дичі своїм відвідувачам!
Тру сторі ? Про ресторани я маю на увазі.

Абсолютне нетрусторі, адже в закладах громадського харчування не можна подавати несертифіковану продукцію. Усі подібні качки - лише домашні.

antihunter

Ну Ви ж розумієте, що це суто теоретично :) В реальності - все, що є контролююче - давно продано з тельбухами, і за грош дозволить нагодувати вас хоч сибіркою. От магазин навпроти продає смачнющі торти, і я не думаю що кухар має на них якісь сертифікати. Можливо в форумі є хтось, хто в темі - було б дуже цікаво послухати як воно є, але думаю що дуже і дуже погано.

:-)

Декольтем своїм мене манила.

Alter

Хлопаки, а хто в полтвівських колекторах бачив живого опариша? Бо я скільки раз був - ніц під ногами, крім щурів, більше ніц бігаючого не бачив. Чи мо не придивлявся...?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

yaroslav21

Цитата: Alter від 27.01.2013 19:04:12
Хлопаки, а хто в полтвівських колекторах бачив живого опариша? Бо я скільки раз був - ніц під ногами, крім щурів, більше ніц бігаючого не бачив. Чи мо не придивлявся...?
А може хтось займається ретхантінгом на Полтві?

Alter

Цитата: yaroslav21 від 27.01.2013 21:40:45
Цитата: Alter від 27.01.2013 19:04:12
Хлопаки, а хто в полтвівських колекторах бачив живого опариша? Бо я скільки раз був - ніц під ногами, крім щурів, більше ніц бігаючого не бачив. Чи мо не придивлявся...?
А може хтось займається ретхантінгом на Полтві?

Та ну! ТИ що! Вони ж опаришів жеруть, ті щурики, а посім м'ясно їх може бути з ніхолєри неапетитною бацилою.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

yaroslav21

Цитата: Alter від 27.01.2013 21:52:53
Цитата: yaroslav21 від 27.01.2013 21:40:45
Цитата: Alter від 27.01.2013 19:04:12
Хлопаки, а хто в полтвівських колекторах бачив живого опариша? Бо я скільки раз був - ніц під ногами, крім щурів, більше ніц бігаючого не бачив. Чи мо не придивлявся...?
А може хтось займається ретхантінгом на Полтві?

Та ну! ТИ що! Вони ж опаришів жеруть, ті щурики, а посім м'ясно їх може бути з ніхолєри неапетитною бацилою.

Хто казав самим їх їсти? біляші на привокзальному ше ніхто не відмінив

Ioan85

Цитата: Alter від 27.01.2013 19:04:12
Хлопаки, а хто в полтвівських колекторах бачив живого опариша? Бо я скільки раз був - ніц під ногами, крім щурів, більше ніц бігаючого не бачив. Чи мо не придивлявся...?

Видом помилмвся, скоріше всого це трубочники в дитинстві часто спостерігав картину як рибаки в тому мулі копирсаються, викопували для рибалки

Stinger

Що цікаво, що опариш сам по собі в принципі не є бацильним, звісно якщо це опариш мухи і вирощений на мясі, як то продаються на базарі для рибалки ;) Щурів ми вже рясно одного разу форумом стріляли біля добробуту, є звіт. В Полтві можно теж постріляти, але то не цікаво, вони і ногами там давляться непогано.

to Смайл: синички то є добре, самі підгодовуємо, навіть снігури та свірістєлі прилітають ;)

Crew

Та колись передача була про винищувачів шкідників, то там не 1 раз голуби зустрічалися, які заселяли стрихи будинків. Дам же йшлося, що лайно, вибачайте, голубів може навіть роз'їсти багато чого ( 100%, що таке чув ). Хоча може і міф...

yaroslav21

Цитата: Crew від 28.01.2013 19:37:15
Та колись передача була про винищувачів шкідників, то там не 1 раз голуби зустрічалися, які заселяли стрихи будинків. Дам же йшлося, що лайно, вибачайте, голубів може навіть роз'їсти багато чого ( 100%, що таке чув ). Хоча може і міф...
Лайно голубів,краще за електроліз 100%,треба файно насмарувати і дати підсохнути,хливин через 20 зіскоблити.

Блондинка в кедах

А ще - це дуже хороше органічне добриво. В неті пишуть, що продають його по 2.50  - 5 грн/кг

Непогана ідея для бізнесу  "з нуля" :)
Шуруєш собі з мішечком на вул.Франка 71 (колишній магазин "Дари Моря")... і встигай підставляти мішечок

P.S. з вас +1 за ідею ;)

239 Гості, 0 Користувачів